Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

czyli rozumiem, ze temat "polskich" dodatków, tudziez kompatybilnosci DC z polską wersją, jest cały czas wielką niewiadomą czy nie ma co się łudzic?

 

jakos nie widzi mi się przy blisko 100h, zaczynac gre od nowa dla samego DC i wydawac kolejnego liścia na angielska wersje!

 

Ogolnie to jest jakis koorwa absurd!

 

Widze, ze ktos zrobił sobie prostą kalkulację i zapewne wyszło, ze tlumaczenie dodatkow jest nieoplacalne. Pytanie tylko, czy postąpiono tak tylko w przypadku naszej lokalizacji czy innych tez?

 

Ogolnie, kompletna amatorszczyzna i totalna olewka graczy. Czuje sie oszukany, jestem w(pipi)iony i zadaje sobie pytanie kto zawinil? Cenega czy Bethesda?

Odnośnik do komentarza

Gdzie w tej grze można przechowywać swój ekwipunek? Mam coraz więcej broni, których nie chciałbym się pozbywać, a to wszystko coraz więcej waży więc chciałbym gdzieś to przechować... Myślałem o domku w Grayditch (tam, gdzie mieszkał chłopak z questa "Those!") jako miejscu do przechowywania zapasów, ale boję się, że po jakimś czasie wszystko zniknie. Mogę bez obaw zostawiać tam wszystkie zapasy czy muszę mieć do tego jakiś specjalnie wydzielony domek? I jeśli tak, to jak zdobyć takie miejsce na "magazyn"?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Point Lookout zakończony i...to się nazywa dodatek! nie to co Operation Anchorage pffff. Klimatem (redneckowskim)i rozległością Point Lookout zaskoczony jestem baaaardzo - in plus oczywiście. Generalnie gra trzyma dla mnie cały czas (po 33 godzinach) bardzo wysoki poziom. Ale zaczynają mi doskwierać pewne schematy. Strasznie szybko można się wzbogacić i nie czuć wartości pieniądza... wydaję mi się, ze powinno być mniej wartościowych pzedmiotów i jakoś inaczej Bethesda powinna rozwiązać "ekonomię" Capital Wastelandu :/ Poza tym trochę mało rodzajów broni... jak na tak rozbudowana grę - nie pogniewałbym się, gdyby w tej kwestii było bardziej różnorodnie. Poza tym całe to szperanie i węszenie we wszystkich kontenerach, szafkach, pojemnikach, skrytkach, skryteczkach itd. całkiem nieźle oddaje klimat postnuklearnego survivalu. Dla mnie dalej solidna 9/10.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem do czego zmierzasz... jak zacznę wymieniac to pewnie wyjdzie więcej niż 50 i wyjdzie na to że głupoty piszę. Może nie wyraziłem się jasno. Po prostu liczyłem na jakąś szerszą "cutomise'ację" i generalnie mam poczucie, że tylko nieliczne rodzaje broni są przydatne. chodzi mi o moje subiektywne odczucie a nie o konkretne liczby.

Odnośnik do komentarza

No to pisz, że chodzi ci o "customizację" broni a nie ich ilośc. Bo ilości różnego rodzaju oręża może Falloutowi z numerem trzy zazdrościć świetna pod tym względem dwójka. A wracając do tej twojej "customizacji" - czy przez to pojęcie rozumiesz większą możliwość dostosowywania broni poprzez jakieś modyfikacje? Bo z angielskiego customize oznacza dostosowywać, więc jeśli nie o to ci chodziło to customizacja tutaj również nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedzi! Dodatki w sumie mnie nie interesują, 360 nawet do netu nie podłączyłem, wolę stary dobry singleplayer (co prawda w F3 nie ma multi, ale nie będę płacił dodatkowo za coś co uważam, że powinno się znaleźć w podstawce.

Edytowane przez ozzy69
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...