Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp: Nie wiem czy było, ale jako, że temat obfituje w dużą liczbę stron, przyznaje bez bicia, że nie chciało mi się szukać :D

 

Ad rem, czy w pełnej wersji, podobnie jak w demku, jakość wykonania nieboskłonu ssie po całości?

 

P.S. z początku myślałem, że to gra nie dla mnie... myliłem się :D

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Jest gdzieś licznik? Jestem w drugimi mieście, w pierwszym zrobiłem wszystkie questy jakie tylko były dostępne:P. Pełna wersja jest dużo lepsza niż demko (jak zawsze) gra się bardzo przyjemna, graficznie jest ok tak na 8, bugów od cholery ale to nie przeszkadza w dobrej zabawie. Gameplayowo jest bardzo dobrze, człowiek gra i chce zobaczyć co będzie dalej, chce zobaczyć na co stać naszego bohatera i jak skończy się ta historia, gra ma klimacik nie ma to tamto. Grę na pewno przejdę ;)

Odnośnik do komentarza

kupiłem zwykłą wersję w MediaMarkt w Gdańsku Oliwie i dostałem za darmoszke Hancock'a na BLU-RAY.Pani miała jeszcze cały kartonik Hancock'ów także nie powinno zabraknąć.Oczywiście film w folii i w wersji PL także jak ktoś chce może pchnąć na allegro.Do Killzone 2 dodają Helikopter w Ogniu (niestety nie wiem czy na BLU-RAY).Czy ktoś wie czy w polskojęzycznej wersji inFamous znajduje się gdzieś ta beta Uncharted o której swego czasu było głośno?

Odnośnik do komentarza

Ja dzis ukonczylem gre gralem od srody tak wiec zajelo mi to prawie tydzien:) wykonywalem misje poboczne uzdrawialem poprostu dobrze sie bawilem polecam gre naprawde jedna z lepszych w jakie ostatnio gralem i nie zapowiada sie zeby i w tym tygodniu zagoscila inna gra zaczne od poczatku jako skurczybyk.Mam tylko jedno pytanie bede wdzieczyny za odpowiedz jak sie robi siatke indukcyjna???

Odnośnik do komentarza

Gra jest poprostu świetna, jestem obecnie w 9 misji więc całej gry nie moge osądzić ale do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem. Dodatkowo dostałem film na BR, więcej takich akcji Sony Poland ;) . Cieszy równiez fakt z pełnej lokalizacji podobnie jak w przypadku K2, jak zalicze to zdam obszerniejszą relacje

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że na pasek karmy działają przede wszystkim momenty wyboru i dobre uczynki z misji pobocznych (te żółte misje, wypełnione na zielono). Nie sugerujcie się leczeniem ludzi, bo to ułamek procenta imo.

Mam za sobą 50% gry, 9 misji pobocznych po stronie dobra i jestem na 2 stopniu dobrej karmy (Mistrz afair)....

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi powie co to jest siatka kinetyczna?

misja poboczna - fotograf robi mi zdjęcia, podczas demonstracji mocy

jednocześnie pokazują się wskazówki co mam wykonać ….przy komendzie … zrób siatkę kinetyczną... baranieję

(druga wyspa)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

no widze ze co 2 gracz ma jakis problem... ja owszem tez mam...

A mianowicie co to znaczy wypełnic misje po stronie zła?? trzeba pozabijac ludzi w misji pobocznej, czy cos innego??(imo robilem tak zawsze a nie mam zaliczonej rzadnej misji po stronie zla;/). I co oznaczaja kolory tych roznych misji pobocznych bo nie ma wyjasnione? I jeszcze czy jest jakis bobry sposob no zbieranie odłamkow?? wprawdzie zebralem juz dzo i nie mam jakiegos wielkiego z tym problemu ale wydaje mi sie ze pozniej jak juz zostanie kilka to moze byc... Mozna jakos podejzec skad sie je zebralo albo gdzie jesczez zostaly a nie tak na czuja na radarze??

Odnośnik do komentarza

Można gdzieś sprawdzić ile się ma shardów/anten/sztuczek zrobionych? I czy potem można wrócić do poprzednich dzielnic?

 

E: Generalnie jestem po pierwszej wyspie i powiem tyle: gra to megakozak. Grafika dobra(jak na sandbox super), AI wrogów daje radę, fabularnie spoko. Głównym jej atutem jest jednak IMO Cole. Nie dość że to całkiem fajny protagonista, to jeszcze w grze po prostu czuć, że gramy superbohaterem, a nie jakąś ciotą. Kilometrowe skoki, napierdzielanie prądem, wysysanie energii z budek telefonicznych - no miód.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...