Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety miałem racje kiedy ostrzegałem, że Fallout z tego nie będzie. Jest za to fpp falloutopodobny który jest o wiele klas niżej od swoich genialnych poprzedników.

Jeśli ktoś nie grał nigdy w poprzedników a Diablo jest dla niego strasznie rozbudowanym erpegiem to F3 może mu przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza

Ale na necie pełno już opinii, zauważonych błędów i filmików zrobionych przez graczy. Plus np. w moim przypadku znajomi nawijają od kilku dni o "Oblivionie z gnatami" bez wielu superlatyw. Jak mówi tak ktoś kto interesuje się tematem to zaczynam się upewniać, że Beth poszło złą drogą.

Odnośnik do komentarza

Tak się uczepiliście Diabełka! Jak gra(F3) byłaby choć w połowie tak miodna jak on to byłby cud. Niestety w przypadku "Betszejdy" to nie możliwe, (pipi)y Oblivion zemdlił mnie po 10h gry.Dlaczego oni kupili tą licencję dlaczego !?:( Jak wspominam czasy Fallouta to aż mnie ściska(niedawno odświeżałem dwójeczkę).Dobrze, że są takie firmy jak Blizzard, BioWare, one tak szybko nie splajtują(szczególnie ta pierwsza), i nie dadzą zgnoić swoich licencji.

Odnośnik do komentarza
Dobrze, że są takie firmy jak Blizzard, BioWare, one tak szybko nie splajtują(szczególnie ta pierwsza), i nie dadzą zgnoić swoich licencji.

Nie mów chop za wcześnie ;)

 

http://www.valhalla.pl/news11997-Diablo-II...ej-postaci.html

http://www.valhalla.pl/news12010-Diablo-II...l-Blizzard.html

 

Oto przedstawiam wam nowego Casual Blizzarda.

 

 

Tak czy siak i tak wszyscy czekają na premierę. Połowa kupi w ciemno, druga połowa po jakimś czasie.

I w ten sposób wydawcy zarabiają kasę na marce Fallout.

amen

 

PS. Tez mam na liście must have, ale spadł o dwie pozycje. Co by nie było i tak zagram(y).

To fakt, że połowa bierze w ciemno a część kupi poźniej. Ale znajdą się ludzie, którzy wypróbują F3 kupując w drugiej ręki.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nowego Fallouta to coraz to nowsze wieści mi tylko popsuły chęć na tę grę... chodzi mi głównie o takie rzeczy jak brak Falloutowego humoru, spłycenie dialogów, brak klimatu pustkowia. Odpuszczam, miałem brać w premierę, teraz kasę przeznaczę na coś co wyjdzie prędzej i będzie pewniakiem.

Odnośnik do komentarza
Podobnie jak signap i Lucek ja również cieszę się, że ta część będzie osadzona w fpp. Poprzednia stylistyka mnie nie kręciła. Tylko to cholerne Ghoule w Megatonie :/

O proszę gra będzie osadzona w FPP. Pięknie to ująłeś. I poprzednia stylistyka cię nie kręciła? A wiesz co to stylistyka bo chyba nie bardzo. Fallouty od Black Isle były najwyraźniej dla ciebie za trudne. Ale nie martw się - nie tylko ty tak miałeś. Wielu KB tak ma do dziś.

Odnośnik do komentarza
O proszę gra będzie osadzona w FPP. Pięknie to ująłeś. I poprzednia stylistyka cię nie kręciła? A wiesz co to stylistyka bo chyba nie bardzo. Fallouty od Black Isle były najwyraźniej dla ciebie za trudne. Ale nie martw się - nie tylko ty tak miałeś. Wielu KB tak ma do dziś.

 

ooo komputerowy bogu, dziekujemy ze zaszczyciles nas swoja obecnoscia. bije poklony i podziwiam, ze poprzednie fallouty nie byly dla ciebie za trudne, o najwyzszy.

 

masz tu printscreen poprzedniego posta, ktorego skasowali, bo nie chce mi sie pisac tego samego drugi raz:

 

http://i68.photobucket.com/albums/i35/Luck...oralfallout.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie dajcie już na luz bo robicie tu straszną trzodę. Starajcie się być obiektywni co do gry, więc może najpierw zagrajcie, lub chociaż poczekajcie do premiery na 1sze recenzje itp. i wtedy proszę się wypowiadać.

