Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

...Wszyscy ewoluowali, a naruto najmniej oprócz tego, że może zrobić 10x więcej klonów które giną w 1 sekundzie ;]

 

Naruto jeszcze umie nowego rasengana- Oddoman Rasengan czy jakos tak;)

Ale tylko w mandze - w anime dopiero sie bedzie uczyl.

 

raz zrobił tego rasengana... ale nie wyglądało to jak wymasterowana technika... imo narazie nie zmieniam zdania... naruto to kretyn... szkoda, że główny bohater to taki idiota :(

Odnośnik do komentarza

Czemu niby go nie bylo? Bylo jak zaatakowal ich (z 15odcinkow temu ,strzelam) brat Sasuke (wylecialo mi z glowy, ale napewno nie jest to Ichigo xD) i czlowiek ryba, a wlasciwie jacys tam podrzedni ludzie ,ktorzy tylko wygladali jak oni ,dzieki jakiejs tam technice. Byl tez motyw ,ze Naruto zostal "zachipnotyzowany" i stracil na chwile kontakt z rzecywisctoscia. Dawno temu i nie prawda, a wygladala to jak zwykly rasengean ,tyle ze zniszczenia byly wieksze.

 

Co do bohatera idioty - chyba to jest normalne w tworzeniu anime ,tylko nie wiemczemu - w DB byl idiota, Chobits tez nie za madry. Za to death note ,to totalne przeciwienstwo, jak reszte bohaterow z innych anime bysmy zalaczyli, nie dostalibysmy takiego klienta.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
heh ludzie dajcie spokoj z anime :) manga wyniata ostanie odcinki po poprostu miazdza :/

Miazdza, a i owszem, ale nuda ;)

Edit: oops zrozumialem, ze odcinki anime, my bad xD.

Mange odpuscilem sobie jakis czas temu z braku czasu, teraz musze wybadac od ktorego momentu zaczac ja czytac ponownie... . Anima na prawde zenada ostatnio, sama koncowka zwyklego Naruto bylo masakra (przestalem ogladac w ogole) :P.

Odnośnik do komentarza

Meh, walka się zakończyła strasznie nieklimatycznie (jak kumpel się spytał co

zrobił Sasek

w rozdziale że tak stwierdziłem to stwierdziłem "właśnie nic, i o to chodzi"). Ale jedak IMO

Itachi został zaliczony do grupy postaci, które trzeba było tak beznadziejnie wykończyć, takich jak Deidara (jego oko neutralizowało efekt sharingana, miał przeróżne środki zniszczenia zależnie od sytuacji i teoretycznie ten ostatni wybuch powinien zabić Saska), Sasori (zmiana poległych debeściaków w kukły i walka takimi np. Oro, Jiraiyą, Kakuzu naraz?) czy Kimimaro (umierający a prawie zabił Gaarę). Susanou było tego typu techniką (jak zreszą stwierdził Zetsu). Ale i tak zakończenie walki jest denne. Aż śmiaqć mi się chce że to był dubler wpisany przez Itacha (dubler miał za mało nienawiści i jednak przesadził z psychozą IMO, dla mnie było to OOC) i Lighta Yagami (w końcu nie zabiera się za darmo "psycho twarzy Kiry" xD) do Death Note'a.

No, przynajmniej zobaczymy coś innego teraz.

Odnośnik do komentarza
JPF tak sie wlecze u w PL będzie niedługo dopiero 24 tom

 

1. JPF na mnogość tłumaczy raczej nie cierpi

2. Licencje na kolejne tomy nie wypadają z rękawa.

No właśnie, licencje. Tanie nie są, a w polsce raczej nie za dużo ludzi kupuje kolejne tomy. Gdyby nie to, to szło by tym na pewno szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...