Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem "Trzeba im strzelać w głowę" i mam pytanie. Na Fallout Wikia piszą, że jak zabije Crowley'a jak już wróci z tym turboarmorem to żaden ghul mnie nie zaatakuje. Prawda to? Czy może trzeba go jakoś specjalnie wtedy ubić?

Niezły zonk, zabijam tego Crowley'a już w tym turboarmorze, a i tak ghoule się na mnie rzucają. WTF?

Odnośnik do komentarza
Niezły zonk, zabijam tego Crowley'a już w tym turboarmorze, a i tak ghoule się na mnie rzucają. WTF?

Tam nie jest napisane, że "jak zabije Crowley'a jak już wróci z tym turboarmorem to żaden ghul mnie nie zaatakuje" tylko, że mieszkańcy underworld nie zaatakują Cię za to. Nie jestem pewny czy to miałeś na myśli. Jeśli otwierają ogień za zabicie Crowley'a to są jeszcze inne sposoby na tego questa. Mogłeś pootwierać drzwi w bunkrze przed oddaniem kluczy i po skończeniu questa udać się po zbroję przed Crowleyem. Wtedy on sam będzie Cie ścigał i można go zabić w obronie własnej.

Odnośnik do komentarza

A po przejęciu wieży przez brzydale nie dostaje się chaty?

Oni w ogóle posprzątają tam kiedyś? Wpuściłem ich kanałami i od razu zrobili bałagan. ;)

 

Używał ktoś Rock-it Launchera na poważnie? Ja zanim zdobyłem schemat, miałem już sporo lepszych broni, ale wpadł mi pomysł, żeby zacząć zbierać plungery (znaczy się te przepychacze do kibla) i ich używać jako amunicji. :D

Odnośnik do komentarza

X360:

F3 (PL) - 189,90 zł

F3 (ENG) - 189.90 zł

F3 (PL) - Edycja Kolekcjonerska - 249,90 zł

F3 (PL) - GoTY - pre-order 174,99 zł (199,99 zł)

F3 Add-On Pack #1 (PL) - pre-order 59,99 zł (69,99 zł)

F3 Add-On Pack #2 (PL) - pre-order 59,99 zł (69,99 zł)

 

Dziwne ze nie zawiera ostatniego dodatku w statku obcych.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...