Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, do pracy kurier przyniósł mi paczuszkę od Cenegi - polska wersja językowa (oczywiście tylko po okładce i "okleinie" to stwierdzam, bo konsoli w pracy nie mam).

Czyli jaja jak berety - na allegro Cenega pod swoją nazwą sprzedaje za 199 zł i ta sama Cenega sprzedaje jako "pan_kazio" za 159 zł (dokładnie nadawcą paczki jest Cenega). Polewka niezła :rolleyes:

Niezłe jaja. Fajnie że masz grę w takiej cenie. Cenega powinna zostać firmą roku, dzisiaj podali informację prasową że polska wersja na konsole ukaże się... za tydzień :lol:

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45589

http://cenega.pl/?ID=6491

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

co do polonizacji Fallouta

 

dobry dubbing (wszystkie teksty mówione do gracza) - dobrze dobrane głosy

oczywiscie polskie napisy wszystkich tekstów mówionych

całe menu, cały pip-boy i wszystkie znalezione przedmioty, teksty i notki po polsku (bardzo rzadko literówka)

ale najlepsze co mi sie spodobało to teksty mówione w radiach też po polsku (piosenki są amerykańskie) - posłuchajcie co mówi prezydent w radiu, cytuje "to oczywista oczywistość że zostałem prezydentem"

 

 

a wiec po jednym dniu chwale sobie tłumaczenie no i całą gre (nie grałem w anglika)

Odnośnik do komentarza
to co było w wersji PC nie oznaczało że bedzie w wersji X360 (bo była też wersja ze bedą same napisy)

To co było w wersji PC miało być w wersjach konsolowych. I w związku z tym można sobie pobrać próbki (ze strony Srenegi) głosów Arciuchowej, Kolbergera, Skiby i posłuchać w domowym zaciszu. Można użyć wspaniałego narzędzia zwanego internetem oraz stronką youtube do wyszukania wycinków rozgrywki z polskiej wersji pecetowej i posłuchać oraz obejrzeć (np. banery przy loadingach) pracę ekipy lokalizującej. A jaki to ma związek z wersją konsolową? Patrz pierwsze przeze mnie napisane zdanie w tym poście.

 

oczywistą oczywistoscią wersja PL-X360 miała sie ukazać w listopadzie a tu zonk

Nie, to nie była oczywistość, tak więc zonk.

 

To jak będzie, wyjaśniliśmy sobie wszystko?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

miało być, potem nie miało być, potem miało być troche z wersji PC (cenega sie nie mogła zdecydować)

jak bys nie wiedział projekt tłumaczenia konsolowego był nawet przez krótki czas zagrożony i mieli wypuscic tylko napisy

wiec czytaj to co piszą też inni a nie powtarzasz do upadłego wykute na blache zdanie

 

a uzywając "wspaniałego narzędzia zwanego internetem oraz stronką youtube" do obejrzenia jak sam piszesz wersji pecetowej nie oznaczało ze to bedzie w wersji konsolowej - bo oglądasz wersje PC

 

To jak będzie, wyjaśniliśmy sobie wszystko?

hihihihihihi

Odnośnik do komentarza
jak bys nie wiedział projekt tłumaczenia konsolowego był nawet przez krótki czas zagrożony i mieli wypuscic tylko napisy

Taa? A poka no ino źródło. Bo ja projekt konsolowej lokalizacji śledziłem cały czas i nigdzie tych rewelacji, oprócz twojego posta, nie widziałem.

 

wiec czytaj to co piszą też inni a nie powtarzasz do upadłego wykute na blache zdanie

Jakie wykute na blachę zdanie powtarzam?

 

miało być, potem nie miało być, potem miało być troche z wersji PC (cenega sie nie mogła zdecydować)

No proszę jaki ty doinformowany jesteś. Żródło poproszę

 

a uzywając "wspaniałego narzędzia zwanego internetem oraz stronką youtube" do obejrzenia jak sam piszesz wersji pecetowej nie oznaczało ze to bedzie w wersji konsolowej - bo oglądasz wersje PC

Łał jesteś po prostu wspaniały. Weź się ogarnij i przeczytaj jeszcze raz te bzdury, które napisałeś. Ile razy mam powtarzać, że wersja pecetowa jest/miała być taka sama jak konsolowa więc czemu nie miałbyś przesłuchać próbek z PC skoro to samo będziesz miał na konsoli?

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

jaki ty "mondry" jesteś

 

źródło poprosze

 

a tak z innej beczki

człowiek poprostu napisał co jest na płycie konsolowej gierki a zawsze pojawi sie "mondry inaczej" który próbuje wszystkich poinformowac ze on już to wiedział niby kupe czasu temu

 

i zazwyczaj jest to pewny jegomość

 

sory za offtop

 

ja się poprostu nacieszam gierką

hihihi

 

i znów z innej beczki (tej drugiej)

czy ktos już sprawdzał jak współgra DLC z wersją polską??

Odnośnik do komentarza

Nie moja wina, że nie wiesz jak działa robienie polonizacji konsolowych gdy na rynku juz istnieje polska wersja pecetowa. I właśnie o to mi chodziło, ze niepotrzebnie piszesz o tym co się znajduje w Falloucie PL konsolowym. To jest chyba oczywiste co się znajduje. Po pierwsze jest to pełna polonizacja. Słowo pełna wyjaśnia, że wszystko jest polonizowane włącznie z teksturami na których są angielskie zwroty. Po drugie ta sama pełna wersja jest już na rynku od groma czasu konkretnie 5 miesięcy więc kto umie znaleźć ten poszuka sobie w necie "próbek" wersji PL.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Są achievementy. Miłek kupił PLkę i ma już zdobyte 20pkt. Rozmawiając o aczikach. One musza być zaimplementowane w każdej grze na X360. Bez tego gra nie spełnia jakichś tam wymogów Microsoftu i taka wersja nie może być dopuszczona do sprzedaży. W przypadku trofeów to inna bajka. Wprawdzie w wersji ENG są trofea a co takiego zrobiła lub nie zrobiła Cenega, że w polskiej wersji F3 trofeów nie ma? Cóż, to wie tylko Cenega.

Odnośnik do komentarza

jesli nic nie pobiera (czyli patcha 1.4) to wersja PL bedzie jakas pomylka czyli bez mozliwosci patchowania...

dodatki tez watpie by moznabylo do wersji PL zassac bo na piecu nie ma chyba wersji PL dodatku wiec tym bardziej na konsole

na piecu bez problemu sobie instalnalem dodatek angielski i juz w tych misjach anglik byl, ale w dodatek dalo sie zagrac a tu zapewne kiszka bedzie...

 

milekp: przy okazji zerknij jak bedziesz mial mozlwiosc czy gdzies jest napisane jaka wersja programu to jest...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...