Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie jakiś poradnik dla leszczy do MHF2, bo gierka jest fajna, ale nie umiem w nią grać.

trzeba bylo pisac w dopowiednim temacie :P

 

zresztą poczytaj sobie temat jest tam pełno roznych porad (wyszedl by spory poradnik z tego ;p), od najprostrzych do juz bardziej zaawansowanych :P wiem ze to kupa stron to przeczytania ale mozesz przelatywac szukajac moich długich postów xD w nich jest sporo informacji (sory ze sie chwale ale taka prawda ;p)

 

albo idz poprostu i zadaj konkretne ptytania w odpowiednim temacie a odpowiem na wszystkie :P jestem cierpliwy :D (chociaz moglbys troche przeleciec ten temat, znajdziesz odpowiedzi na prawie wszystkie pytania... po 10 razy XD)

 

obczaj tez to co dał mate, troche rpzydatnych rzeczy tam ejst, chociaz mogą byc nawet troche zbyt skomplikowane na poczatek, wiec mozesz zadac pytania , odpowiem ;p (ale w dobrym temacie :P)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teraz ja poproszę o pomoc.

 

Skończyłam już trochę gier na PSP. Strzelanki nie przypadły mi do gustu. Po Resistance odechciało mi się wszystkiego. PSP nie jest od tego typu gier ;)

 

Jest w sumie coś ciekawego na PSP? GTA mnie nie interesuje od razu mówię ;) Chodzi mi o tytuły takie bardziej poświęcone tylko PSP.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Jest w sumie coś ciekawego na PSP?

 

w sumie jest :P

 

ale oprocz tego ze nie chcesz gta i strzelanek to nie bardzo wiemy jakie gry lubisz i co warto polecać ;p no i w co juz grałaś ;p

 

ff crisis core? remake ff tactic? albo harvest moona?

 

moze monster hunter ;) zwłaszcza ze teraz mozna zassać demko i sobie zobaczyc czy gra pasi, chociaz tak na serio to ciezko jest to poznać po samym demie ;p

Odnośnik do komentarza

ahh... Zapomniałam napisać :P Tak to jest jak pisze się późno :P

 

W sumie to dobra przygodówka lub akcja ewentualnym erpegiem nie pogardzę ;) Nie wiem dlaczego ale np. właśnie w resistance w ogóle nie czułam klimatu :/ Pamiętam jak grałam u narzeczonego w pracy na PS3 w resistance 1 i 2 i tam klimat trzymał (mimo że grało się w sklepie :P ) ale wersja PSP mnie nie przekonuje. Może dam szanse kiedyś jak mój Tomek skończy :P

 

Będę musiała jutro usiąść i poszperać. Aktualnie w sumie myślę o TDU ewentualnie może w końcu ten silent hil :P Ale nie wiem. Na przenośne konsolki ciężko mi znaleźć dobrą grę :/ Na xklocka było łatwiej ;)

 

Co do "fajnali" to w sumie tylko Crysis Core mnie interesuje ale pytanie "czy warto". Kilka filmików widziałam. Recka taka sobie. Wypowiedzi na forum różne. Za to czas gry spory :)

Odnośnik do komentarza

w fajnala możesz smiało uderzać jeśli lubisz finale i nie tylko oczywiscie :P Po nim nabrałem większej checi na FF7 i sam cykl FF7 zaczął mi sie bardziej podobać przez tą gre jakos. w joanne nie grałem wiec nic nie mówie, widziałem tylko screeny.

Remake tacticsa nie polecam, jakos nie przypadł mi do gustu przez kilka niedociagnięć. Wole pierwszą wersje z psxa.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
NFS Carbon i Most Wanted, no i oczywiście Burnouty o których CoATI jakoś zapomniał.

Nfs to ścierwo. Ja polecam Midnight Club LA, Tony Hawk Project 8, Pes-y oraz Resistance.

 

Akurat Most Wanted i Carbon OTC były grami ciekawymi w wersji na PSP, czego nie można powiedzieć o kontynuacjach. Najlepszą grą w tych klimatach jest MC (3, albo LA, wg mnie nawet lepsza)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
a ja mam pytanie na temat nba ? ktore wziasc nba live czy nba inside ? i to samo tyczy sie wyscigow szutrowych wrc, colin, czy sega rally revo ?

Nba live. Choć inside ma fajny tryb conquest. imo obie sa takie sobie.

 

w colina nie grałem, wrc i sega sa glupie. sega w ogole nie ma klimatu rajdow, wrc to okropna arcadowka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...