Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien zapamiętać. Spróbuj się połączyć, jak masz połączenie to ZAPOMNIJ sieć wchodząc w nią i wybierając ZAPOMNIJ a po tym wpisz hasło jeszcze raz. Czasem to pomaga szczególnie jak masz NOWE urządzenie a nazwę sieci taką samą. Sprzęty identyfikują wifi nie tylko po nazwie i po zmianie urządzeń mogą mięć zastrzeżenia (to zabezpieczenie przed zmianą punktu dostępowego przez kogoś kto chce podsłuchać twój ruch i np próbować wykraść hasła).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po co więc jailbreakowac jak nie dla gierek programów? Są jakieś emulatory i można pada z PS3 podłączyć na jailbreaku? :)

 

Oj stary - nie wiesz o czym piszesz ;-)

 

http://www.gizmag.com/best-cydia-apps/26065/

 

99% z tych rzeczy nie osiągniesz NIGDY bo Apple nie dopuszcza takich apek do sklepu. Ja miałem coś do emulowania toucha przez pada do PS3, działało to podobnie jak na Androidzie i wymagało doinstalowania całych sterowników do BT bo domyślne są upośledzone SPECJALNIE + np iFile czyli coś jak ES Explorere na Andka z możliwością wysyłania razem ze sterami BT DOWOLNYCH plików przez BT. Poza tym - wysyłanie dowolnego i zapisywanie dowolnego pliku jako załącznik do poczty (jak kończyłem moją przygodę z iOS to nie było to możliwe, nie wiem jak jest teraz). Czy np customizacja klawiatury która dla mnie jest za słaba (ale to raczej przez moje grube paluchy i mały ekranik). Mogłem tam ustawić sobie wielkość literek itp, czy w trybie Landscape ustawić klawiaturę na obsługę 2ma kciukami. 

 

Po prostu - po JB masz konto root (czy tam dostęp do sudo) i pozawala ci na dostęp do WSZYSTKICH plików. Jest to niebezpieczne oczywiście ale też daje pełnię możliwości użytkowania - apple zamyka programy w swoich "piaskowicach" i ich nie wypuszcza ich więc nie mogą one wszystkiego. Jest to oczywiście bezpieczne ale umówmy się - ja nie chcę być bezpieczny. I na Andku mogę nie być a tu praktycznie nie mogę ;-) Dla mnie sprzęt bez roota nie jest w pełni mój po prostu, jest producenta/dostawcy ;-)

 

I tak jak Ragus pisze - są emulatory, może nie idealne ale SNES czy coś tam jeszcze jest no i XBMC które jest baaaaardzo dopracowane przez małą liczbę urządzeń. Już parę lat temu działało równie sprawnie co to na PC - bez zacin z niemal KAŻDĄ funkcją, obsługą SMB itp. Jak masz starego AppleTV 2 z JB który ma 1 rdzeń i 256 mb ramu to 99% filmów w 720p chodzi ci na malusieńskim urządzeniu, super sprawa. Ok, teraz masz Raspberry ale wtedy nie było.

Odnośnik do komentarza

Okej narzeczona juz posiada swojego wysnionego ip5s z bumperen ljy sword. Nowy ios wyglada infantylnie, telefon wykonany perfekcyjnie. Oczywiscie krawedzie i plecki beda sie rysowaly ekspresowo, stad bumper. Co do obslugi to ja nie mam nerwow do tego. Da sie usunac caly folder ze zdjeciami? Jesli tak to jak? :( Na plus zaliczam usuwanie aplikacji z pamieci na styl androida. Czyli palcem wyrzucamy je z listy

Odnośnik do komentarza

Nie da się usunąć razem ze zdjęciami. Wszystkie zdjęcia są w Rolce aparatu, a w folderach są tylko kopie.

 

No ja właśnie mam taki problem że poza rolką mam jeszcze jeden folder ze zdjęciami, przy czym nie są to zdjęcia powtórzone z rolki. Chciałem je zgrać na peceta, ale ni uja się nie da. iTunes w ogóle nie widzi tego folderu, eksplorator tak samo. Z poziomu telefonu zdjęć też do rolki przenieść nie mogę. Normalnie krew mnie zalewa. W takich chwilach żałuje że kiedykolwiek złapałem się za apla :/

Odnośnik do komentarza

No i mam kolejny problem z 4S. Tym razem tel. żony odmawia posłuszeństwa. Przy ładowaniu grzeje się jak gupi, po naładowaniu bateria topnieje w oczach - telefon leży, wifi, bt, gps wyłączone a mimo to schodzi średnio 20% baterii na godzine. Robiłem hard reset ale to też nic nie dało. Chyba zostaje tylko serwis tyle że tu nie bardzo wiem gdzie uderzyć... tel był kupowany przez net ze strony apple'a.

Odnośnik do komentarza

No gwarancja skończyła się (a jakżeby inaczej... :sweat: ) trzy tygodnie temu... Niby jest ta rękojmia na 24 miechy więc teoretycznie jeszcze prawie rok, ale z tym to uwierzę jak zobaczę bo z dotychczasowych doświadczeń wiem że firmy wszelakiej maści bronią się rencami i nogamy przed wymianą sprzętu. Anyway, dzwoniłem dzisiaj do apple'a i mam dwa adresy serwisów w Krakowie więc pewnie w przyszłym tyg. któryś z nich przyatakuję. BTW z tego co wyczytałem w necie, zdaje się że to dość popularna usterka. Dobrze że mam drugiego 4Sa w zapasie to żona co najwyżej pomarudzi że kolor brzydki ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...