Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

ta tylko panowie, wedlug  itachiego mandara ro juz tylko wrak z tego co byl kiedys  , i do tego  (pain) ktory ma najsilnieza techinki oczyma  (duzo silenisza nic sharingam) dostaje rozkazy od manday .. cos tu jest za bardzo pokrecone do tego dochodzi  fakt ze w ktorej tam mandze  pain po pokonaniu  jiraji mowi ze gdyby nie trzymali swoich sekretow  to by pregral/li.

Odnośnik do komentarza

]ta tylko panowie, wedlug itachiego mandara ro juz tylko wrak z tego co byl kiedys , i do tego (pain) ktory ma najsilnieza techinki oczyma (duzo silenisza nic sharingam) dostaje rozkazy od manday .. cos tu jest za bardzo pokrecone do tego dochodzi fakt ze w ktorej tam mandze pain po pokonaniu jiraji mowi ze gdyby nie trzymali swoich sekretow to by pregral/li.

 

jakby Pain rzeczywiście miał najlepsze, to byłby przywódcą. Zresztą teraz, jak jiraiya domniemanie powiedział żabie jak go pokonać, to nie robiłbym z niego jakiegoś wielkiego kozaka. Za to Madara (chociaż ja i tak obstawiam, że to jest Obito, któremu się po pamiętnym wypadku uroiło, że jest Madarą) jest zagadką, wszyscy myśleli, że nie żyje od dawna i jak pokazał ostatni chapter wymiata dużo bardziej niż inni posiadacze sharingana, nie można go na tą chwilę nawet uderzyć, a to zapewne tylko ułamek jego umiejętności.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

No Tobie aka Madara zachowuje sie identycznie jak kiedyś Obito ( to dzięki niemu kakashi ma sharingama ) i w sumie maska może mówić sama za siebie czemu jest tylko jeden otwór ,czemu widać tylko jedno oko? na prawdę na dzień dzisiejszy trudno sobie odpowiedzieć na pytanie. Nie wiadomo co się tak naprawdę stało z madarą i co się stało z Obito jest jeden wielki znak ? No po ostatniej mandze widać że Tobi to prawdziwy mastah i guzik jeszcze pokazał ,ponoć tylko on znam ostatni sekret sharnigama dzięki któremu jest taki potężny że nawet kyubi się go boi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

sry za spoilera :D

 

 

no niby tak ale jesli bylby to obito czy to chyba bylo by jakies nawiazanie do kakashiego ? a na konu chapteru mowi ''pozniej pobawie sie z wami dzieci'' wiec to raczej mandara :D i wciaz najbardziej prykra rzecz w mandze naruto wciaz jest kretynem ... ciekawi mnie jak zareaguje na smierc jirayi

 

Odnośnik do komentarza
sry za spoilera :)

 

 

no niby tak ale jesli bylby to obito czy to chyba bylo by jakies nawiazanie do kakashiego ? a na konu chapteru mowi ''pozniej pobawie sie z wami dzieci'' wiec to raczej mandara :P i wciaz najbardziej prykra rzecz w mandze naruto wciaz jest kretynem ... ciekawi mnie jak zareaguje na smierc jirayi

 

Wez pod uwage, ze najzwyczajniej w swiecie moglo mu sie po prostu poje.bac w glowie, albo ktos zrobil mu pranie mozgu... albo ma amnezje. Jest wiele mozliwosci.

 

Odnośnik do komentarza

Jak to jak ?

Pain przestanie istnieć ,oj to dopiero będzie masakrująca walka już się doczekać nie mogę jak zobaczę reakcję Naruto na tą nowinę.Tak jak pisałem na razie nie wiadomo kto to tak na prawdę jest ,prędzej czy później do wiemy się ,każdy ma jakieś tam swoje założenia :)

Odnośnik do komentarza

taaaaa bedzie za(pipi)ista walka ... nauto pokaze az cale 2-3 techiniki ktore powtarza wciaz i wciaz... naruto bedzie dostawal wpier.. pozniej kuubi wyskoczy nauruto przugasi kiubiego i walke canehameha ! i po walce no chyba ze naruto bedzie sie uczyl nowych technik itp to mamy wtedy zglowy ta walke na jakies 50 chapterow jak nie wiecej :)

Odnośnik do komentarza
sry za spoilera :)

 

 

no niby tak ale jesli bylby to obito czy to chyba bylo by jakies nawiazanie do kakashiego ? a na konu chapteru mowi ''pozniej pobawie sie z wami dzieci'' wiec to raczej mandara :P i wciaz najbardziej prykra rzecz w mandze naruto wciaz jest kretynem ... ciekawi mnie jak zareaguje na smierc jirayi

 

Ja obstawiam, że jest tak jak pisze RoL, coś mu się poje.bało i myśli, że jest Madarą, nie pamięta Kakashiego, a jeśli nie, to chciałbyś żeby od razu już Kishimoto wyjawił nam taką tajemnicę? Na ich pierwszym spotkaniu? I nie wiem czemu "dzieci" w jego wypowiedzi dyskwalifikują go jako Obito w Twoich oczach, mówi do młodzieży, z którą walczy, Kakashi jest kolo 30stki, to Obito też by był i dla niego Naruto i reszta to dzieci, a jeśli to nie jest przekonywającym argumentem, to wystarczy sobie przypomnieć jego prześmiewcze podejście do wszystkiego, zwyczajnie ich lekceważy taką odzywką, nie ma w tym drugiego dna.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dopisuje się do dyskusji :).

