Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Poleciłbym Super Robot Taisen MX Portable lub Super Robot Taisen A Portable, ale nie wiem jakie masz podejście do mechów i języka japońskiego. Niemniej jednak pod względem systemu gry są dość podobne. Może nawet SRT jest bardziej rozbudowane od Joanny. Ogólnie jednak podobne założenia - sterta jednostek na mapie, komendy typu move, attack, wait + speciale, kolejność tur itp. Tyle tylko, że ataki są w postaci animowanych scenek.

 

MX był pierwszą częścią jaką przeszedłem w ogóle, a warto dodać, że nie byłem wtedy obeznany z komendami po japońsku. Większość rzeczy bez problemu sam rozpoznałem tak, że później np. działanie "czarów" poznawałem po pojedynczych krzaczkach bądź cyferkach. W sumie to właśnie te Seishiny mogą sprawić największy problem, ale zawsze można zerknąć na jakąś listę (np. tutaj). A w razie czego GameFaqs i po sprawie.

 

- jest Daimos :>

 

A jak nie to Disgaea będzie dobrym wyborem tak czy inaczej, choć jest o wiele wiele bardziej rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Z RPG Marvel Ultimate Alliance, Valkyrie też niezłe. Jeszcze Monster Hunter Freedom 2. Gra genialna jednak nie dla każdego. Crisis core polecam najmocniej. Radzę jak najszybciej nadrobić zaległości z FFVII bo to grzech nie grać w tą grę:) Nawet po tylu latach i mimo paskudnej na dzisiejsze czasy grafiki potrafi wciągnąć.

 

PS. Jakie są dobre składanki oldschool'owe na PSP?

Edytowane przez dameron
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Daj jej Hot Shots Golf 2 (wersja Europejska nazywa sie chyba Everybody's Golf), wciąga jak diabli, a interfejs jest raczej girl-friendly ;) Poza tym, wszelkie Harvest Moon'y

może locoroco? :) Jako kobieta grająca powiem,że Harvest Moony i Hot shots golf uwielbiam :) Można przy nich odpocząć. Zwłaszcza po sesyjce w God of War hehe :P

Odnośnik do komentarza

Burnout Dominator- jak ta gra wygląda na PSP- szczeka opada ^^.

Tales of Eternia- Długie godziny gry- Za(pipi)isty Rpg!

Final Fantasy Crsis Core- Tutaj nic nie muszę pisać...

Tales of the World: Radiant Mythology - Obejrz Trailer na You Tube i już wiadomo jaką grę kupisz pierwszą...

I inne Tales Of...

No i nie można zapomnieć o GTA:VC Stories :D

 

 

 

Moje Pytanie czy warto kupić Tekken 5: Dark Ressurection na PSP z myślą o graniu tylko w SinglePlayer?

I czy warto kupić STAR OCEAN? Jakoś gra nie zachwyca grafiką...

Edytowane przez Loki!
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...