 

Dla mnie osobiście Fallout 3 jeśli będzie miał zbyt dużo Oblivionowych naleciałości nie będzie dobrą grą. Ale póki co nie mam podstaw do wystawiania jakiejkolwiek oceny, ponieważ NIE BYŁO jeszcze premiery. Zagramy --> zobaczymy co wyszło B. A zdanie torenciarzy wszelkiej maści w ogóle dla mnie się nie liczy i również prosiłbym ich o nie wypowiadanie się w tym temacie...

Odnośnik do komentarza

balem sie napisac cos pozytywnego na temat gry, bo jeszcze bym urazil poznanskiego rapera ;]

 

Dobra, moze w punktach napisze co mi sie podoba, bo wychodze z pracy i mi sie troche spieszy dzis:

 

- postnuklearny klimat

- bardzo duzy swiat do eksploracji

- baaardzo fajny system VATS

- bardzo ladna oprawa graficzna

- duzo questow i mozliwosci wyboru

- gra po prostu wciaga

 

minusy? gooralesko wklejal wczesniej cytat z jakiegos forum, ale autor byl zawiedziony, bo zapatrywal sie na F3, jak na nastepce 1 i 2, ktory bedzie RPG. Jak juz pisalem wczesniej, dla mnie ta gra to nie jest RPG, tylko troche bardziej rozbudowany FPS. Tak samo nie jestem wielkim fanem 1 i 2 - byc moze dlatego gra przypadla mi do gustu. Podsumowujac: jako RPG jest kiepsko i jesli ktos liczy na dobrego eRPeGa to raczej sie zawiedzie. Jesli ktos ma ochote na FPS w klimatach fallout - brac w ciemno :) tak czy siak blizej F3 do Deus Ex niz F1 i F2

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Specjalnie rozbudowana też nie.

To co mnie martwi to spłycenie zbytnio elementów falloutowego systemu RpG. Co z tego że jest SPECIAL jak poszczególne statystyki praktycznie nie mają znaczenia a co gorsze prawie wszystkie da się szybko podbić na maksa (podobno jest perk gdzie wybierasz sobie który element chce się podbić już od pierwszego levelu).

A do tych co grali to jak się ma kwestia Szponów Śmierci (są niebezpieczne czy dwie kulki i do piachu)?

Odnośnik do komentarza

Hmm... cóż, chciałem sobie sprawić F3 na imieniny, ale coraz bardziej przekonuje się że nie kupie tej gry w dniu premiery. Jako wierny gracz F1, F2 i nawet Tactics, poczekam sobie aż ten "Oblivion z gunami, VATSem i statystykami z Fallouta" stanieje trochę, wtedy zagram bez żalu. Na razie skłaniam się bardziej w kierunku Fable 2 - szczególnie co-op w tej pozycji mnie kusi.

Odnośnik do komentarza

Bethesda zrobiła już genialnego, fenomenalnego RPGa z widokiem FPP - Morrowinda(o poprzednich grach nie wspominam, bo widziałem jedynie pobieżnie lub w ogóle w nie nie grałem). Jednocześnie zrobiła duży krok w tył przy Oblivionie, na którym się zawiodłem. Jeśli F3 jakościowo będzie bliższe Morrowindowi niż Oblivionowi, będzie warte kupna w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza
Bethesda zrobiła już genialnego, fenomenalnego RPGa z widokiem FPP - Morrowinda(o poprzednich grach nie wspominam, bo widziałem jedynie pobieżnie lub w ogóle w nie nie grałem). Jednocześnie zrobiła duży krok w tył przy Oblivionie, na którym się zawiodłem. Jeśli F3 jakościowo będzie bliższe Morrowindowi niż Oblivionowi, będzie warte kupna w dniu premiery.

 

Morrowind był genialny z jednej przyczyny - powstało tysiące modów poprawiających rozgrywkę, a zrobionych przez graczy dla graczy. A F3 z tego co czytam bliższy jest Oblivionowi - niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...