A moim zdaniem Obito, Tobi i Madara to jedna i ta sama osoba !!, pomyślcie !, za dużo związków, wydarzeń i dowodów. Przekonywującym do tego niech będzie np, odcinek w starym Naruto - w którym Kakashi rozmawia z jakąś dziewką z Anbu (nie pamiętam który odc/chap) przed ,,pomnikiem" Obito, Kakaś mówi do niej że ciało Obito tak naprawde nie zostało tu pochowane. A więc kim do diabła jest Obito.Tobi/Madara ?, nie wiem, ale patrząc na przeszłość Pain-a, nie mam najmniejszych wątpliwości.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Też mi się wydaję

że to jedna i ta sama osoba ,al jak już mówiłem nie możemy być niczego pewnie na 100% ,daj my na to może kolo ma rozdwojenie jadżni xD

 

Na pewno nie ma rozdwojenia jako takiego, bo już jeden koleś z rozdwojeniem jaźni już jest w Akatsuki, ale ja myślę, że ma coś z głową i sobie uroił, że jest Madarą, zapomniał o swojej przeszłości.

 

Odnośnik do komentarza

 

Zgadzam sie tylko zapomnielsmy o jednym waznym fakcie a mianowicie

 

przciez iachi sie przynal ze ktos mu pomagal wybic caly jego klan i ponoc to byl mandara wiec tez trza brac go po d uwage dotego itachi widzial zbyt duzo o mandarz i jego sekretach. i jeszcze jedno jak itachi z ostatnia technika byl praktycznie nie do pokanonia i wpadl z wyczerpania? to czemu tak obawial sie mandary. do tego dochodzi wziamna przed walka z paine'm od jiray i ktory podejrzewa ze to wlasnie mandara wyslal kybiego na wioske(itachi to potwierdza ?) wiec mandara jaka tako jest realny a obito/tobi to extra postac i do tego... w anime jest tylko jedna wzmianka o matce naruto czyzby wielki come back? i trening naruto ? :)

 

Odnośnik do komentarza

Tego też nie możemy być pewni

Może to madara który podszywa się po Tobiego/Obito ,a może jest i odwrotnie czort to wie niby skąd Obito był by takie potężny ? faktycznie bardziej to madara zalatuje kij to wie :)

 

 

 

MADARA a nie MANDARA !!!!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Tego też nie możemy być pewni

Może to madara który podszywa się po Tobiego/Obito ,a może jest i odwrotnie czort to wie niby skąd Obito był by takie potężny ? faktycznie bardziej to madara zalatuje kij to wie :)

 

 

 

MADARA a nie MANDARA !!!!!

 

Jasne, że nie wiadomo, ale jeśli Tobi/Madara to Obito, to byłby to zdecydowanie ciekawszy wątek niż Madara to prawdziwy Madara. Więc uważam, że właśnie to przed nami ukrywa Kishimoto, chociaż nie można być nigdy do końca pewnym. A na to, że jest taki zaje.bisty autor może wymyślić 100róznych teorii, wiec...

 

Odnośnik do komentarza

I ja dołączam się do dysputy.Ostatni chapterek był raczej takim przejściowym rozdziałem ale i tak bardzo mi się podobał . w Końcu jacyś inni bohaterowie niż bracia

Uchiha (bleah mam ich już serdecznie dosyć ). Tobi pokazuje się z jak najlepszej strony głównego złego a i Shino pokazał co nieco . Teraz pytanie gdzie udaje się Tobiasz ( Dobić Itachego , zabić Sasuke?Zwerbować go? Cóż będzie trzeba poczekać do następnego Rozdziału .

Według mnie teraz Drużyna konohy wroci do wioski

Tam stoi Tsunade zapłakana i mówi

Tsunade:-Naruto Jiraya nie żyje !

Naruto:- Nieee !

Tsunade Tak niestety

Naruto:Kto to zrobił ?

T:jeden z akatsukich

N:Aaach

T czekaj naruto musisz stać się silniejszy ta żaba ci pomoże

( i tutaj żaba oddaje ropuszy zwój i zaprowadza go do żabiego pustelnika gdzie nasz młodzianin będzie trenował a Akcja przerzuci się na Kisame Sugetsu ?(wątpię bo znając Kisame ten po dowiedzeniu się o śmierci Itachiego ucieknie do kryjówki Aka. Tobiego/Madary który na pewno musi zamienić słowo z Sasuke z znając życie wyjdzie na to ,że Itachi był tylko głupią marionetką w rękach Madary i to przez niego wymordowany zostal klan Ucicha + ostateczny plan Madary /Obito /Tobiego by uzyskać kontrolę nad kyubim( na sto procent tak będzie) Teraz Tylko jest jeszcze pytanie jak zginie Tsunade bo to że zginie jest pewne tylko wjaki sposób? A i plus Dla kishiego za znęcanie się nad Orochimaru

 

Odnośnik do komentarza

 

ino z tego co widac w walce ITACHI byl mega przehujem .... mial idealny atack i obrone ,tylko czemu niby zgina ? moze bedzie wyjasnione w tym chapterze. bo ino z tym mieczem i tarcza nie widze bata na itachiego.

 

 

do tego http://manga.bleachexile.com/naruto-chapter-363-page-17.html ciekawe o co chodzi z ta maszyna

 

 

http://manga.bleachexile.com/naruto-chapter-364-page-17.html

 

http://manga.bleachexile.com/naruto-chapter-370-page-10.html

 

http://manga.bleachexile.com/naruto-chapter-383-page-14.html

 

 

i ten krzak mowi czy moze sie z nim zabrac a w tym czasie ma sie odbyc inna walka czyzby pain vs naruto ?

Edytowane przez ion
Odnośnik do komentarza
ciekawe o co chodzi z ta maszyna

 

cytat z mangahelpers:

No The machine is ripened was a mistake by a translator. Thats what happened when you decide to release a scanalation based on your translation of a chinese scanalation.

 

More accurate would have been Sasuke is ready, his mind is made up it won't be long now.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...