Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Trench Warfare in DC

Washington DC Underground

Museum of Technology

Brotherhood of Steel Combat

 

Obejrzałem filmiki i powiem wam tak: jak kupię F3 (co wcale nie jest pewne w obecnej sytuacji) to na pewno będzie to wersja PL. Rzygam takimi samymi głosami jakie słyszałem w Oblivionie. Nie chcę ich więcej słyszeć w żadnej grze nawet jeśli polskie tłumaczenie będzie tak skopane jak w Mass Effect PC (Zrobienie z Wrexa meliniarza podwórkowego).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gierka zarządzi, czytam wszystkie opinie grających, oglądam filmiki i wściekam się że konsolowa wersja PL nie wyjdzie w dniu premiery :( No ale dobrze że w ogóle wyjdzie.

A czy w czasie czytania wszystkich opinii tych co już grali nie przewinęło się info na temat ghouli z Megatonu? Czy naprawdę po wysadzeniu tego miasteczka w kilka miechów poźniej spotkamy w zgliszczach ghoule będące zmutowanymi mieszkańcami Megatonu? Jeśli natknąłęś się na takie info proszę daj znać lub linkiem zarzuć.

 

Aż mi się nie chce wierzyć, że Bethesda popełniła takie faux paux.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

A tak btw czy jest jakaś znana data premiery F3 w wersji PL(lepiej kinowa,ale w sumie może być każda)??Bo po zastanowieniu wcześniej powinny wyjść Fable 2, Dead Space i Far Cry 2 więc w co grać by było a mimo tego,że z angielskim nie mam praktycznie żadnych kłopotów to w RPG'gi wolę grać z polskimi napisami.

 

OK znalazłem jeśli naprawdę na wersję w naszym języku będzie trzeba czekać + - 3 tygodnie to ja dziękuję i biorę inglisza.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
pozdro Gooralesko :P

Widzę Gooral, że masz fanów :D

 

 

Odnośnie gry, powiedzcie mi czy F3 będzie się nadawał dla takiego nooba falloutowego (który nie widział nigdy na oczy poprzednich części) jak Ja? :E

Czy niewiedza z poprzednich części (nie) wpłynie negatywnie na rozgrywke? A może będzie to pozytyw , olewając takie szczegóły co podał Gooral ?

Odnośnik do komentarza

Brak znajomości realiów na pewno nie zaszkodzi bo to jest ichniejsza wersja uniwersum fallout. pewne motywy będą jakby spłycone ale większość tego co mamy tutaj to taka alternatywna rzeczywistość czy reinterpretacja wydarzeń.

 

Jak cię wciągnie uniwersum to warto zagrać w poprzedników które są najlepszymi erpegami ever i zjadają na śniadanie to co tutaj stworzono.

Odnośnik do komentarza
pozdro Gooralesko :P

Widzę Gooral, że masz fanów :D

 

 

Odnośnie gry, powiedzcie mi czy F3 będzie się nadawał dla takiego nooba falloutowego (który nie widział nigdy na oczy poprzednich części) jak Ja? :E

Czy niewiedza z poprzednich części (nie) wpłynie negatywnie na rozgrywke? A może będzie to pozytyw , olewając takie szczegóły co podał Gooral ?

Ciezko odpowiedziec na zadane prze ciebie pytania bo ten fallout bedzie chcac nie chcac inny niz poprzednie... gra poszla z biegiem czasu, nie uswiadczysz tam juz 256 kolorow, izometrycznej kamery czy malej rozdzielcosci. Co dla niektorych mlodszych garczy jest juz bariera nie do pokonania. Trzeba jednak lubic klimat pustyni, klimat zniszczenia ale tak po prawdzie powiem Ci Bestia, ze nie do konca potrafie opisac uczuc jakie wywolywal u mnie swego czasu pierwszy i drgi fallout. Jesli gracz lubial rpgi niekoniecznie spod znaku" j", nie przeszkadzal mu system turowy, jesli lubial gdy gra zawiera mase smaczkow i po(pipi)ek, jest w miare dluga( dla nowicjusza), jesli nie masz nic do art- deco to Fallouty po prostu kochales. W tej chwili wiadome jest juz jedno... zostala zachowana przyzwoita ilosc statystyk( od bojowych, defensywnych, poprzez zmieniajace formy dialogowe(( np mistrz kamasutry)), ulatwiajace ci handel(( ale to wymagaloby kolejnej drobnej rospiski) a na po(pipi)kowych konczac), nie wiadomo natomiast jak bedzie z tym" zyciem" Falouta. Z ty, ze grajac w ta gre czasem myslales" fuck, czasami niezle prze(pipi)a.ne tam ludzie maja, trzeba byc psem wojny rzeby przetrwac) i potrosze wkrecales sie w to...

