Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki zaa odpowiedź :] wlasnie ceny na allegro podkusily mnie do oryginala :D

 

Pure moim zdaniem lepsze, mimo brak online, to i fajne levele, fajne i darmowe dodatki, a jak przesiądziesz się kiedyś na HD, to będzie Ci łatwiej, bo tam masz w większości trasy z Pure :) Poza tym nie wiem czemu, ale "pure" świetnie oddaje wygląd gry. Jest taki "czysty" i gameplay też, tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
chce mi sie grac, a nie wiem w co xD

 

poradźcie:

cos intensywnego - nie infantylnego - na max 7h - nie popier.dołka - nie oczoje.bna - do pogrania przed snem - moze byc z psx'a - najlepiej malo znana gra, bo bedzie szansa, ze nie gralem xDDDD

 

z psx:

 

soviet strike?

tenchu?

abe?

tony hawk?

rayman?

spyro?

silent bomber?

omega boost?

alien resurecion

apocalypse?

rollcage?

colin 2?

 

Odnośnik do komentarza
chce mi sie grac, a nie wiem w co xD

 

poradźcie:

cos intensywnego - nie infantylnego - na max 7h - nie popier.dołka - nie oczoje.bna - do pogrania przed snem - moze byc z psx'a - najlepiej malo znana gra, bo bedzie szansa, ze nie gralem xDDDD

 

Untold Legends: BotS (a potem TWC) - pure h'n's, wszystko uproszczone dość, bez jakiś ceregieli i udziwnień, wszystko zrobione tak byś 90 % gry spędzał siekając potworki. Nie jest ambitna, ale bardzo przyjemnie się gra. Niedoceniana bardzo.

 

 

Odnośnik do komentarza

jest jakis fajny bilard na psp?

znalazlem

- pocket pool ktory podobno jest tragiczny (glupie gole baby i marny gameplay)

- world of pool o ktorym nie znalazlem zadnego info

 

 

jest cos wartego polecania? (wazne zeby steroeawnie nie byylo zwalone, i fizyka byla niezla, reszta mnie nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Czemu tylko DJ Max 1 i 2? ;) Są jeszcze kolejne części: Black Square, Clazziquai Edition, za kilka dni premiera DJ Max Fever. Z innych tytułów Gitaroo Man Lives!, Parappa the Rapper i jeszcze B-Boy.

ach pomyliłam tytuł "guitaro men lives" z "guitar hero". Nie podeszła mi ta gra.

Sa jeszcze inne części DJ maxa? :huh: to ja niedoinformowana jestem :) dzięki za info

Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie o bilard:p (chyba ze nie ma fajnego)

 

 

i nowe pytanie: jest jakis w miare nowy (moze i miec 4 lata, byleby to nie był remake z psxa/snesa;p) RPG w stylu starych FF, czyli przedewszystkim turowa walka, żadne tam akcje typu kingdom hearts i inne zrecznosciowki), turowa walka, 3-4 postacie, znosna fabula, najlepiej swiat fantasy, ostanio gralem w sporo gierek z psxa (emulator albo remake) i pograł bym w coś w starym dobrym stylu ale z nowszą grafiką bo troszke mi sie przejadła pixeloza xD

 

w sumie jak nic nie doradzicie to i tak mam jeszcze kupe zabawy bo dopadlem znowu FF7, potem chetnie znowu przejde FF8 :P ale wlasnie podczas zabawy z ff7, FFT , vargant story, mimo swietnych gierek nabrlem ochoty na cos równie fajnego tyle ze z nowszą grafiką :P nie wymagam od psp wiele ale jednak cos powyzej poziomu psxa :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
w sensie co? szukasz przygodówek science fiction?

 

określ trochę o co chodzi tobie, bo na podstawie filmów to ciężko jakieś gry polecić

 

Szukam czegoś w stylu Chronicles of Riddick na PS2. Tam było to fpp, ale wiadomo jak to jest z PSP, bo w zasadzie można uznać Coded Arms za grę podobną w pewnym sensie. Z drugiej strony Killzone, także ma coś wspólnego. Resistance dopiero wyjdzie, więc coś mniej więcej tego typu. Byle by był utrzymany właśnie w takim fantastycznym świecie sci-fi. ;)

Odnośnik do komentarza

co do bilardu to wlasnie obczailem 2

 

world of pool - dosyc marny, slabe sterowanie, bila lata jak szalona , prawie wszystko marne

 

world snnoker challange (championship) - o wiele lepszy niz powyższy, niezla fizyka, dosyc precyzyjne sterowanie (sami ustalami sile strzalu a nie musimy trafić w dobry moement latajacego paska) , glowna wada jest kompletny brak dynamiki :P strasznie powolna i anemiczna gra :P ale taki chyba urok tego sportu :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

bardzo poszukuje fajnego rpga na psp, w stylu finali7/8/9 , czyli turowe walki , i ogolnie zeby sie fajnie gralo ;p (od biedy nie turowe walki jesli wszystko inny bylo by za(pipi)iste)

 

zastanawiam sie nad joanna d'arc, chociaz wolal bym zwyklego rpga a nie taktycznego

 

crisis core juz przeszedlem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...