Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem dzisiaj pre-order na inFamous Special Edition na:

http://www.shopto.net/PS3/GAMES/PS3IN03-in...%20Edition.html

 

40 funtów (10 funtów zniżki przy pre-booku) - czyli przy obecnym kursie walut jakieś 199zł. Zapłacę jak za gołą wersję, z tą różnicą że nią nie jest. W to mi graj.

Pozostaje wypatrywać listonosza w okolicach 29/05.

Odnośnik do komentarza
Musieli to jakoś rozwiązać i być może wybrali najlepsze rozwiązanie z możliwych. Widocznie niemożliwe było stworzenie miasta w pełnym gradiencie "zepscia" lub dobrej aury i zdecydowano się na dwa ekstrema. Ciekawe czy dzięki temu mamy dwa różne zakończenia?

 

Chodziło mi bardziej o to, że efekty oddziaływania naszej karmy na miasto widoczne są dopiero po przekroczeniu "point of no return" si? A nie o to, że nie stworzyli 20 różnych odmian miasta zależnie od naszego humoru.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co wam powiem

 

Gry wewnetrznych studiow Sony mozecie kupowac w ciemno

 

Gra jest przekozacka, co prawda nie umiem jeszcze sie dobrze poslugiwac mocami i wogole systemem ale jest bardzo dobrze.

 

Demo zaczyna sie od "prowadzenia pociagu" kilku przeciwnikow w czerwonych kapturach ale generalnie jest to zabawa elektrycznoscia.

 

X - skok O-cower system L1 -aim R1- fire + kombinacje

 

L2 i R2 jakies ine rzeczy narazie chyba niedostepne.

 

Granaty elektryczne, wogole duzo fajnych rzeczy, 1 raz zabil mnie 1 mini boss ale to zapewne przez mala znajomosc sterowania

 

Zbiera sie jakies elektryki za doswiadczenie, leczy lub dobija rannych ludzi.

 

 

GRA PODOBA MI SIE STRASZNIE i napewno bede mial w premiere.

 

Zapewne oceny beda sie krecic wokol 9/10 (chyba ze pozniej jest cos zaskakujacego na +)

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem z panią w Ultimie i się zapytałem czy istnieje możliwość sprowadzenia zza granicy. Odpowiedź:

Witam,

 

oczywiście postaramy się sprowadzić pare sztuk zza granicy. Jeżeli się to uda dodamy angielską wersję do oferty.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Kalinowska

Sklep ULTiMA.PL

Czyli pewności nie ma. W najgorszym wypadku, bo widzę że sklep PE też proponuje wersję PL, zamówi się z UK albo allegro.

Odnośnik do komentarza

Officialnie produkty SONY nie moga byc sprzedane przez zagranicznych dystrybutorow polskim klientom.

Kazdy kraj ktory ma swoj oddzial a zabroniony eksport do innych krajow.

 

I tak np. Z zadnej hurtowni z UK nie mozna officjalnie dostac produktow SONY.

 

Dlatego jesli nie zorganizuja od jakichs "zaprzyjaznionych" firm to nie beda miec innej wersji

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Officialnie produkty SONY nie moga byc sprzedane przez zagranicznych dystrybutorow polskim klientom.

Kazdy kraj ktory ma swoj oddzial a zabroniony eksport do innych krajow.

 

I tak np. Z zadnej hurtowni z UK nie mozna officjalnie dostac produktow SONY.

 

Dlatego jesli nie zorganizuja od jakichs "zaprzyjaznionych" firm to nie beda miec innej wersji

 

??? No sorry, kupiłem swoją PS3 oficjalnie w Comecie (UK) i nie rzutuje to nawet na spełnianie warunków gwarancji w Polsce. Tak jest z każdym innym produktem. No w końcu jesteśmy w Unii.

Odnośnik do komentarza

Mowie o hurtowni i sprowadzeniu wiecej niz 1 sztuki. Sklep aby mu sie to oplacilo i bylo legalne musialby sciagnac conajmniej 20. Ty jestes koncowym odbiorca i sklep w UK ma w (pipi)e kto mu zaplaci kase i dokad poleci towar. Ale sklep zglaszajac sie do hurtowni podaje swoje NIP-y Regony i inne duperele, podpisuje umowy itd. Nie moga sciagnac duzej ilosci OFICJALNIE od dystrybutora z innego kraju.

Jak sprowadzaja to zawsze jest jakas kombinacja z fakturami etc.

Odnośnik do komentarza
Oficjalnie potwierdzone u SCEP: polska wersja InFamous zawierać będzie TYLKO polską wersję językową.

 

W wersji polskiej udział wzięli:

Cole - Krzysztof Banaszyk

Zeke - January Brunow

Kessler - Mirosław Zbrojewicz

Sasha - Elżbieta Jędrzejewska

Moya - Katarzyna Ankudowicz

Trish - Brygida Turowska

Alden - Cezary Morawski

John - Robert Tondera

Dallas - Paweł Ciołkosz

USTV - Anna Sztejner

 

Imo nie jest źle.

Najbardziej ofkoz interesował mnie Cole - patrząc na Banaszyka (Korba w "39 i pół") można być dobrej nadziei, jeżeli przyłożył się do pracy.

Cole nie pozuje w grze na twardego madafakę, jest zwykłym posłańcem z niechcianym "darem" i totalny growling nie jest mu potrzebny.

