Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie się nie znam na telewizorach, myślałem, że jeśli LED jest najnowszą technologią to i najlepszą. No i TV są dużo cieńsze, co też pomaga w przypadku wiszenia na ścianie. Tylko kablówka będzie na nim lecieć, ale teraz wchodzi cyfrowa, to może włoży się do tego TV ten (pipi)nik dvb-t i będzie latało w HD.

Odnośnik do komentarza

Nic z tych rzeczy, to będzie kablówka cyfrowa a nie hd. No to już ciut lepiej ale jest jedna główna zasada, że do kablówek najlesze są plazmy (nie licząc starych kineskopowych). Sam mam tak, że w salonie 46 calowy hx led Sony, a w sypialni 37 calowa plazma panas i naprawdę różnica w kablówce była ogromna. Teraz ma Cyfre+ HD więc nie ma już praktycznie różnicy.

 

Dodatkowo za 3 tyś nie kupisz jakiegoś dobrego leda patrząc jeszcze nawielkość ekranu. Plazmę Panasa dobrej jakości 42 calową na luzie powinieneś znaleść, bez 3d, a no i nie będą miała zapewne mady bzdetów typu smart ale to np dla mnie na plus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde akurat tego modelu nie znam ale jestem pewien, że napewno będziesz mega zadowolony. Jak ktoś ma kablówkę i do tego chce jak największy ekran przy b.dobrej jakości przy budżecie do 3 tyś to plazmy Panasa to dla mnie wybór nr 1 . Ficuś a z czego jak to nie takemnica chcesz się przesiąść ?

Odnośnik do komentarza

z kineskopowca hd samsunga 32 cale panoramicznego hd ready :) ta plasma wlasnie stoi po 3tys - full hd, 3d, wifi, inne bajery ma na pokladzie, obraz w lcd odpada, ledy jakie mi sie podobaja sa drozsze wiec zostaje plasma chyba ze ktos mi doradzi rozejrzec sie za jakims innym modelem, nawet moze byc ten led

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ludziska, potrzebuję odtwarzacza DVD z możliwie jak największym wachlarzem odtwarzanych formatów (włącznie z mkv, do 1080p i czytaniem napisów), opcjonalnie z wejściem usb. Koniecznie musi być wyjście SCART (czyli popularne EURO). Ma ktoś w domu, ktoś coś testował?

Odnośnik do komentarza

Mam SAMSUNG UE40ES6100 i od jakiegoś czasu jak kończę grać, po wyłączeniu TV, włącza się on z powrotem. Wygląda to tak, że tylko matryca się podświetla i nie wyświetla się żaden obraz, a po wciśnięciu przycisku power na pilocie TV włącza się normalnie. Nie wiem po jakim czasie to się dzieje, ale na pewno dłużej niż 30 minut (bo tyle wytrzymałem czekając). Spotkał się ktoś z takim problemem? Co to może być?

 

edit: wszystko jasne, wystarczyło wyłączyć automatyczne aktualizacje :confused: TV próbował się aktualizować i przełączał się w tryb gotowości, a nie był podłączony do sieci i tak sobie siedział w tym trybie gotowości do rana...

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może głupie ale - mam HD READY w swojej Plazmie 42 od LG - dokładnie ten model http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-42PT353-plazma-tv, w PS3 ustawiłem swego czasu obraz na 1080p czy i, nie pamiętam - niby obraz pokazywało dobrze, pytanie tylko czy na pewno poprawnie. Teraz wróciłem do maksimum jakie może wyświetlić mój tivik czyli 720p, gdzie w opisie tv widnieje rozdziałka 1024x768 czyli to jest to 720p, dobrze myślę? no i najważniejsze, jak ustawić PS3 pod tym względem? tak jak miałem 1080i czy tak jak teraz 720p?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

sprawdziłem Twój TV i na bank jest ok:

 

 

 

Zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD.

Źródło: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-lc-32le420.bhtml#ixzz2lHZEXGid

 

w takim razie szukaj problemów gdzie indziej: antena? wzmacniacz anteny? zły kabel? źle zarobiona wtyczka? Masz pewną (w sensie na sto pro działającą antenę)?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niestety TV cyfrowa nie ma odbić fali jak w analogowej, tutaj jest oba dużo bardziej wymagająca pod katem siły sygnału. Do tego sa u nas z tegoco wiem minimum dwa muxy (na jednym celą publiczne TVP na drugim Polsatu, tvny itp na innym kanały PPV). Ja polecam sie pobawić, antena, wzmacniacz i bedzie trzeba trochę pochodzić po mieszkaniu (pewnie jak jeden mux pójdzie to drugi bedzie sie przycinać lub mieć artefakty).

 

Może tez być tak, ze u w mieszkaniu odbierze antena tylko np w przedpokoju albo łazience :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...