Wiesz ktokolwiek by tej licencji na Fallouta nie wykupil mialby ulatwione zadanie bo to jeden z tych tytulow ktory przeszedl do historii( poza nieslawnym Broders of costam z PS2) i musze przyznac, ze czytajac naprawde pieknie ubrane w slowa wypowiedzi tworcow jestem cholernie dobrej mysli. Jak bedzie doczekac sie nie moge ale wiedz, ze nie zostawie na tytole suchej nitki... zbyt dlugo czekalem na Fallouta z cyferka "3" w tytole.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Tyle czekania i sie oplacilo :) w sumie jak sie zabralem do grania to odszedlem na chwile dopiero po 6 godzinach , czulem sie jak przy poprzednich falloutach tak przyjemnie sie gralo,wszystko jak byc powinno.Gafa moze z poczatku nie zachwyca ale na powierzchni wyglada to juz naprawde niezle ....szkoda ze nie ma polskiego bo gadania troche jest i trzeba bedzie poczekac do pelnego rozkoszu z grania jak to bylo w poprzednich falloutach.

PS:BANA nie ma za granie online.

Odnośnik do komentarza
Nie grałem w Fallouta ale przypomniało mi sie cos co mi sie nie podobało na jednym z filmików. Walka z dwoma mutantami bodajże, gracz strzela we wrak samochodu a on eksploduje raniąc mutanty. Troche mi to głupio wyglądao, po ponad 200latach w samochodzie zachowało się paliwo.

Nie miales sie juz do czego przyczepic :/

 

 

A ja obawiam sie, ze bedzie duzo smetnego chodzenia... od wejsc do baru na trzecie pietra, kreta klatka schodowa, by po chwili zejsc i ruszac na drugi koniec miasta do cholera wie czego... ja po prostu nei moge sobie pozwolic czasowo na ucinanie takich spacerkow. Licze, ze autorzy stawiaja na konkrety!

Odnośnik do komentarza
(Wątpie) Bedzie jakaś rozgrywka na XboxLive ?

Nie, tylko content do sciagniecia. Bo niby jak mialby wygladac taki VATS w multi? Wszystkim innym musialby freezowac sie ekran. Ale byloby fajnie moc wedrowac po pustkowiach z innymi ludzmi przy wylaczonym VATS. Inna sprawa czas gry. Ja w Morrowinda gralem ponad 100 godzin, mimo ze rekord przejscia tej gry wyniosl niecale 30 min. Tutaj podobnie jak w Oblivionie po odkryciu lokacji mozna sie automatycznie przenosic bez koniecznosci spacerowania, skraca to czas gry ale zabiera przyjemnosc eksploracji. Slowem kto szarpal w gry Bethesdy bedzie zachwycony, kto szarpal w Fallout 1,2... niekoniecznie. Bo to w sumie taki postapokaliptyczy Oblivion, zamiast mieczy guny (chociaz sa baseballe, noze, stalowe rekawice itp.), zamiast zobi ghoule, zamiast szczurow karaluchy, zamiast wampiryzmu promieniowanie. Plus VATS plus p-boy plus CND.

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie do tych co juz graja - jak ma sie Fallout 3 do Mass Effect? Czy gry sa podobne? I wogole jak sie ma Fallout 3 do RPG w jakie mozemy pograc na konsolach - czy ma w sobie jakies nowe zaskakujace i fajne elementy? Jaka inna gre najbardziej wam przypomina?

 

tak spotykamy gule może to eksplozja je zwabiła ? byłem zobaczyc z ciekawosci co pozostało po wysadzeniu i zobaczyłem wlasnie gule i 2 głowę krowy ;]

No i pozamiatane. Przesadzili. Far Cry'a se skupię w tym czasie.