Zobaczymy...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeśli do ciężkiego klimatu KZ2 "miękkie" głosy polskich lektorów faktycznie niezbyt pasowały, tak w inFamous, dzięki tej komiksowej, przerysowanej stylistyce (widzieliście gestykulację postaci podczas konwersacji?), polonizacja może wyjść bardzo dobrze.

 

Po zapoznaniu się z listą osób podkładających głosy w grze podanej przez Butchera skłaniam się do kupna polskiej wersji językowej :)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem jeśli do ciężkiego klimatu KZ2 "miękkie" głosy polskich lektorów faktycznie niezbyt pasowały, tak w inFamous, dzięki tej komiksowej, przerysowanej stylistyce (widzieliście gestykulację postaci podczas konwersacji?), polonizacja może wyjść bardzo dobrze.

 

Po zapoznaniu się z listą osób podkładających głosy w grze podanej przez Butchera skłaniam się do kupna polskiej wersji językowej :)

 

 

Po przemyśleniu, faktycznie zgadzam się z nightrunner, ten dubbing ie musi tak położyć klimatu jak w ciężkim KZ2. Ja z powodu, znajomości języka Niemieckiego, a Angielskiego tak sobie, jednak zdecyduje się na wersje PL.

 

Przyznam się, że bardziej boję się o dubiing charakterystycznych głosów (Nathan z Uncharted albo Kratos) lub gier o cięzkim klimacie gatunkowym np Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza

Wczesniej Infamous nie za bardzo mnie interesowal. Z czasem jednak czytajac, ogladajac materialy z gry, Infamous urosl dla mnie do miana "musisz miec" ;) Z checia zloze preordera na limitke nie czytajac nawet recenzji :P

Cala zabawa z elektrycznoscia wyglada super( evil jeszcze lepiej :twisted: ) Bedac takze fanem serialu "Heroes" chce moc pokierowac kims ze "specialnymi zdolnosciami" :)

 

Ps. Przydalaby sie jakas petycja(?) do Sony Poland by zostawiali wybor English-Polish bo jak przy tej grze(nowej marce) nie przeszkadza mi full PL to dubbing np. Kratosa...nie, nie i jeszcze raz nie :(

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem jeśli do ciężkiego klimatu KZ2 "miękkie" głosy polskich lektorów faktycznie niezbyt pasowały, tak w inFamous, dzięki tej komiksowej, przerysowanej stylistyce (widzieliście gestykulację postaci podczas konwersacji?), polonizacja może wyjść bardzo dobrze.

 

Po zapoznaniu się z listą osób podkładających głosy w grze podanej przez Butchera skłaniam się do kupna polskiej wersji językowej :)

Pewnie masz sporo racji, ale ja tam wolę nie ryzykować toteż grę zamówiłem w UK (co by szybciej dostać :P ) żeby się nie zdziwić jak to miało miejsce przy okazji KZ2.

Jestem ogromnym sympatykiem wprowadzania do gier 'wersji kinowej' (tylko napisy). Dubbing mi pasuje jedynie w bajkach, ale jeśli chodzi o jakieś 'dorosłe' gry to by móc się wczuć w rolę bohatera,niestety musi mi w tle lecieć anglosaski żargon. Już tak jestem nauczony bo 15 lat grałem w ten sposób i teraz polski dubbing wydaje mi się dziwny i wyrwany z kontekstu. To tak jakbym oglądał Matrixa, gdzie Neo przemawia głosem Radka Pazury 0_o (?). Po prostu nie pasuje. Jednak zgodzę się, że przy okazji tematyki imć komiksowej to Polski język zarówno pisany jak i mówiony nie powinien wyrządzić temu tytułowi takiej krzywdy jak to miało miejsce w w/w KZ2. Amen.

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

ma ktos jeszcze kody do dema? jezeli tak to prosilbym o kontakt na PW :)

 

POL_SouL - ja rowniez jestem wielkim zwolennikiem lokalizacji kinowych. to, ze polski dubling nie wypalil, zdarzalo sie to wiele razy, natomiast napisy w grach zawsze wypadaja dobrze. zdarzaja sie czasem literowki, ale to w ogole sie nie liczy w odbiorze caloksztaltu :)

Odnośnik do komentarza

Pare ciekawych informacji od TTP (recenzent):

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p...p;postcount=532

 

So I've got the review code.

 

Frame rate, aliasing and pop in are just as bad as in the demo. Sorry IGN guy but you got faulty eyes.

 

Continental Europe version DOES NOT HAVE ENGLISH LANGUAGE which is something that drives me totally crazy. I have the system set to English and game starts in French. So, to those that want to play the game in English and don't live in UK, I suggest buying it from play.com or whatever.

 

Because of this language crap, I'm not gonna do any videos for Gamersyde. No English, no video. This is a first for a Sony published game and I hope it's not going to happen with Uncharted 2 as well. I don't mind buying it from UK, but if there is DLC coming up for the MP mode I wont be able to purchase it from the UK store (much like COD4).

 

Edit: oh, and that out of bounds bullshit is still there. I "died" during the tutorial because of that. Nuff said.

 

 

1. Nie tylko my musimy obejść się dubbem. Jestem ciekaw jak będzie brzmiał niemiecki lub rosyjski Cole :P

2. Tak jak w demku, jak za bardzo oddalisz się od celu misji dostajesz screena "Aborting mission."

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...