Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

Tak klasyczny hdmi z konsoli. Kupie nowy, ale dafuck sie stalo, ze kabel przestal pasowac.

 

Mialem na tym tv PS3, x360, dekoder i wszystko wchodzilo. Nowy kabel musi pomoc ;/

 

edit:

kabel noname z auchana za 7.99 zl wchodzi jak zetta w skosna doope. Sprawa naprawiona :lapka:

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Proszę, niech mnie ktoś oświeci w kwestii LCD, bo nie daje mi to spokoju. Kupiłem LG LF652V Full HD 50 cali i wszystko jest cacy. Siedzę jakieś 2 metry od ekranu, ale nawet oglądając obraz brzytwę w FHD i tak na jasnych tłach widzę piksele. Nie jakieś pojedyncze, tylko całą, równa siatkę matrycy. Widać to nie tylko na fragmentach typu biała koszula aktora, zaśnieżona droga, ale także na białych, żółtych czy różowych fragmentach ekranów systemowych, nie mówiąc już o jasnych elementach pulpitu i okienek po podłączeniu laptopa. Czy to jest normalne? Jeśli dobrze rozumie, to im większa przekątna tym większy piksel, ale mam wrażenie, że coś jest nie halo. A może to jakieś zboczenie po plaźmie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie mam dekoder z 2 wyjściami scart i hdmi , podłączyłem 2 telewizory tym sposobem i nagle wyjście hdmi przestało działać. Idzie z jednego dekodera uzyskać 2 obrazy poprzez 2 inny wyjścia? Dodam że hdmi jest podpięte przez 25m kabel + 2m ale bez wzmiacniacza tylko zwykłą przejściówką. Przez 2-3 dni wsio działało dziś nagle przestał odbierać sygnał hdmi.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Jak klikam info na pilocie odnośnie włączonego kanału to jak jest FHD, np. w MK9 to moc sygnału wynosi 94%, przy innych gierkach 720p jest 89% też tak macie? Czemu przy FHD nie ma 100% jakości sygnału? Wina kabla? Przy kablu za 50zł, który rozje.bał się po roku, jest tak samo jak przy kablu za 15zł z kauflandu.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nie wiedzialem gdzie to dac, a podobnego tematu nie znalazlem.

mianowicie ma ktos rozeznanie w tv boxach do tv?

chodzi o to, ze znajomy ma 6cio letni tv, ktory nie jest smart, a chcialby miec te (pipi)y typu ipla itd.

moze ktos cos poleciec zeby nie bylo lipy? cos tam czytalem, ale co strona to rozne opinie, nie raz ludzie mowia, ze potrafi wy(pipi)ac aplikacje, ale to pewnie kwestia modelu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...