Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Glupie pytanie laika: co jest fajnego w ogladaniu Naruto, kiedy mozna miec w lapkach takie serie jak Texhnolyze, Nana, Cowboy Bebop, Wolf's Rain?

Według ciebie jak ktoś chce obejrzeć shounenowego tasiemca nastawionego zasadniczo tylko i wyłącznie na walkę, to powinien sięgnąć po Nanę?

CB i WR to zupełnie inna liga, nie ma co porównywać do Naruto nawet, bo to im ubliża.

 

Nowy chapter mnie nie powalił. Wątek miłosny wiadomo, że nie zaistnieje w tej serii, więc to tylko puste słowa

Hinaty

; jedynie ostatnia strona fajna.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Teraz tak sobie myśle, Hinata to jedyna i pierwsza osoba która powiedziła że Naruto kocha, nie że szanuje, acknowlege etc. tylko kocha. dlatego Naruto burstnął kyuubim tak pewnie ;o beek

co ten durnowaty Pein tak spokojny w obliczu 6tailsa ?

 

Bo ma pewnie jakiegoś

"haka". Ale Team Gai już w drodze tak więc spoko, wszyscy przeżyją.

 

Odnośnik do komentarza
Glupie pytanie laika: co jest fajnego w ogladaniu Naruto, kiedy mozna miec w lapkach takie serie jak Texhnolyze, Nana, Cowboy Bebop, Wolf's Rain?

Old, old, old, old.... tyle powiedziec mozna w sumie, ale serie dobre :).

Co do samego Naruto... coraz nudniejsze sie robi, ale dawno temu juz o tym wiedzialem... robi sie troche zbyt 'ambitne' (z zalosnymi tasiemcami ala Dragon Ball Z) jak dla mnie - wolalem stare dobre naruto jakie bylo na poczatku. Ogolnie za duzo zrywow i upadkow ma naruto, czasem jest wrecz na sile wiele rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Zakładam się o piwo, że Hinata jednak nie żyje. To rozwiązanie, które podkreśla jej wielką miłość do Naruto, a jednocześnie zwalnia drogę do związku Naruto i Sakury. Tak czy siak, to najsmutniejszy moment w Mandze.

Odnośnik do komentarza

Oj nie żałuję, że zacząłem czytać mangę po tym jak anime zapychają jakimiś dennymi/durnymi wątkami i coraz większa przepaść się robi. Inaczej także w moim mniemaniu wypada Naruto, którego w anime zrobili niezłego debila z chwilami poważnych gadek huh. Zresztą w mandze nie ma czasu by zapychać strony syfem i bzdurami przez to jest bardzo ciekawe i wciągające.Anime oglądam głównie dla zobaczenia tego wszystkiego w ruchu, usłyszenia głosów emocji itd

Manga+Anime = FTW xD

 

 

Dzisiaj się dorwałem do czytania i cholera jasna podnieciłem się jak bóbr xD. Pierwszy raz widzę wyznanie miłości takie otwarte i po chwili śmierć(nie uwierzę jak to się nie potwierdzi ;(,bo nie zniosę kolejnych zgonów kur** ).Wieki też nie było Kyubiego, a jak się teraz pojawił to, aż takiego kalibru 6 ogonów i ta maska shiiit(ale co się dziwić po tym co się dzieje : /), nie mam pojęcia jak ten Pain może być, aż tak spokojny (co mnie wnerwia strasznie). Mam nadzieję, że Naruto go rozpieprzy, bo mam go serdecznie dość. Opowiada ciągle o swojej poronionej wizji pokoju sheesh

 

Odnośnik do komentarza
Glupie pytanie laika: co jest fajnego w ogladaniu Naruto, kiedy mozna miec w lapkach takie serie jak Texhnolyze, Nana, Cowboy Bebop, Wolf's Rain?

Według ciebie jak ktoś chce obejrzeć shounenowego tasiemca nastawionego zasadniczo tylko i wyłącznie na walkę, to powinien sięgnąć po Nanę?

CB i WR to zupełnie inna liga, nie ma co porównywać do Naruto nawet, bo to im ubliża.

Wychodze z zalozenia, ze nie ma co sie ograniczac. Wymienilem pierwsze lepsze serie, na ktorych sie nie nudzilem - puszczalem epek za epkiem. Zastanawia mnie ten caly fenomem wokol DB/Naruto/Bleach. Czy ludzie juz naprawde nie maja ochoty na troszke bardziej wyrafinowane serie? Bo nawet patrzac po tym naszym za(pipi)u jakim jest dzial anime (wlasciwie to dwa dzialy...) na FPE wlasnie tasiemce sa w centrum zainteresowania. Nie chce tutaj na nikogo naskakiwac, po prostu robie taki mini-wywiad srodowiskowy ;)

 

Glupie pytanie laika: co jest fajnego w ogladaniu Naruto, kiedy mozna miec w lapkach takie serie jak Texhnolyze, Nana, Cowboy Bebop, Wolf's Rain?

