Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić, ale PSP raczej nie jest stworzony do horrorów ;p Nie wyobrażam sobie, bym mógł się przy tym ekraniku bać :)

 

Co do Katamari, to ja jestem daleko w grze i są 5 minutówki, potem jednak jest kolejny level powiązany z poprzednim, no ale tak właściwie to też można sfreeze'ować konsolę i zagrać w kolejny level już w autobusie :) Ja tak robię.

Odnośnik do komentarza
Co by nie mówić, ale PSP raczej nie jest stworzony do horrorów ;p Nie wyobrażam sobie, bym mógł się przy tym ekraniku bać :)

 

 

To włącz grę w ciszy o zmroku i załóż jakieś dobre słuchawki z dźwiękiem podkręconym na max. :F

 

 

PS: @shinu i tak będziesz musiała kiedyś zaopatrzyć się w handheldowego Snake'a więc bierz śmiało.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Da się przywyknąć, naprawdę. Trzeba dokładnie je poznać, ja skapnąłem się o pewnej opcji dość późno (bodajże oba triggery jak wciśniemy, to kamerę za plecami zawsze). Przereklamowany - zgodzę się, ale przereklamowany MGS to nadal dobry MGS, można fajnie sobie pograć. No i nadal można w multi na Infrastructure nieco poszaleć, nie tak jak dawniej, ale jednak :)

Odnośnik do komentarza
Da się przywyknąć, naprawdę.
Co wcale nie zmienia faktu, że sterowanie jest beznadziejne.

Przereklamowany - zgodzę się, ale przereklamowany MGS to nadal dobry MGS
Polemizowałbym.

można fajnie sobie pograć
Przez pierwsze parę godzin, dopóki gracz się nie zorientuje, że właściwie robi cały czas to samo, w dodatku w kiepsko zaprojektowanym środowisku.

No i nadal można w multi na Infrastructure nieco poszaleć, nie tak jak dawniej, ale jednak
Bo głównie w tym celu MGS:PO był tworzony, co podkreśla jeszcze PO+. Dla pojedynczego gracza jest to co najwyżej średniak i prawdę mówiąc o wiele lepiej bawiłem się przy Metal Gear Acid.
Odnośnik do komentarza

Niby marka MGS do czegoś zobowiązuje (niby bo to też tylko "gołe" oczekiwania graczy), ale tak czy siak grę można udać za udaną, nie tak jak to było z 1 czy 3 częścią, lecz z pewnością posiadacz (każdy) nie może przejść obojętnie obok tej produkcji - więc musi ją obadać, proste (potem najwyżej sprzedać czy wymienić jak się nie spodoba - zaprawdę wielka filozofia suavku :F).

Odnośnik do komentarza

Wracając ba chwilę do Silent Hilla - w tym przypadku niebagatelną rolę pełni tez cena. Otóż gra jest po prostu droga jak na długość oferowanej rozrywki. Linkowany wyżej zestaw MGS:PO+SH:O za 100zł to cena (IMHO) ok, ale do tej pory używane SH biegają po allegro za 60zł, co jest (nadal IMHO) nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza

Jakąś grę dobrą na krótkie posiedzenia, do pogrania paręnaście minut przed snem bądź wyżycia się, gdzie nie będę musiał się męczyć w celu znalezienia save pointa. Myślałem nad Untold Legends ale oceny w Internecie nie są szczególnie wysokie. Final Fantasy pierwszy bardzo dobrze się sprawdzał ale to już przeszedłem. Żadne LocoRoco czy Katamari mnie nie interesują.

Aha, aby cena nie była też za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Jakąś grę dobrą na krótkie posiedzenia, do pogrania paręnaście minut przed snem bądź wyżycia się, gdzie nie będę musiał się męczyć w celu znalezienia save pointa. Myślałem nad Untold Legends ale oceny w Internecie nie są szczególnie wysokie. Final Fantasy pierwszy bardzo dobrze się sprawdzał ale to już przeszedłem. Żadne LocoRoco czy Katamari mnie nie interesują.

Aha, aby cena nie była też za wysoka.

