Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jego ciało zostało uleczone dzięki Zetsu, wszak Zetsu powstał z Hashiramy (przynajmniej biały), a nawet mógł sam Madara maczać w tym palce (sam go stworzył). Zastanawiam się jednak czy Rinne Tensei może odmłodzić kogokolwiek, wydaje mi się że jednak nie. Więc po co Madara, będąc jak widać na ostatnim kadrze dosyć starym dziadkiem, chciał być ożywiony tą techniką?

Hm, pewnie ten plan z Mugen Tsukuyomi to tak naprawdę plan Madary, a Obito tylko został do niego przekonany. Ostatecznie jak widać i tak dogadali się :)

 

No najfajniejszy shot to zdecydowanie rozwaleni Kage i stary Madara. Czyli zmarł śmiercią naturalną jednak:). Ciekawe tylko, czy dał Obito swoje oko czy wyciągnął je z dupy skądś :).

 

Ale ciekawe jak Madara go znalazł. Że co? Wyszedł sobie na grzyby i znalazł ledwo żywego Uchihe? Musiał być zamieszany w tę wojnę w jakiś sposób.

 

Może sam nasłał na Obito, Rin i Kakashiego tych shinobi? Śledził jakiegoś mietka, wiedząc że go przekona w ten sposób.

Odnośnik do komentarza

Obito to zwykły pionek, niestety. Tak jak ktoś napisał - kwesta czasu aż się postawi Madarze. Tsunade mogłaby zginąć zresztą wszyscy Kage już powinni zginąc, ale to już mniejsza o to. Ciekawe jak Naruto sobie poradzi z Madara i czy schwytają tego Lisa, i Ośmiornice czy nie.

 

Btw. Na 8 stronie Tsunade jest przepołowiona na pół. Przynajmniej tak to wygląda.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Kurde, nie moge sie przekonać do Obito. Do jego nagłej zmiany wizerunku. Gdy widziałem Tobiego, widziałem Zimnego, kalkulatywnego s(pipi)ysyna, a gdy widze Obito, to widze smarkacza który dostał Friend-zone'a od Rin, i jest przydupasem Madary. Może ktoś zedytować te kadry żeby miał maske znowu ? Ciekawie by sie czytało : )

 

Madara zginął, ale może jego świadomość utrzymała sie w jakimś Outer realm ? Może ten wymiar Obito, to wymiar między śmiercią ? Ten sam gdzie Kakashi spotkał sie z ojcem ? kto wie...

Odnośnik do komentarza

Ano jest to tylko połowa Tsunade, nawet ślimak jej powiedział, że złoży jej ciało z powrotem, a ona powiedziała że nie.

Wiadomo, że Tsunade musi zginąć, jak i Orochimaru - wszyscy legendarni, by zrobić miejsce nowemu pokoleniu, a przy okazji chodzi o to by zrobić miejsce dla Naruto jako nowego Hokage.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, ze "between this and the other world" to nie żaden inny wymiar tylko Madara opisuje po prostu Obito stan w jakim się mały znajduje;].

 

A to wskrzeszenie Madary. Pamiętacie jak jeden Pain został rozwalony, a drugi go poskładał w kupę? I zrobił to ten sam stwór (King of Hell?) co rzuca później Samsharę. Może to 'poskładanie do kupy' oznacza jakiś rewind czasu, albo po prostu zwykłego restora (Pain po poskładaniu miał nawet nowe ciuszki). Jeżeli tak to może ma też wpływ na stan ciała (odmłodzenie komórek całego ciała). To by nawet miało sens - restore ciała Madary i Sameshara aby go wskrzesić.

 

No i Sameshara nie przepadła - Rinnegan nie uległ 'zużyciu' po tej technice (nigdzie nie było chyba wspomniane, ze to 'jednorazowa' technika - to nie Izanagi) więc teoretycznie Obito może użyć jej ponownie. Nagato umarł bo technika wyprała go z chakry. Czuję, ze podobny los spotka Obito - wskrzesi wszystkich razem z Kage i wszyscy będą szczęśliwi :D .

Odnośnik do komentarza

O tak! Wszyscy się nawrócą dzięki Naruto, i zostanie Ultra Kage wszystkich shinobi. Na końcu przy ckliwej muzyce po Rinne Tensei od Obito, Jiraya stanie obok dresa i powie “udało ci się, mogę ukończyć książkę... Nazwię ją Wielki Naruto Który Zjednoczył Świat Ninja”, a chwilę potem pojawią się Kushina i Minato “Gdzie my jesteśmy?“. Po kolejnych rzekach łez szczęścia Kurama i reszta przybiją z Naruto żółwiki, a on ogłosi że są od teraz wolnymi istotami, a odchodzący Madara powie “Hashirama... Miałeś rację. Myliłem się, wybacz... Przyjacielu”. Nagle pojawi się Rinne Senin, i ogłosi że obserwował wszystkich i że zdali egzamin, oraz że jeszcze prawdziwe niebezpieczeństwa nadejdą, bo autor tej mangi składa na nowy samochód, po czym odejdzie. Na końcu Naruto stanie naprzeciw Sasuke, przeproszą się i pogodzą, Sasuke pójdzie szykać nowej drogi i spróbuje odbudować klan poza Konohą, ale obaj pozostaną przyjaciółmi.

 

Kishi, masz nowy milestone! Masz tak zrobić!

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zastanawiające jest to, że w mandze gdzie w rok, czy dwa lata można się skoksić z maksymalnego piona do jednego z największych nakvrwiaczy, 13 letni Itachi wziął na klatę cały klan Uchicha (najbardziej imba klan w tym świecie), w którym przecież były od niego osoby starsze nawet o te 20 lat.

 

No, ale przecież Itachi.

Odnośnik do komentarza

Moze jakis inny Tobi :ph34r: Nawet by mnie to specjalnie nie zdziwilo.

 

Jesli chodzi o wymordowanie klanu Uchiha, to chyba nie bylo to dokladnie pokazane (oprocz rodzicow Sasuke i Itachiego). Widzielismy jedynie efekty, wiec nie wiadomo za bardzo, co kto zrobil. Mozliwe nawet, ze sami sie powybijali, bedac pod wplywem jakiegos genjutsu.

Odnośnik do komentarza

Co do zagadek, to zastanawia mnie jeszcze postac Danzo. Chociazby to, w jaki sposob stracil prawa reke, bo raczej jej celowo nie amputowal, zeby przyspawac sobie lape Shisui. No i jeszcze w jaki sposob "zabral" prawe oko Shisui, gdy ten jeszcze zyl.

 

 

fuck, zamiast edycji poszedl nowy post

Edytowane przez RoL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...