Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

juz chyba lepiej kupic fallout collection (czyli jedynka dwojka + tactics) wydatek nie wiecej niz 40pln do odpalenia dzis na kazdym piecyku ...200 ziko za f3 + dodatki (z super questem walki z obcymi) to tak jak kupowac ML jako terenowka;)

tak swoja droga czy chociaz ci obcy sa sesnownie wytlumaczeni jak wanamingos w dwojce ktore swoja droga byly chyba tylko nazywane alienami no i jak by nie patrzec przypominaly troche obcego

Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że Point Lookout jest rewelacyjnym dodatkiem, Broken Steel usprawnia podstawkę, a The Pitt jest też przyzwoity. Tylko Operation: Anchorage i Mothership Zeta są warte zagrania jedynie dla achievementów.

 

danielskii nie każdemu przeszkadza to, że F3 jest "pseudo RPG" i nie wszyscy wolą granie na PC w gry sprzed kilkunastu lat od najnowszych produkcji konsolowych.

Odnośnik do komentarza

Bethesda Softworks informuje, że grę Fallout 3 w wersji "Game of The Year Edition" będzie można nabyć od połowy października na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Konkretnie mowa o 16 dniu tego miesiąca w przypadku Europy i 13 dla Ameryki Północnej. Za zestaw zawierający podstawową historię i pięć dodatkowych epizodów trzeba będzie zapłacić ?39.99 / ?59.99. Przy okazji wydawca ogłosił, że opóźnione rozszerzenia zaczną wreszcie trafiać do Sklepu PlayStation od przyszłego tygodnia.

 

OC

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak dojsc do Rivet City ? Wiem ze pytanie wydaje sie durne, ale mam problem ze znalezieniem drogi. Probowalem isc od strony okolic RGN i pomnika Waszyngton, ale idac w kierunku wskazywanym przez strzalke i tak zawsze dochodze do ruin po jakis budynkach, ktore blokuja droge.

Pomnik Waszyngtona? Ten w The Mall? Rivet City nie jest na terenie miasta, nie trzeba łazić kanałami by tam dojść. Jest na otwartym terenie, tak jak Gooral napisał, przy brzegu Potomacu.

Odnośnik do komentarza

ehh głupi ja kupowałem dodatki na livie za kupe kasy... no cóż chociaż mi się podobały :) btw polecam point lookout, broken steel i operation anchorage odradzam mothership zeta i the pitt.

dodatki są warte swojej ceny, choć wersja Game of the Year kusi ;)

PS. Mothership Zeta jest ok :) Dziś skończyłem po 4,5h. Jutro pora na Operation Anchorage ;)

Odnośnik do komentarza

Gooral - no niestety jest w tym problem ze juz mam 20 lvl, a figurką sobie dopaszę do max. 71 :/

Nie ma problemu. W F3 są jeszcze książki, które podnoszą dane umiejętności o 1pkt (Lub o 2pkt jeśli masz perka Comprehension). Na tej >>mapie<< wpisz w okienku "search" słowa "big book of science" a wyświetlą się lokalizacje książek podnoszących umiejętność nauka.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...