Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ten 3 DLC ma to zmienic lub patch

 

Czy w grze jest jakis glowny quest ktory blokuje poboczny (tzn nie mozemy go wykonac juz)? Bo skoro nie mozna grac dalej to lepiej robic sobie poboczne podobnie jak podczas grania zbierac skrzynki,itp rzeczy bo po skonczeniu gry te dodatki w postaci czitow czy nowego modelu broni juz nie bawia (przynajmniej mnie)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Ale przeciez gry po skonczeniu nie da sie kontyuowac jej dla side questiw czy dla zabawy w hedshoty

 

Nie da się w "normalny sposób" :)Po prostu ogladasz zakończenie (choćby z ciekawości),łykasz aczika,wczytujesz poprzedniego sejwa i grasz dalej ignorując główny wątek.

Gdyby nie to,że naszła mnie chęć zrobienia osobistego rekordu (800 punktów :whistling: ) gra poszłaby na półkę po jakichś 20 godzinach.

 

Odnośnik do komentarza

Ile masz pkt Inteligencji? Jak mało to trochę czasu ci zajmie wymaksowanie Lockpick, bo od Inteligencji zależy ile będziesz miał pkt umiejętności do rozdysponowania. Przy kolejnym awansie zapodaj do lockpick tyle aby mieć równo 25. Potem przez dwa kolejne poziomy dojdź do 50 pkt itd. Przy 90% wybierz się do ruin Bethesdy i tam dostaniesz figurkę, która doda ci pozostałe 10% i wuala! Możesz w tym momencie otworzyć każdy zamek, tylko najpierw uzbieraj trochę wytrychów.

 

A odnośnie replicated man - jesli w odpowiedni sposób poprowadzisz to zadanie dostaniesz najlepszy karabin plazmowy w grze. Przed nim są tylko Alien Blaster, Firelance, Vengeance i Fatman. Jeśli zdecydowałeś się między innymi na maksowanie Energy Weapons to warto dostać tą giwerę. Wraz z zperkami Commando, Snajper, Concentrated Fire oraz Grim Reaper's Sprint będziesz robił taką rozpierduchę, że głowa mała i co ważniejsze nie skończy się do niego amunicja (w przeciwieństwie do Alien Cells, których w grze jest tylko około 330 sztuk).

Odnośnik do komentarza

tak tak dostalem ten karabin :) int mam 6 lockpick na 67 juz podciagnalem po tym jak wymaksowalem na 100 bron krotka, laserami jeszcze sie nie bawie, wlasnie nie wiem czy jakis blad jest czy nie ale nie znalazlem jeszcze zadnych wytrychow, na poczatku gry zdobylem te 15 i juz mi sie wyczerpaly :/ i teraz mam problem bo nie wiem skad je wziac. a szukam uwaznie w kazdy kat zagladam i kazda skrzynke otwieram.

 

 

edit: quest zlodzien niepodleglosci tez ukonczony :) swietny quest troche problemow sprawialy roboty ale dalo rade i nagroda niezla.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
tak tak dostalem ten karabin :) int mam 6 lockpick na 67 juz podciagnalem po tym jak wymaksowalem na 100 bron krotka, laserami jeszcze sie nie bawie, wlasnie nie wiem czy jakis blad jest czy nie ale nie znalazlem jeszcze zadnych wytrychow, na poczatku gry zdobylem te 15 i juz mi sie wyczerpaly :/ i teraz mam problem bo nie wiem skad je wziac. a szukam uwaznie w kazdy kat zagladam i kazda skrzynke otwieram.

 

 

edit: quest zlodzien niepodleglosci tez ukonczony :) swietny quest troche problemow sprawialy roboty ale dalo rade i nagroda niezla.

 

Na początku marnowałem bardzo dużo spinek na zamki typu "hard" i "very hard", gdy zostało mi chyba z 5 sztuk wymyśliłem sobie taki patent, że podchodzę do włamania "do dwóch zgrzytów" jeśli wiesz o co mi chodzi ;) potem opuszczam ekran włamania i powtarzam czynność, trochę schodzi ale w przypadku gdy mamy małe zasoby spinek nie ma innej możliwości ("force lock" + load sprawdza się dużo gorzej) a nikt nie lubi zostawiać za sobą nie otwartych skrzynek/sejfów/drzwi ;). Spinki znajduje się randomowo w przeróżnych miejscach, ale chyba najczęściej w apteczkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...