Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak must-have. Wszystko zależy od Twoich upodobań. Ktoś Ci zaraz pewnie powie, że np. w LocoRoco, Metal Gear Solid Portable Ops czy inny Chains of Olympus trzeba zagrać, które moim zdaniem są przereklamowane.

 

Ja gustuję w RPG i Strategiach i moim zdaniem zdecydowanie należy zagrać w Disgaea: Afternoon of Darkness, Jeanne d'Arc czy też Metal Gear Acid. Garstka tytułów, a zabawy zapewnią na kilkadziesiąt godzin.

 

Jeśli podobał Ci się Final Fantasy VII i masz do niego sentyment to bardzo prawdopodobne, że Ci się spodoba Crisis Core.

 

Jak lubisz gry logiczne to Puzzle Quest będzie świetnym wyborem, zakładając, że jeszcze nie grałeś na innej platformie.

Odnośnik do komentarza
Jakie są must-have'y dla PSP i dlaczego nimi są? (pytanie w związku ze zbliżającymi się wakacjami :) )

 

Final Fantasy Tactics - jeśli nie grałeś w oryginał z PSXa to przeżyjesz jedną z lepszych przygód w historii elektronicznej rozgrywki, moim zdaniem i zdaniem wielu ;]

 

 

Disgaea - jak masz kilkadziesiąt (set?) godzin wolnego czasu, lubisz zabawne gry i proste systemy które zarazem pozwalają na kombinowanie, to świetny tRPG

 

Monster Hunter - hate it or love it, jak Cie wciągnie to teoretycznie nie ma końca, jak nie to odstawisz na półkę po godzinie

 

Wipeouty - świetne OSTy, świetne trasy (zwłaszcza Pure), po prostu najlepsze future racery na psp

 

co tam jeszcze...

 

Syphon Filter - nie grałem ale podobno świetna gra, a mając w pamięci części z PSXa sam się dziwię że jeszcze w nie nie grałem ;P

 

no i Patapon, Lumines i Loco Roco - niby popierdółki które z powodzeniem mogłyby ukazać się na "dziecinnym" DSie a wciągają lepiej od niejednej "dużej" gry

 

 

 

God of War nie polecę bo jest zbyt krótkie ;/// 3 godziny 34 minuty na hard? :FFFFFFFF

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jest na psp jakaś dobra strzelanka ? Od razu zastrzegam ,że nie lubię Resistance i Medal of Honor.

 

Pursuit Force: Extreme Justice. W skrócie, paczka pełna akcji. Główny wątek nie jest długi, ale jest tam wszystko co powinno się mieścić w dobrym przedstawieniu akcji :) Przede wszystkim pościgi + strzelanie + skakanie z auta na auto (jak w Matrixie: Reaktywacja na autostradzie, normalnie :) ), jest fabuła na poziomie z polskim dubbingiem, który jednak nie jest taki zły (nawet powiem, że jest jednym z lepszych). Do tego strzelanie z działka pokładowego, osłanianie ludzi ze snajperki, czy typowa strzelanina TPP. To i tak czubek góry lodowej ;) Polecam, jeśli po prostu lubisz czystą rozwałkę, bez logicznych układanek ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Poszukuję bijatyk. Od razu zastrzegam, że nie kręci mnie Naruto, Sruto i inne Dragon Balle ;) Chodzi o bardziej realne walki, coś typu UFC, Fight Night, Def Jam. Wrestlingi niestety ale również odpadają. Ma ktoś może jakieś propozycje? Szukałem po sieci, ale tak: UFC nie ma na PSP, FN przeszedłem na PS2, Def Jam aktualnie męczę, Tekken pękł już dawno...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...