Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kreska i animacja tak żałośnie słabe, że będziemy o tym odcinku opowiadać naszym wnukom...być może nawet w nowym wydaniu podręczników od historii wydawnictwa Nowa Era pojawi się wzmianka o tej największej wpadce w ludzkich dziejach. Fakt wydaje mi się dość godny odnotowania.

 

 

Co do samego mięska, czyli starcia Naruto-Kyuubi vs Pein, to napiszę, że średnio mi się to podobało. Walki w Naruto to mimo wszystko coś więcej niż tylko durna klepanina po mordach w stylu Dragon Ball'a, dlatego można by jednak spodziewać się czegoś lepszego. Tak więc bez spuszczania z mojej strony, chociaż przyznam, że gdybym to zobaczył w jakimś Bleachu czy innym Fairy Tail, to bym stwierdził, że jest przekozacko.

 

Za to końcowy twist mnie zmiażdżył. EPICKIE.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
Walki w Naruto to mimo wszystko coś więcej niż tylko durna klepanina po mordach w stylu Dragon Ball'a, dlatego można by jednak spodziewać się czegoś lepszego.

Nie.

Walki w Naruto to skakanie i dotykanie się nożykami od czasu do czasu, dlatego fajnie, że tu było coś zupełnie innego, przynajmniej się coś działo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

brak odcinka (8 lipca)

 

Odc. 168 The Fourth Hokage (15 lipca)

 

Odc. 169 The Two Dis(pipi)les (22 lipca)

 

Odcinek Specjalny

Odc. 170 - 171 Great Adventure! Search - Fourth Legacy* (29 lipca)

 

Odc. 172 Meeting (5 sierpnia)

 

 

 

Widzisz? PODWÓJNY miał być 29 Lipca a nie 15 Lipca...

Hmm i faktem niezaprzeczalnym jest to, iż pomylili się...

Puści sobie Previev do 170Ep. Dlaczego to jest Normalny NARUTO? Przeciek jak nic...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rzeczywiście ostatnio mangastream sprawdza się najlepiej ;) Teraz odnośnie ostatnich retrosów...no normalnie poryczałem się jak bóbr...no prawie ale łzy leciały...straszne smutne są dzieje rodziców Naruto i jego jako bobasa. :( Teraz jednak powrót to rzeczywistości i liczę na jakąś walkę z użyciem liska przez Naruto w roli głównej ;)

Odnośnik do komentarza

wreszcie się coś w naruto ruszyło. tyle, że skąd umiejętność "yellow flash"?!

jak tak dalej pójdzie, to naruto pokona sasuke "na jednej stronie":D nie żebym miał coś przeciwko, ale czy nie wystarcza sage mode + kyuubi?

sasuke nawet jak sobie trzecie oko na czole przyklei to tak jest grubo z tyłu. gimnastyka będzie niezła żeby mu upa zrobić, bo podobno mają mieć równy poziom...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...