Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem:

 

Wczoraj chciałem zalogować się na moje jakiś czas temu utworzone konto na PSN. Pamiętam maila i hasło ale nie pamiętam daty którą kiedyś wklepałem na pale, a która tam jest wymagana.

 

Moje pytanie to czy da się jakoś odzyskać tą datę?? Czy będę musiał tworzyć nowe konto :confused:

Wszystkie stare hasła zostały zlikwidowane/zresetowane.

Masz najnowszą aktualizację 3.61? Jak nie to ściągnij, zainstaluj i wpisz nowe hasło. Starego nie musisz znać.

Odnośnik do komentarza

Pytanie : mam kilka kont ze składek i przymieżam się do zmiany tych haseł :( i już przy pierwszym (nie licząc głównego) zonk, wyskakuje mi info że na maila wysłali instrukcje jak je zmienić tylko że żadnego maila nie otrzymałem wiadomo o co kaman??? I rozumiem że z poziomu konsoli w prosty sposób nie pozmieniam tych haseł i trzeba się je bać poprzez te ich maile... Prosze o info od kogoś kto przez to przebrął ... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

Z poziomu konsoli zmienia się prosto hasło. Wyskakuje komunikat o konieczności zmiany hasła. Wpisujesz nowe i to wszystko. Nie trzeba potwierdzać mailem ani nic z tych rzeczy. Dodatkowo nowe hasło automatycznie podmienia od razu stare na ekranie logowania.

Odnośnik do komentarza

witam a u mnie odkąd pobrałem aktualizację 3.61 wyswietla się błąd podczas logowania

"80710b23 użytkownik został wypisany z usługi PSN"

przed awarią wszystko było cacy mam neta z pendriva kablem zcrossowanym do PS3

próbowałem ustawienia zmieniać ip statyczne, nawet podłączałem się do sieci wifi u kumpla i cały czas to samo

białej gorączki dostaję przeglądarka wyświetla strony internetowe w PS3 a z kompa mogę się zalogować na swoje konto w PSN

WTF????? czy jest jakiś specjalista kto się na tym zna?? Pan Google nie bardzo chce pomóc więc skaczę po forach i szukam ale nic nigdzie dotychczas sensownego nie znalazłem pozdr

Odnośnik do komentarza

Mam problem.

 

Mam internet DSL z Vectry 6mbit/s. Gdy grałem wcześniej na konsoli i jednocześnie ktoś grał w coś online na PC to JA miałem lagi. Postanowiłem, że zmienię soft w ruterze, tak też zrobiłem, wgrałem do Linksysa soft customowy soft Tomato, ale to nic nie pomogło, lagi nadal są. W nadziei na lepsze jutro podłączyłem konsolę kablem zamiast WiFi. Co oprócz tego mogę zrobić? Jak skonfigurować ruter, by lepiej optymalizował połączenia? Wydaje mi się, że 6mbit to wystarczająco, żeby móc komfortowo grać na konsoli i PC jednocześnie, wydaje mi się, że to po prostu błędy w konfiguracji rutera.

 

Co da się z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

To, ze masz 6 mbit/s nie ma nic do rzeczy. Byc moze ping jest tak wysoki, ze az odczuwalny przy grze online, podczas gdy przy zwylkym korzystaniu z neta nie daje sie az tak we znaki. Wejdz na jaks strone online, ktora zmierzy ci jaki masz ping wlasnie.

Przy sofcie tomatoe mozesz chyba nadac PS3 priorytet w korzystaniu z neta. Sprobuj poszukac tego w opcjach routera. Nie wydaje mi sie, zeby az tak router byl tu winny twojej sytuacji.

PS Jaki NAT wyswietla konsola podlaczona do netu?

Odnośnik do komentarza

Czy te WiFi w PS3 jest napawde takie słabe czy u mnie z routerem jest cos nie tak. Mam ps3 na dole taka troche schowana we wnęce, a router na górze. Konsola praktycznie nigdy nie znajduje sieci chyba, że wyciągnę ją z tej wnęki i postawie na podłodze, wtedy czasami jak troche poczekam to pojawia sie siec ale siła sygnału 45%. I podejrzewam, że tak naprawdę co chwila sie rozłącza, bo ciezko sie zalogowac do sieci, co chwila wyskakuje błąd DNS. Dodam, że przed tymi problemami z PSN troche lepiej mi chodzil net. Nie powiem, że chodził normalnie, ale chociaz mozna bylo sie wpisac do PSN, a jak wyciagalem konsole z wneki to nawet czasami mozna bylo pograc

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

nie wiem jaki masz ruter ale ja np na dlinku, ktory jest za 2 scianami ( w lini prostej jakies 7 metrów ) tez mialem sygnal ok 60%

i nie sadze ze to wina ps3 bo na lapku tez mam zwykle 3/5 zasieg a na komorce 2/5 lub 1/5...

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma problem taki, że zmienił hasło jak my wszyscy po odnowieniu usług PS ale wyskoczył komunikat ,że to hasło nie jest dłużej aktywne, więc instrukcje zostały wysłane mu na maila i postępując zgodnie z nimi ustawi nowe hasło ,które będzie działało. Problem polega na tym ,że mail przepadł tzn. nie logował się na nim przez dłuższy czas i konto e-mail zostało automatycznie usunięte. Jakieś wskazówki ,czy raczej już nic się nie da z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...