Old, old, old, old.... tyle powiedziec mozna w sumie, ale serie dobre :).

No to jest argument :D

Odnośnik do komentarza
Czy ludzie juz naprawde nie maja ochoty na troszke bardziej wyrafinowane serie?

A oglądanie jednych wyklucza oglądanie drugich?

 

Bo nawet patrzac po tym naszym za(pipi)u jakim jest dzial anime (wlasciwie to dwa dzialy...) na FPE wlasnie tasiemce sa w centrum zainteresowania.

Dziwisz się, że ludzie mają więcej do powiedzenia o serii, która leci tydzień w tydzień od 10 lat, niż o 22odcinkowej, która skończyła się 6 lat temu?

Odnośnik do komentarza

Flik ambitne produkcje takie jak np: Kurenai, Xam'd: Lost Memories, Michiko e Hatchin lub Casshern Sins (wszystko z 2008) są do przeżywania i zachwycania się kunsztem jaki włożyli w nie ludzie z branży.

Niewymagające skupienia serie takie jak Naruto, Bleach czy One Piece ogląda się dla zabawy lub tak jak ja, jedząc śniadanie lub kolację. ;)

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
Czy ludzie juz naprawde nie maja ochoty na troszke bardziej wyrafinowane serie?

A oglądanie jednych wyklucza oglądanie drugich?

W moim przypadku tak. Kiedys sie rajcowalem DB, ale teraz szkoda mi na niego czasu.

 

Bo nawet patrzac po tym naszym za(pipi)u jakim jest dzial anime (wlasciwie to dwa dzialy...) na FPE wlasnie tasiemce sa w centrum zainteresowania.

Dziwisz się, że ludzie mają więcej do powiedzenia o serii, która leci tydzień w tydzień od 10 lat, niż o 22odcinkowej, która skończyła się 6 lat temu?

Nie dziwie sie, po prostu dobija mnie omijanie przez ludzi serii, ktore rzeczywiscie sa warte uwagi.

 

Zarathustra: Zupelnie zapomnialem, ze nie potrafie sie bawic xD

Odnośnik do komentarza
Wychodze z zalozenia, ze nie ma co sie ograniczac. Wymienilem pierwsze lepsze serie, na ktorych sie nie nudzilem - puszczalem epek za epkiem. Zastanawia mnie ten caly fenomem wokol DB/Naruto/Bleach. Czy ludzie juz naprawde nie maja ochoty na troszke bardziej wyrafinowane serie? Bo nawet patrzac po tym naszym za(pipi)u jakim jest dzial anime (wlasciwie to dwa dzialy...) na FPE wlasnie tasiemce sa w centrum zainteresowania. Nie chce tutaj na nikogo naskakiwac, po prostu robie taki mini-wywiad srodowiskowy ;)

 

A ty widze kompletnie ominąłeś mojego posta, gdzie napisałem że Naruto jest pretty decent.

powiedz, ty w ogole oglądałeś lub czytasz mange ?

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

jest dział "anime godne polecenia" i tam podajemy, dyskutujemy na temat "wyrafinowanych" produkcji, naruto nadal jest emitowane to pewnie dlatego jest ten wątek(bo jak dlugo można rozmawiac o 23-odcinkowcach ?) i byc moze anime nie jest rewelacyjne ale za to manga...czytajac ostatni chapter łzy mi pleciały a na ostatnie stronie ciary na całym ciele :D

Odnośnik do komentarza
A ty widze kompletnie ominąłeś mojego posta, gdzie napisałem że Naruto jest pretty decent.

powiedz, ty w ogole oglądałeś lub czytasz mange ?

Widzialem chyba pierwszy odcinek i uznalem to za klon DB. Pytam bo nie rozumiem fenomenu, ale skoro traktujecie to jako rozrywke, to ok. Wracam do topicu o 'wyrafinowanych seriach' ;)

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

jezu czlowieku sprawdzz sobie sam ,poogladaj pierszych 25 odc (traktujac to jak normalna serrie) jak ci sie spodoba to ok poogladaj reszte lecz musze cie uprzedzic ze poziom anime spadl strasznie w dol dlatego wiekszosc ludzi jednak czyta mange ktora caly czas trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Widzialem chyba pierwszy odcinek i uznalem to za klon DB. Pytam bo nie rozumiem fenomenu, ale skoro traktujecie to jako rozrywke, to ok. Wracam do topicu o 'wyrafinowanych seriach' ;)

"Chyba" ? - pierwszy odcinek jest ledwo wstępem, (nawet to za dużo powiedziane) to co się dzieje dalej to masakra, kiedy sobie przypomne moje 1 chwile z tym anime ..... Jajca smoka za to w młodości były dla mnie ot taką ciekawostką na RTL/TV7 - niczym więcej (klimat mi nie pasił).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...