Rzeczywiscie pozostawia to mega niesmak...jezeli sie okazuje ze devom nawet nie chcialo sie trzymac scislo regul jakimi rzadzi sie swiat Fallouta...tym bardziej ze to RPG i tu przede wszystkim powinna sie liczyc fabula, mozliwosc tworzenia i odpowiedniego odgrywania swojej postaci, i wlasnie spojnosc swiata...szkoda szkoda szkoda...

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiscie pozostawia to mega niesmak...jezeli sie okazuje ze devom nawet nie chcialo sie trzymac scislo regul jakimi rzadzi sie swiat Fallouta...tym bardziej ze to RPG i tu przede wszystkim powinna sie liczyc fabula, mozliwosc tworzenia i odpowiedniego odgrywania swojej postaci, i wlasnie spojnosc swiata...szkoda szkoda szkoda...

Masz rację. Jeśli te ghoule i braminy, które BoroBoro zastał w zgliszczach megatonu są byłymi mieszkańcami tego miasta to ja kompletnie nie mam pytań.

Być może Beth dodała jakąś notkę lub gadającego ghoula, który nam wyjaśni skąd się wzięli w zgliszczach Megatonu.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Też przyłączam sie do pytania Fallout 3 a Mass Efect, bo ten drugi po paru godzinach GADANIA leeci zaraz na allegro.

Kup se Gears fo War 2 zamiast zastanawiać się nad Falloutem 3. Tu będzie tyle samo gadania jak nie więcej niz w ME. Dziwny jesteś koleś, interesujesz się kupnem erpega jednocześnie wymagając mało dialogów. Może Diablo 2 sobie kup. To taki prawie RPG z debilną fabuła (dla ciebie w sam raz) i prawie bez gadania. Czysta akcja - to co lubisz w erpegach. :lol:

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Przesadzacie trochę z tą krytyką, czego się spodziewaliście po Bethesdzie :) ? Że nie będzie korzystać z patentów z Obliviona ? Albo że Fallout 3, wydany prawie dekadę po części drugiej, będzie bezkompromisową, niszową kontynuacją pretendującą do miana gry kultowej ? Dajcie spokój. Grałem we wszystkie części Fallout'a, nie jestem jakimś ultrafanem, ale zawsze przemawiał do mnie ten postapokaliptyczny klimat. I w trójce też go dostrzegam. Na preordera się jeszcze nie rzuciłem, ale tylko dlatego że nie wiem kiedy pojawi się wersja PL. Z ocenami też jednak się wstrzymuję, nie zamierzam bronić F3, ani go ganić. Dziwi mnie jednak jak komuś wisienka może popsuć smak całego tortu :].

Odnośnik do komentarza
Dziwi mnie jednak jak komuś wisienka może popsuć smak całego tortu :].

Niestety taka gorzka wisienka jest nie do przełknięcia. Już tłumaczeę dlaczego jestem zdegustowany.

 

Po pierwsze nikt z grających nie napisał czy wyjaśnione zostało skąd wzięly się ghoule w zgliszczach. Jeśli powstały z ciał mieszkańców megatonu to :lol: (Tak nie powstanie żaden ghoul). Jeśli powstały z ludzi mieszkających wokół Megatonu i niby w ghoule je zmieniło promieniowanie powstałe po wybuchu atomówki to :lol: (Powstanie ghoula przebiega kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat a nie kilka miechów). A teraz trzecia możliwość, na którą liczę. Ghoule przybyły tutaj ze swojego miasta (opowiadał ktoś, że w F3 takowe istnieje) a jak wszyscy wiemy ukształtowany ghoul uwielbia duża dawkę promieniowania (Gekko i ghoule żyjące w pobliżu elektrowni jądrowej udowodniły to dobitnie). Trzy możłiwości - dwie śmieszno-żałosne i jedna w miarę sensowna.

 

Na preordera się jeszcze nie rzuciłem, ale tylko dlatego że nie wiem kiedy pojawi się wersja PL

Konsolowcy w tym kraju traktowani są jak klient drugiego sortu bo tą samą wersję zdubbingowaną jaką pecetowcy będą mieli 31.10 my dostaniemy TRZY tygodnie poźniej. Nie wiem co oni będą robili przez te 3 tygodnie. Maila wysłałem do Cenegi. Zobaczymy co odpowiedzą.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...