Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Będę potrzebował waszej pomocy, ponieważ szukam jakiegoś porządnego laptopa na rynku. Nie mam dużych wymagań co do niego, byleby nie był za jakieś straszne pieniądze. Jedyne co chcę, by miał całkiem niezłą moc obliczeniową, ponieważ siedzę i bawię się w tworzenie modów do HL2 (byleby udźwignął hammera, jakieś programy do renderów itd). Kolejną rzeczą, na której mi zależy to, by dało się w niego grać w Stalkera, na szczęście nie jest to tak nowa gra i nie ma wymagań z kosmosu (chociaż i tak lubi sobie przyciąć).

 

Wymagania zalecane Stalkera(działa ponoć bez żadnych problemów):

Procesor: Intel Core2 Duo E6400

AMD Athlon 64 X2 4200+

Pamięć RAM: 2 GB

Karta grafiki: nVidia GeForce 7900/ATI Radeon X1950/ 256 MB/ DirectX 9c

 

Wiem, że do grania/renderów laptopy zbytnio się nie nadają, ale niestety moja sytuacja jest taka, że rzadko będę bywał w domu, co znaczy tyle, że komputer stacjonarny idzie na odstawkę.

 

Na początku chciałem się zmieścić w kwocie 2000 zł, ale myślę że uda mi się wycisnąć 2500 jakoś. Chyba, że ktoś poleci jakiś absolutny cud, ofertę jedyną na rynku, to pożyczy się od kumpli tą kasę.

 

Za wszelką pomoc z góry dzięki :)

 

Edit: Zapomniałem o jednej ważnej rzeczy, żeby nie było problemów z zainstalowaniem na niego Win Xp :)

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza
http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/36343/

 

Brać? Czy jest coś lepszego w tej cenie? Komputera używam do wszystkiego oprócz gier :P Komputera używam DUŻO i więc zależy mi na bezawaryjności i nie w(pipi)ianiu mnie jak to robi windows :P

 

swietna cena, szkoda, ze nie bylo takiej okazji jak kupowalem swojego (tez notebooki.pl) O_o

brac, zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Napisałem posta na PClabie ale durnie tam nawet do przyklejonych tematów nie zaglądają chyba, więc wklejam tu:

 

Ja mam pytanie ale odnośnie kupna i dostępności FL90 na polskim rynku i... właśnie czy jak pójde do sklepu komputerowego (bo chce mieć gware pod ręką a nie wysyłki jakieś czy coś) i powiem, że chce Compala FL90 (na przykład :)) to czy mnie goście nie wyśmieją i nie powiedzą, że nie sprowadzą Compala bo takie coś robi Toshiba (no wiecie, że oni tylko kadłubki robią) czy normalnie nie będzie z tym problemu?

 

Drugie pytanie dotyczy tego, że jest mnóstwo róznych Compali FL90 rózniących się prockiem, i ogólnie drobiazgami jakimiś, co mam powiedzieć w takim sklepie, żeby dostać to co chce, i skąd mam wiedzieć co chce? :) Jest jakiś spis modeli, czy to jednak jest samo konfigurowalne i np. będe mógł sobie w sklepie wybrać osprzęt, i w ogóle czy sklep mi to sprowadzi (wiem, powtarzam się)?

 

W ogóle mógłby ktoś nakreślić mi dokładnie sytuacje "jak to jest z Compalami" czemu one są tak tanie ale nikt ich nie kupuje? Nie wiedza?

 

EDIT:

 

aha chodzi o laptopa takiego, c'nie.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Panowie, chciałbym kupić laptopa, na którym:

 

-Dałoby się pograć w "Crysisa", nawet na małych ustawieniach jakości grafiki. (Czyli, żeby jako - tako nadawałby się do gier)

-Byłby całkiem niezły jeśli chodzi o jakość wykonania.

-Była możliwość kupna na raty.

 

Cena ok. 2500zł. (z maksymalnym wychyleniem do 3000zł.)

Odnośnik do komentarza

HP Pavillon dv5-1040ew - jeśli chcesz komputer, który prócz całkiem dobrych wnętrzności ma też całkiem ładny design

 

VBI FL90 - jeśli nie jesteś typem, który w towarzystwie wstydzi się wyjąć laptopa wyglądającego jak ThinkPady (swoją drogą obecnie najwytrzymalsze i najwygodniejsze laptopy na rynku)

 

 

btw

jak będziesz kupował to polecam brać takiego bez "bajerów" tj. współdzielony touchpad, czytnik linii papilarnych czy piloty

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...