Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

No to nas panowie załatwili otoż 3 sezon naruto shinpuden jest filerem w nowym opu widzimy postacie z filerów . Znając Pierot to całe 5-6 miechów będziemy karmieni filerami yeah. Z jednej strony czytając mangę można dojść do wniosku że to jedyny moment na wrzucenie filerów bo dalej nie idzie ( fabułą się zapętla niczym kłębek wełny i nie ma czystego podziału na arce ) Wkurzające jest to tym bardziej ,że Naruto S ssie i najzwyczajniej w świecie jest słaby a filerami sięgnie dna ( no są pojedyncze odcinki które ogłada się z przyjemnością reszta to albo dno {walka z itachim , walki drużyny Gaia } albo średniaki . więc daruje sobie naturo Anime . na te 5 miesięcy chociaż nie obejrzę sobie i pośmieje się z nieudolności Studia Periot

A Jeden plus najprawdopodobniej naruto będzie nadawany w HDTV -super shit w HD miodzio

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
pośmieje się z nieudolności Studia Periot

 

Pierrot nie robi tego z nieudolności, tylko celowo. Naruto to tytuł kasowy, a więc taki powinien mieć jak najwięcej odcinków (takim tokiem idą przynajmniej kapitaliści ;)), no ba !, manga jest jedną z najlepiej (o ile nie najlepszych, ale ja tam nie wiem co u skośnookich na topie co tydzień jest ;)) sprzedających się w kraju kwitnącej wiśni !.

 

BTW cieszy mnie decyzja w sprawie wydawaniania Naruto przez JPF w odstępach miesięcznych, ci ludzie mają jednak serca po pozbyciu się ,,oficjalnie" konkurancji ze stron www :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
manga jest jedną z najlepiej (o ile nie najlepszych, ale ja tam nie wiem co u skośnookich na topie co tydzień jest ;)) sprzedających się w kraju kwitnącej wiśni !.

A gó.wno prawda, bo wszystkie najważniejsze/największe mangi (Bleach, Naruto, D.gray-man, One Piece, Gintama - kolejność przypadkowa) wychodzą w jednej i tej samej gazecie, więc co tydzień sprzedają się tak samo.

 

@Heviro - jeśli chodzi o nieudolność Pierrot, to możesz co najwyżej pośmiać się z jakości animacji, bo fillery same w sobie nie są ich pomysłem, narzucone są odgórnie żeby anime nie zbliżyło się do akcji mangi. Dlatego też kazano im tak przeciągać odcinki Shippudena, przecież sami z siebie tego nie robią...; nie zawsze napisane są tylko przez kogoś z ich studia, a sam Kishimoto, tudzież jego pomocnicy, niby cały czas czuwa nad całością, ale nie nikt nie przywiązuje do fillerów jakiejś wielkiej uwagi. Ludzie i tak będą oglądać, czy to z przyzwyczajenia, czy to z nieznajomości org. (chociaż taki, to nie za dużo jest).

Nie bronie tu broń boże tych beznadziejnych, nic nie wnoszących do fabuły odcinków, ale wiem czemu muszą być, oglądam i tak tylko dla zabicia czasu w momentach skrajnej nudy, bo manga jest znacznie ciekawsza, lepiej zrobiona.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

@ Hela ja się śmieje z ogólnego stosunku Pierrota do Naruto ,który jest maksymalnie olewczy o filerach do bleacha wiemy już od dłuższego

czasu i możemy się "mentalnie " przygotować a z Naruto to było tak na żywca . Dalej nie miałbym nic do gadania gdyby nie to ,że w tym arcu co miał nastąpić jest mnóstwo pięknych momentów na porządne flieryzowanie walk a tak idą po najmniejszej linii oporu . i Na koniec dlaczego wszystkie postacie filerowate jak i kinowe wyglądają tak kijowo jakby wszystkie były robione na jedno kopyto ? To bountou z bleacha lepiej wypadli . Mam nadzieje tylko że pierot wymyślił sensownego filera a nie kolejną serie gniotów i mam nadzieje że po nim wróci Shimpuden lepszy mocniejszy lecz to strata czasu i wiadomo że dostaniemy namiastkę naruto classicc

 

A nowy chapter nudny aż do końcówki dzięki ktorej wyczekuję nowego chapa ;)

Odnośnik do komentarza
Pisząc "nie wiem co sie sprzedaje najlepiej co tydzień" nie sądzę, żeby miał na myśli tomy, które wychodzą raz na dwa miesiące.

No to cię zaskoczę bo miałem na myśli mangę, a nie Shonen Jump ;). Z tym ,,tygodniem" to była taka ironia, bo patrząc na top liste sprzedaży, widze że w Japonii jest z tym różnie :/.

gó.wno prawda

Ej no, bez bluzgania !.

 

Generalnie cieszę się że będą filery, przynajmniej dostaniemy coś zaskakującego, a nie fabułę równo z mangą :P.

Odnośnik do komentarza

Nie, to magazyn o MANDZE a nie manga* (a konkretnie o tematyce takiej jak Bleach, Naruto, DB itp itd - publikuje na jej łamach chaptery, ile ja bym dał za takie coś w Polsce..... :P).

 

* Taka książka, wiesz, chyba że żyjecie tylko skanami z neta :D.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ktos bylby na tyle uprzejmy poinformowac mnie mniej wiecej, ktory tom etc. jest na takim samym etapie co anime? Od dawna nie czytalem mangi, a nie mam zbytnio czasu czytac to co obejrzalem do niedawna. Z gory dziekuje :).

I czy sa jakies lepsze zrodla do zassania mangi niz te cale narutofan itp.? :D.

Jak sie zapowiadaja fillery (znowu) to przestaje ogladac anime, az do powrotu do glownego watku (tak jak to mialo z naruto), a raczej 'przerwy' nie chcialbym robic :P

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei dawno nie ogladalem anime, wiec nie wiem dokladnie, co sie ostatnio dzialo. Ktos jednak pisal niedawno, ze

Naruto bedzie uczyl sie nowej techniki

, wiec chyba powinienes zaczac czytac od rozdzialu 311.

Najnowsze chaptery znajdziesz np. tu: http://www.mangashare.com/ albo http://www.onemanga.com/Naruto/ (czytasz bezposrednio w przegladarce - nie musisz sciagac).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Manga naruto robi sie naprawde nie smaczna ;/

 

i teraz juz nic nie wiadomo :P doszedl koljeny watek z itachim , nie wiadomo czy mandara klamie itp i do tego czemu nie jest wogule spomniane o tej super clasie oczu ( rin rengan ) ktora ma pain ! no i wlasnie kiedy fabula wroci do smierci jirayi!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...