Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

No co ty :/, a myślisz czego Naruto uczył się przez te 2,5 lat ? (rozwijanie mocy jinchuriki), moim zdaniem Naruto sporo się zmienił od 1 części. Tam był raczej po prostu zdeterminowany. A teraz idzie w parze doświadczenie i powaga, żeby nie dać się zabić jak jakiś głupek :/. Z innej beczki - musze przyznać że dedukcja postaci jest niesamowita, Sakura podniecająca się książką Sai-ego (mój sssskarb ;)) no i ynteligencja nosiciela Kijubiego :/.

Odnośnik do komentarza
No co ty :/ , a myślisz czego Naruto uczył się przez te 2,5 lat ? (rozwijanie mocy jinchuriki), moim zdaniem Naruto sporo się zmienił od 1 części. Tam był raczej po prostu zdeterminowany. A teraz idzie w parze doświadczenie i powaga, żeby nie dać się zabić jak jakiś głupek :/ . Z innej beczki - musze przyznać że dedukcja postaci jest niesamowita, Sakura podniecająca się książką Sai-ego (mój sssskarb ;) ) no i ynteligencja nosiciela Kijubiego :/ .

 

 

Co prawda to prawda naruto jak ktos czyta mange t o denerwuje go juz anime... tak samo jest z bliczem niestetymanga zdecydowanie lepsza co Do pl tv to juz sie wypowiadalaismy ze puszczanie tasiemcow z marnym dubbingiem i na dodatek 2 pierwsze sezony to nic innego jak wielka pomylka Aisha sciagnij z neta dalsze odcinki - dziecko sie ucieszy....

Odnośnik do komentarza
1-40

Pierwszego naruto w sumie jest od 1 - 220 więc sporo jeszcze nie widziała + jest już shippuuden 46 jak na razie cały czas rysują + manga do czytania .

Nie widział ;) Kiedy i gdzie? Nagrałabym dla dzieciaka, ale by się cieszył... no i ja miałabym spokój na jakiś czas :/

 

Edit:

 

... Aisha sciagnij z neta dalsze odcinki - dziecko sie ucieszy....

Właśnie to miałam na myśli :/ Pisałam posta w tym samym czasie i nie zauważyłam, dzięki za info :/

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza
Za dużo Sasuke nie pokazali,ciekawe jaką siłe zdobył i jak Naruto mu dorówna,bo na razie nie zachwyca(gdy walczy sam,bez chakry demona)

 

Naruto kosior nic nie bój ,nareszcie walczy z głową - po za tym Jiraya czegoś go nauczył ,czego naruto jeszcze nie pokazał - a w mandze ogarną nową technikę (miodzio) z kakashim i Yamoto.

 

btw właśnie co obejrzałem shippuuden'a 48 i jakoś nie mogę znaleźć 49 ponoć miały być dwa odcinki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tez tak myslalem, ale ogladam to z ciakwosci tego co bedzie dalej. Jak zobacze co będzie dalej w mandze to kompletnie oleje anime

 

a jakoś czytanie mangi mi sie nie uśmiecha, bo po prostu lubie sie walnąc do wyra po cięzkim dniu z browcem, zgasić swiatła, wyluzować się i obejrzeć baje;p

 

mysle ,ze najlepszym wyjściem będzie po prostu odstawienie Naruto na jakiś czas i nadrobienie zaległosci, na które nie bede musiał czekać z tygodnia na tydzień. Moze jakies Ergo Proxy?

 

sie zobaczy

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

E tam ,ja po przeczytaniu mangi(jestem na bieżąco) mam jeszcze większą ochotę obejrzeć to wszystko w "ruchu" ,skoro w mandze było to tak genialnie przedstawione w anime urwie mi to głowę ,już się doczekać nie mogę ;]

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, 23 tom Mangi to mniej wiecej ktory odcinek Anime ? :) Mam juz za soba 80 odcinkow Anime (ogladnalem w 4 dni...sick! cholerstwo uzaleznia :) ) Kiedys czytalem Mange ale przerwalem na 8 tomie i teraz chyba bym musial po tych 80 odcinkach zaczac od 17 tomu :P (tom 16 to koniec walki w Konoha ? )

 

Moglby ktos jeszcze polecic jakis dobry sklep internetowy z manga ? Bezposrednio do JPF juz nic nie kupie od kiedy nie dostalem mangi za ktora zaplacilem ;)

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

shippuuden jest ciekawszy od zwykłej wersji... choć jestem tylko z anime nie czytałem mangi, muszę powiedzieć, że naruto trochę dorósł ale nadal zachowuje się jak kretyn... Jak oglądałem naruto jak był jeszcze bachorem to strasznie mnie wq, że całe odcinki na przewijaniu oglądałem bo nie mogłem znieść jego kretynizmów... Co do juchy... LOL jaka jucha przecież tam nic się nie dzieje... Co muszę powiedzieć to czasami w anime naruto kreska jest strasznie kiepawa... jakby im się już nie chciało tego robić... może nie chce? Denerwujące jest to że naruto nie potrafi używać energii tego lisa, dopiero jak się wq... i tak to berzerker i nic nie myśli... Właściwie jego techniki to ciągle "ilość" a nie jakość... czepił się tego klonowania...

Za to jak Sakury nie trawiłem to teraz mi zaimponowała swoją krzepą :) czekam tylko właściwie na Sasuke... to jest najciekawszy bohater w naruto. Także nowy sharingan Kakasza jest cudny... Wszyscy ewoluowali, a naruto najmniej oprócz tego, że może zrobić 10x więcej klonów które giną w 1 sekundzie ;]

Odnośnik do komentarza

Na ruto zapewne jeszcze dużo umie tylko na razie w mandze cały czas na sauske jest ;/ zapewne Naruto walcząc z Pieniem lub Tobim pokaże dużo nowości jak tera saske

 

Co do Chapów PL tera jest ciężko :) JPF interweniował i kazał usunąć wszystkie fanowskie tłumaczenia gdyż wykupił licencje do któregoś tam shippuudena Najnowsze chapy też raczej nie będą tłumaczone gdyż to za duże ryzyko bo JPF za taka coś może pociągnąć nawet do sądu , pozostaje czytać po angielsku :)

Edytowane przez Pezmo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...