 

puzzle quest? :P

Odnośnik do komentarza

Suavek - poza wspomnianym już Lumines, to oba Burnouty nieźle się sprawdzają w tej roli i ceny nie mają wygórowanej, podobnie z dwoma częściami Wipeouta. Taiko no Tatsujin czy DJ Max Portable też, o ile lubisz gry muzyczne, ale tu z kwotą, którą trzeba przeznaczyć na zakup gry jest już gorzej. ;> No i jeszcze Space Invaders Extreme jest świetne na kilkuminutowe gry i wystarczająco wciągające.

Odnośnik do komentarza

W Lumines kiedyś trochę grałem ale prawdę mówiąc nie wciągnęło mnie na dłużej. Nie aby gra była zła, ale nie należę do osób lubiących nabijać punkty. Dlatego Space Invaders w sumie też odpada. Burnouty oba także mam już za sobą. Poza tym nie przepadam szczególnie za wyścigami (innymi niż Burnout) - posiadam WipEout Pulse'a, ale mnie nie zachwycił. Jeśli chodzi o DJ Max to szkoda mi konsoli ;>

 

Właśnie sobie zdałem sprawę jaki to jestem wybredny ;>

 

http://www.skizo.org/gracz,10784.html - tu można zerknąć co już mam za sobą lub w co już grałem mniej więcej. Najbardziej gustuję w RPG i Strategiach, dlatego rozważałem Untold Legends. Może jest jakiś jeszcze niezbyt wymagający RPG / hack'n'slash na PSP?

Odnośnik do komentarza

Hmm .. Untoldy może i mają średnią ocenę (z reguły 7-7,5/10), ale jeżeli lubisz Diablo, to i Untold powinien ci przypaść do gustu. Zwłaszcza że oba kosztują grosze (używane). Faktycznie, rozrywka jest bezmyślna, ale jaka przyjemna :D

 

Dwójka jest zdecydowanie bardziej rozbudowana (zmiennokształtni, runy, itp), ale i jakby krótsza. W sumie podobała mi się bardziej niż jedynka, bo przynajmniej udawała, że ma fabułę. Jedynce tej przyjemności poskąpiono.

Zapisywać można wszędzie, zawsze też można teleportować się do miasta celem uzupełnienia poziomu płynów. Gra też zaskakująco dobrze przeżywa wznawianie.

Ja bym Untold Legends 2 dała szansę.

 

Rozważałeś Valkyrie Profile: Lenneth?

 

 

Odnośnik do komentarza
ale jeżeli lubisz Diablo
Nie lubię ;>. To znaczy, przeszedłem obie części, ale to wszystko. Gra na jeden raz w moich oczach.

Rozważałeś Valkyrie Profile: Lenneth?
Rozważałem ale: a) Cena nie jest szczególnie niska. b) Mam zaczęte i nie skończone VP2: Silmeria.

 

Niech mi ktoś Disgaea kupi, no ;p

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktoś Disgaea kupi, no ;p

 

 

Poczekaj na 2 część (myślę, że cena zamknie się w granicach "starej" jedynki) w zrozumiałej wersji, ponieważ mam przeczucia, że będzie to mocarny tytuł, lepszy nawet od swojej poprzedniczki ^^

 

A, w MH grałeś (nie grał ktoś? :P)? Gra tania nie jest, ale zaspokoi na marne kilkaset godzinek.

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktoś Disgaea kupi, no ;p

Jeżeli kupi nie równa się zasponsoruje, to ja mogę pośredniczyć. :P

A dobre i tanie jakoś nie chce iść w parze. ;> Może Final Fantasy Tactics by Cię zainteresowało? Ceny ma porównywalne z Valkyrie Profile: Lenneth. Z gier budżetowych to jeszcze Killzone Liberation można przechodzić małymi kawałkami, a gra się w to całkiem przyjemnie.

 

Odnośnik do komentarza
A, w MH grałeś (nie grał ktoś? :P)?

 

w sumie ciekawe ile osob gralo, ale chyba jednak niewiele, a jeszcze mniej sie wciągneło, to jednak gra ktora nie kazdemu podchodzi ;p

w japonii graja wszyscy, ale u nas to sa raczej tylko małe grupki fanatyków , ale moze to sie zmieni bo capcom zamierza promowac teraz MH poza japonią :D a to oczywiscie spowoduje ze nie bedziemy musieli czekac 1.5 roku na tłumaczenie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...