Skocz do zawartości

Pomoc


Janish

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pizgnął nagle u mnie prąd. Po nownym zatrybieniu nie odpala się plazma Panasa w sypialni. One mają jakiś bufor bezpieczeñstwa i muszę np odczekać czy sprzęt się sypnął?

 

nic mi o tym nie wiadomo. sprawdziłeś czy działa Ci ten konkretny kontakt/listwa/bezpiecznik? 

Odnośnik do komentarza

sprawdziłem Twój TV i na bank jest ok:

 

 

 

Zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD.

 

Źródło: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-lc-32le420.bhtml#ixzz2lHZEXGid

 

w takim razie szukaj problemów gdzie indziej: antena? wzmacniacz anteny? zły kabel? źle zarobiona wtyczka? Masz pewną (w sensie na sto pro działającą antenę)?

 

Nie wiem jaki to mogel Samsunga, jesli cos z serii B/C/D to w menu, zjedz na sam dol, gdzie masz opcje Diagnostyka. Wejdz dalej i jest sila i jakosc sygnalu, jesli bedzie kijowa badz bedzie informacja o duzej ilosci blednych danych to popraw instalacje. Ogolnie mozna zlapac DVB nawet na drut z wieszaka, ale musza byc odpowiednie warunki (odleglosc nadajnika, uksztaltowanie terenu, wysokosc instalacji)

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Pomóżcie mi jak wygrać z firmą Sony. Mam problem opisany tutaj: http://community.sony.pl/t5/Telewizory/Banding-KDL-47W805a/td-p/1376512 Sony konsekwentnie odmawia mi jakichkolwiek działań twierdząc że telewizor jest sprawny. Pisałem na tym ich forum oraz na fb i ich nie rusza. Ma ktoś jakiś pomysł?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ma ktos jakies rozwiazanie problemu z okablowaniem telewizora?

moj tv wisi na scianie, podpiete do niego jest 5 konsol, stoi tam tez router, a kabelki nieladnie zwisaja.

wsadzenie kabli w kanal odpada. bo okablowani idzie skosnie, zastanawialem sie nad jakas pokrywa/scianka albo czyms podobnym.

ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Mikrofibra, ewentualnie lekko mokra szmatka.

sama woda bez żadnych detergentów? Ja już mam trzeci zestaw do czyszczenia laptopa i smartfona, ale i ten nie zdaje egzaminu. Dwa psikacz + ściereczki a teraz nawilżone husteczki. To ostatnie daje jako taki efekt jeśli na końcu wytre to mazidlo zwykła hustka do nosa.
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

W projektorze Acer H5380BD  pali się czerwona dioda pod napisem "lamp", czy to oznacza wypalenie sie lampy/uszkodzenie jej? dodatkowo nie da się wyłączyć projektora. Projektor to nówka, raz odpalony na jeden film i wcześniej wymienione objawy są po drugim włączeniu z odstępem czasowym ok 2 godzin w załączeniu projektora

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałeś w instrukcji? http://www.projectorcentral.com/pdf/projector_manual_8139.pdf strona 40 i 41

The projector stops responding to all controls --> If possible, turn off the projector, then unplug the power cord and wait at least 30 seconds before reconnecting power.

 

Standby --> Red LED ON

Power off (Cooling state) - Red LED Quick Flashing

Power button OFF (cooling completed; standby mode) --> Red LED ON

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...