Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No dobra, nie potrafie sie doczekac rozwiazania kilku spraw wiec azyptam wprost...jak sie ukrywa spojlery na naszym forum bo nie widze :P

 

 

czy w grze dowiemy sie w koncu czego supermutanci szukaja w centrum/ czy bede mial mozliwosc przylaczenia sie do bractwa stali/ czy rusze skopac tylek enklawie w ich wlasnej bazie/ czy android ktorego probuje znalesc z szczepow informacji jakie mam na jego temat( a juz w ogole znajdz mu pozniej technika i medyka) odegra w grze istotna role/ czy bractwo odpali tego olbrzymiego kolosa ktorego trzymaja w cytadeli?Gdzie znajde Ghula z 2 czesci ktory zekomo zamienil sie teraz w drzewo?

 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę chcesz znać te wątki? :P Podam ci te, które nie są związane z głównym wątkiem:

 

 

O androidzie za bardzo nie wiem, przekonałem doktorka na podstawie kawałka tego androida ;] Ghoula-drzewo znajdziesz w Oazie, jest sidequest związany z tym miejscem, nagradzany zresztą achievem- lokalizację obczaj na Fallout Wikia.

 

Reszta wynika z głównego questa. Mogę jednak powiedzieć, że na większość pytań otrzymasz odpowiedź twierdzącą, ale na które- nie będę ci psuł zabawy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Siema .

 

Mam pytanie odnośnie F3 :)

 

Grę mam prawie ukończoną czyli dokańczam wszystkie questy i zbieram achievy - szykuje się do ostatniej misji :)

Wiem że w krypcie 101 - w której zaczynamy jest znajdźka - "+" do medycyny bodajże. Ale nie mogę do niej wejść

ponieważ do otwarcia włazu potrzeba hasła którego oczywiście nie znam :(

Prosze o pomoc jak można się inaczej dostać do krypty ( pomijając zacząć od nowa grę :P )lub gdzie dostać hasło?

 

Z góry dzięki ^^

Odnośnik do komentarza

Z kryptą 101 jest związany quest poboczny: Trouble on the homefront. Jeśli ci się jeszcze nie aktywował to ten moment nastąpi gdy skończysz zadanie "The Waters of Life". gdy będziesz przechodził niedaleko wejścia do krypty usłyszysz przez radio sygnał SOS (czy coś w tym stylu).

Edytowane przez Gooral
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hmm jakas masakra z cenami dodatkow jest :/. na alegro raz ze jest ich malo, to dwa ze minimalnie 60 zl trzeba zaplacic za dodatek (w sensie pitt + anchorage / bs + lookout)... totalnie sie nie oplaca... no chyba ze ktos chce uzywke w opakowaniu zastepczym... za cene 2 dodatkow mozna juz przeciez kupic wersje GOTY. eh. hmm mozna tez z xbl pobrac dlc tak? bo moze wtedy by to jakos taniej wyszlo...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hmm wlasnie przeczytalem o promocji ms - 400 msp za dodatek (normalnie 800). wychodzi 2k msp za wszystkie 5 dodatkow, czyli patrzac na ceny z allegro to jakies 80 zl. promocja jest dostepna tylko dla posiadaczy live GOLD. i tu pojawia sie moje pytanie: czy majac silvera, moge sobie po prostu kupic zdrapke na gold na 2 dni oraz msp i bede mogl wtedy kupic dlc po promocyjnych cenach? chcialem kupic dodatki na plytach, ale niestety sa za drogie...

Odnośnik do komentarza

dobra juz ostatnie pytanie ;). moze sie ono wydawac co najmniej glupie, aczkolwiek dla mnie jest to jednak dosyc istotna rzecz. w jakiej kolejnosci najlepiej "grac" w dodatki do fallouta? w kolejnosci powstawania/wydania czy moze jakos inaczej? z tego co wiem dopiero w 3 dodatku "broken steel" zmieniono max lvl z 20 na 30, a posiadajac juz 20 i majac do wykonania jeszcze sporo questow z podstawki, nie wiem czy ma sens "chronologia". albo moze spytam inaczej: jak wygladaja te dodatki? w dowolnym momencie gry mozemy wykonac q z danego dodatku, udac sie w nowa lokacje, czy jest to jakos z gory juz ustalone? z gory thx za odpowiedz :)

Edytowane przez KevONEin
Odnośnik do komentarza

Operation Anchorage warto dość szybko przejść, bo po ukończeniu dostaje się dobre bronie i zbroje; Broken Steel automatycznie włączy się po ukończeniu fabuły podstawki, tak to kolejność dowolna.

 

Nie licząc misji z Broken Steel dodatki pojawią się jako questy na mapie.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To pytanie pewnie już padło, ale trochę za dużo stron, żeby to wszystko przejrzeć.

Czy na very hard jest dużo trudniej niż normal?

Spodziewam się, że na początku może być trudno, szczególnie w samym Waszyngtonie, ale chcę spróbować, bo na normalu miałem kilkaset stimpacków i w sumie niezbyt często ich używałem. O tysiącach sztuk amunicji już nie wspomnę.:P

mimo iz mam karme Very Evil nie widze roznicy w graniu.

Na Fallout Wiki piszą, że mając karmę neutral niektórzy przeciwnicy nie atakują automatycznie, ale raidersi zawsze atakują przy karmie neutral/good. Jak jest z evil?

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam GOTY i gram w poin look, czy jakos tak. Może mi ktoś wyjaśnic co ja mam tam robić? :biggrin: Albo na początek po co mi te worki nazwane bodajże west czy jakos tak. Pamiętam, że warzą 4 i są warte z 15. Zwykłe fanty, czy cos w stylu złomu czy ksiażek i ktoś mi zleci zbieranie tego?

 

Wykonałem te zadania z ghulem i mózgiem, rzpracowałem szpiega, kilka zadań pobocznych i co dalej?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Yeast (drożdże) przydają się w jednym z pobocznych questów do pędzenia księżycówki.

Co robić? Oprócz questa, którego dostajesz na początku, możesz zrobić tego z chińskim agentem. Sprawdź jeden z pokoi w motelu.

 

Ten Point Lookout jest jakiś poebany. Nie dość, że strasznie poskryptowany (akcja z ghoulami w detention camp, niby-zasadzka na moście), to jeszcze ci wieśniacy (tribale też) zadają jakieś chore wielkości obrażeń, a sami wytrzymują o wiele więcej. Ja walę do takiego ze snajperki czy karabinu (on traci ze dwie czy trzy kreski życia), a on mi oddaje z dwururki i ja tracę 1/4-1/2 energii. Co ciekawe, obojętnie czy mam Power Armor z Anchorage'a czy nie, wytrzymuję trzy, cztery strzały. Z siekierami podobnie. Czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...