Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu próbuję podłączyć PS3 do neta za pomocą kabla i za każdym razem wyskakuje mi ten sam błąd. W związku z tym postanowiłem, że lepiej będzie jak kupię router i ułatwię sobie życie. No i tu mam do was prośbę słyszałem, że ten oto router jest bardzo dobry i czy podzielacie tą opinię.

I jeszcze jedno pytanko czy będzie mi działać, gdyż mam łącze radiowe (uroki mieszkania na wsi... ) <_< ?

Odnośnik do komentarza

No normalnie nie wytrzymam :/ Przeczytałem już chyba dziesiątki stron i nigdzie nie potrafie znaleśc rozwiązania problemu z "80710102 DNS error" Oo

Mam neta z osiedlówki, na routerze (linksys WRT54G) skopioowanego MACa z karty siecieowej, DNSy ustawione takie jak na karcie sieciowej i nie działa. Jak wpisuje IP to przy sprawdzaniu jest wszystko OK ale jak już ma sie łączyć z netem to jest własnie ten error. Nie mam już pojęcia co z tym zrobić a chętnie bym pograł po sieci na PS3 :/

Odnośnik do komentarza

Po co kopiujesz MACa? Nie rozumiem zupelnie.

Ten linksys (nie chce mi sie sprawdzac) to wireless? Opisz dokladniej jak laczysz.

Wszelkie kombinacje z kopiowaniem wlasnie mieszaja najbardziej i tu obstawiam problem, bo jesli masz dwa identyczne MACi to od razu blad.

Najlepiej router zasetupowac by dzielil adresy po DHCP, a na konsoli ustawic automatyczne ustawienia i problemow brak.

Wszyscy ktorzy maja problemy to zwykle z wlasnej winy, wlasnie przekombinowujac. Ach ci uzytkownicy PC i windozy... Czemu po prostu nie przestac kombinowac tylko kozystac z ustawien domyslnych?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno - adres DNS. Po kiego ch dajesz adresy zewnetrzne skoro one nic nie mowia konsolce. To router dzieli i rzadzi i w tym momencie to jego adres wewnetrzny (nie zewnetrzny) jest DNSem dla konsoli. Krotko mowiac ustaw na routerze DHCP dla dzielenia i nie kombinuj tam gdzie nie kumasz, konsola sama wszystko z routerem dogra. Potem recznie sie baw jak juz troche skumasz (najlepiej podpatrujac jakie adresy konsola dostala przydzielone przy ustawieniach automatycznych).

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam problem z PSN w konsoli mam dwa profile jeden jest mojego brata a drugi moj , na profilu brata PSN smiga elegancko i bez zadnych prbolemow a jak ja chce na swoim profilu zalogowac sie do PSS to dostaje takim komunikatem bledu po oczach" odlaczono od PSN bo nastapil blad nr 8002A548 "

Czy ktos sie orientuje co moze byc nie tak??

moj firmware 2.40 a lacze sie bezprzewodowo przez liveboxshit z telekomuny

Edytowane przez Kenshin
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Może mi ktoś powiedzieć czego dotyczy błąd PSN o oznaczeniu 8002A548. Nie mogę się zalogować na swoje główne konto PSN, a reszta działa bez zarzutu. Rano wszystko było ok, a teraz taki wałek. Czytam sobie inne fora i ludzie wspominają o podobnym problemie z głównymi kontami. Wie ktoś o co 'kaman'? :huh:

 

Ja łączę się z netem poprzez kabel poprowadzony z routera.

 

E: O, widzę, że nie tylko ja mam ten problem.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Udało się aktualizacja jest .Problem z DNS nadal był ale serwer proxy go rozwiązał .Tyle że tera mam problem co Panowie powyżej błąd nr 8002A548...Tego to już na forum chyba jeszcze odpowiedzi nie było (ale nigdy nie wiadomo co było w tych 25 stronach)

 

przypomniało mi się że lokator obok ma router jak to połączyć przez wi -fi i czy każda konsola to ma?

Edytowane przez animemang
Odnośnik do komentarza

Tak sie składa, ze dzisiaj tez miałm 2 razy taki problem. Rano było wszystko ok ale potem juz nie.... Nie robiłem testu ale z praktycznych obserwacji mozna wywnioskować, ze syytuacja była podobna. Mogłem przeglądać strony www ale nie dało się zalogować do PSN. Pomogło wyłączenie modemu (całkowite odłączenie od prądu) i restart PS3. Może jednak spróbuj jeszcze z tym odłaczaniem modemu i restartem konsoli. No chyba, ze próbowałeś po kilka razy i nadal nic... to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

coś się nie zgadza bo ja mam błąd nr 8002A548.. ale już internet connection failed.

Nie wiem co jest źle bo po prostu nawet Mac podałem adminowi i mi wprowadził i nic to nie dało.

 

Jak ktoś mieszka blisko centrum poznania to bardzo proszę o kontakt na komimasa@wp.pl mogę sie zrewanżować za podłączenie konsoli do neta lub pomoc w tej sprawie (z efektem oczywiście) chodzi mi głównie aby podłączyć sie i kupić przez sklep grę.

Odnośnik do komentarza

neta mam podłączonego przez kabel ethernet do sieciowki zintegrowanej z płytą główną, aby podłączyc ps3 musze dokupic druga sieciówe i podłączyć kabel scroswoany do konsoli oraz drugiej sieciówki no nie? następnie ustawić udostępnianie połączenia internetowego? nie mam żadengo routera,switcha, modemu, wifi dlatego będzie konieczna druga sieciówka, poprawicie mnie jeśli się myle

Odnośnik do komentarza
Lepiej i taniej jakis switch. Wtedy rowniez dzielisz neta ale mozesz podlaczyc x urzadzen do Switcha.

Najlepsze rozwiazanie to jednak jakis router. Wtedy komputer nie musi pracowac gdy masz konsole wlaczona.

switch w 90% sieci nie zadziala. chyba, ze mowisz o udostepnianiu neta przez kompa do switcha, i nim do roznych urzadzen - ale w takim razie po co w ogole switch, skoro pytajacy ma tylko ps3 do podlaczenia? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...