Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Witam, Mam cztero lub pięcio letnią plazme panasa, wczoraj zauważyłem coś dziwnego, przy idealnej czerni to najlepiej widać, pojawiają się mrygajace pasy po szerokości tv-ka przy gierkach już tego nie widze/nie ma, porównał bym to próbującej sie zapalic jarzeniówki w sklepie. czy moja plazma zdycha?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zna się ktoś może na soundbar'ach? Bo poszukuję jakiś dobrych głośniczków pod telewizor, konsole/bluray i puszczanie muzyki poprzez bluetooth do okoła 1000zł. Będą używane w małym pokoju, więc jakiś większy zestaw głośników nie wchodzi w grę. Myślałem więc nad soundbar'em plus subwoofer. Zna ktoś jakiś dobry model w tej cenie? Wszystkie opinie mile widziane :) Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hej,

rodzice kupuja TV, ma byc ok. 55 cali do 5000 pln, ale lepiej blizej 4000.

Nie musi byc 4k, wazne, zeby nie smuzyl, mial gleboka czern i ogolnie dobra jakosc obrazu + mala awaryjnosc.

Glownie do tv, waska ramka, najlepiej nie koreanskie guwno.

Pomoze ktos? Ja wypadlem z obiegu.

 

http://www.trustedreviews.com/sony-kdl-55w829-review ?

https://www.avforums.com/review/panasonic-as640-tx-48-40-55-as640b-LED-TV-review.104361000 zl mniej, czy warto przeplacac?

Odnośnik do komentarza

Mój telewizor to Samsung 40f6320. Kiedyś  próbowałem podpiąć do niego moje głośniczki, które służą mi do słuchania muzyki z laptopa 

logitech_z523_test_review_1.jpg

 

 

Niestety z marnym skutkiem, grzebałem chwilę w opcjach ale jedyne co z nich popłynęło to ciche BZZZZZZZZ :D  Teraz planuje sobie kupić coś normalnego do słuchania muzyki ( krk rokit 6 g3) a ten zestawik Logitecha posłużyłby mi do grania i oglądania filmów. 

Pytanie tylko czy ja coś źle robiłem  czy te głośniki  nie nadają się do mojego tv? Dzwięk z wyjścia słuchawkowego mnie nie grzeje :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Poleci ktos jakies ciekawe w miare glosniki 2.1 czy moze 2.0 do komputera. Uzywane tylko beda do zapuszczenia muzyczki przy siedzeniu na necie, obejrzenia jakiegos trailera i to wszystko, zero filmow i gier. Mysle ze wiecej niz 200zł nie warto wydawac. Jakie warto kupic?

 

Nie warto kupować 2.1 bo subwoofer, przy takiej cenie zestawu, będzie raczej MARNY - ja kupiłem MODECOM MC-HF10 (2.0)

i się sprawdzają dobrze ( nowe można dorwać za 120zł); jedynie razi brak pilota i przy braku dźwięku/niskim poziomie ociupinę

słychać transformator (ale np. zasilacz, wentylator w nim,  od Xbox ONE, jest dużo głośniejszy);

za to są one małe i przez to poręczne (dobre do kompa); a subwoofer przy bliskim słuchaniu raczej nie jest dobrym pomysłem.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

aha dzieki za odpowiedz , creativa tez za 100 czy 100 pare zl juz nie pamietam ladne widzialem, uzwane beda tylko tyle co sobie przy necie muzyke puscic wiec nie bede jakis dorgich kupowal.

 

 

ale teraz tak patrze,ze pewnie uzwayne dorwales za tyle bo nowe na allegro po 370zł sa

 

MODECOM MC-HF10 dorwałem używki nawet poniżej 100zł;

nowe chodzą po ok. 120zł - ALE SPRAWDZAJ ich cenę (na Allegro) na ZAKOŃCZONE (już rzadko bywają te głośniki).

Edytowane przez Paweł Dziuba
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam zakupiłem tv do Ps4  Sony 42W705B  i przegladam ustawienia na róznych forach ,i nie moge jednej rzeczy zmienić to znaczy nie mam w ogóle do niej dostępu a mianowicie tryb filmu  jest ustawione na wyłączone , a na forum polecają ustawić na automatyczne , jak mam to zrobić? czy ktoś sie orientuje . Lub jesli ktoś zna jakieś najlepsze ustawienia do tego telewizora byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciotka z wujkiem Januszem przenieśli się z telewizora kineskopowego na płaskiego LCDeka, tyle że coś tam mówili, że mają jakość słabą.

Nie ma mnie tam, ale podejrzewam, że oglądają kanały analogowo, a nie cyfrowo. Czy może to być wina anteny? Bo tv ma wbudowany dekoder dvbt i pod to podłączają antenę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

W TV mam 3 sloty HDMI. Jedno było zajmowane od lat przez dekoder UPC, do drugiego podpiąłem rok temu PS4 i tak sobie stało podpięte.

Teraz wyciągnąłem kabel na potrzeby przeprowadzki i z powrotem za cholerę nie mogę wcisnąć do żadnego ze slotów O_O wtf.

Jak rozruszałem trochę na boki kabel to w końcu wszedł, ale ofkors konsola przestała dawać obraz (słychać dźwięk). Wyciągnąłem wtyczkę i widzę, że połowa pinów wgniotła się głębiej - poruszałem trochę i obraz na chwilę wskoczył, więc to wina kabla, a raczej wtyczki). No jak to możliwe, że nagle sloty w TV zrobiły się za ciasne dla kabla? ;f Kupię drugi i znowu go uszkodzę - spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...