Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy odcinek jest

spoko, ale myślałem, że bedzie jakaś efektowniejsza walka niż obrona Naruto przez Saia.Sasuke zaprezentował dwie nowe techniki.Yamato troche oberwał i tyle ciekawego bylo w tym specjalnym odc.

 

 

Z niecierpliwością czekam na 3 Kwiecień, kiedy to znów będzie specjalny odc. Mam dużą nadzieje, że wydaży sie coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza

I 52 w tym tygodniu były dwa.

 

Co do mangi to wydaje mi się iż

Itach użył znowu techniki dzięki której to ktoś inny walczył za niego (ta sama akcja co z Naruto vs Itachi , Gai VS Kisame) niby czemu miał by go tak po prostu puknąć w czoło ? ,oczywiście to są tylko przypuszczenia

 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do jednego z twoich przypuszczeń Soul -

Pamiętasz zapewne jak wcześniej Itachi ,,pukał" w czoło Sasuke, kiedy był mały ?. Moim zdaniem to ,,coś" teraz ma sens, zależało mu na oczach Sasuke, a to był taki ,,odruch", mógł pod koniec walki po prostu już nie mieć siły (umierał) więc po prostu ..... puknął go w czoło :) (pewnie chciał odejść z klasą czy coś takiego.... cóż niespecjalnie mu to wyszło)

.

Odnośnik do komentarza

dr.

Nie wydaje mi się że by Itachi tak lamersko zginą ,kolo jest potężny nie raz to udowodnij , doskonale widział że saske mocno trenuje do walki z nim i IMO chciał zobaczyć na co go stać (dlatego go pukną - choć może na starość obudziło się w nim sumienie ?! ) Tak wiem że za małolata pukał małego saske w czoło ,leć bez problemu mimo wszystko mógł te oczy wyjąć ostatkami sił ,przecież na to tak bardzo czekał :) - zresztą zobaczymy :P za tydzień

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mały spoiler Naruto teraz w shippuudenie będzie się uczył nowej techniki , sam doskonale wie ( i każdy mu to powie ) że jest za słaby i musi się czegoś nowego nauczyć ,no to się nauczy - czegoś prze potężnego :))))))))))

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Ekhem.... !! SHUT UP !! :( . Jak znam życie, Jiraya nie za bardzo pomagał Naruto w nauce tylko gapił się na laski ;) , a Oro był zapatrzony w Sas-a (tak.... to PEDOFILIZM) więc nawet nie ma co porówywać :D .

kto widzial nowy odcinek to wie co potrafi suske:Prozgromil 2 ruchami cala druzyne kakashiego az milo popatrzec na efekt trningu u orochimaru:>

Odnośnik do komentarza
Ekhem.... !! SHUT UP !! :whistling: . Jak znam życie, Jiraya nie za bardzo pomagał Naruto w nauce tylko gapił się na laski :) , a Oro był zapatrzony w Sas-a (tak.... to PEDOFILIZM) więc nawet nie ma co porówywać :/ .

kto widzial nowy odcinek to wie co potrafi suske:Prozgromil 2 ruchami cala druzyne kakashiego az milo popatrzec na efekt trningu u orochimaru:>

 

Ciekawe czy by tak cwaniakował jak by naruto zamienił się w kyubiego :>

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...