Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee tam ;-) iPhone JEST fajny. Zgadzam się. Ale to Amelanium to nie jest do szczęścia potrzebne. Jak nie chce się zniszczyć telefonu a jest ryzyko że spadnie to i tak wkładasz (przynajmniej ja i ludzie których znam) w jakieś etui więc i tak często nie widać z czego jest telefon. Teraz aluminium i niby super, wcześniej każdy mówił, że IP4 jest piękny ale to jak wrażliwe było szkło z tyłu nie każdy wspominał i trzeba było naprawdę uważać bo tłukł się dość często.

 

Nie przeczę, Apple robi ładny sprzęt, świetnie spasowany i generalnie mało awaryjny (mobilny, kompy niektóre im nie wyszły) ale mam wrażenie że materiał z którego jest zrobiony telefon nie ma aż takiego znaczenia. Chodzi mi oczywiście o względy PRAKTYCZNE. Względy estetyczne to inna para kaloszy. Ja estetą nie jestem, mój platik mi wystarczy. Oczywiście metal jest raczej przewodnikiem ciepła a plastik izolatorem ALE... szkło chyba też NIE JEST przewodnikiem a IP4 działały jakoś tak samo jak 4s.

Odnośnik do komentarza

Dobra mów wprost, że cię nie stać by wpisać się w grupę społeczną ludzi z gustem i lubujących w sprzęcie najwyższego sortu a nie szukasz jakiejś dziury w całym.

 

Mówisz? :-) Myślę że mnie stać, szczególnie że miałem. Po prostu nie jestem zaślepiony jakimś elementem. Jak czytam że "Apple nic nie musi" itp, itd to mam wrażenie, że klienci tej firmy to jacyś fanatycy niemal religijni i staram się zbadać ten fenomen. Miałem 2 maki, iphone'a i ipada i nie widzę w tym nic magicznego po prostu. Dziury nie szukam a Ciebie nie wyzywam ani Ci nie ubliżam, nie widzę powodu żebyś tak o mnie pisał jak napisałeś bo nie znasz mnie, nie wiesz ani jaki jestem ani na co mnie stać. Jest to publiczne forum na którym się wymieniamy opiniami po prostu. Nie wiesz ani w jakiej jestem "grupie społecznej" ani ja nie wiem w jakiej Ty jesteś. Także wycieczki osobiste może sobie podaruj?

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze sens kupować 3gs'a ? W (pipi)u mam gierki i zależy mi tylko na szybkiej przeglądarce,gps,odtwarzaczu muzyki i kilku użytkowych apkach typu office,endomondo itp.
Nie jestem maniakiem telefonów i nigdy nie był to dla mnie towar pierwszej potrzeby,ani powód do szpanu.Szukam czegoś do 500zł,bo moja stara motorola defy już niedomaga.

Odnośnik do komentarza

No właśnie tego się obawiałem,czytając opinie,że apple lubi zarzucić softową bombę spowalniającą urządzenie by ludzie kupili nowszy model.S(pipi)ysyny.

Obczaję te lumie.Mama ma i z tego co się bawiłem to spoko sprzęt bez zbędnych udziwnień.Tylko to zrzucanie plików przez zune dosyć upierdliwe.

Odnośnik do komentarza

You can play every Game Boy Advance game on your iPhone right now

 

gba-ios1_2040.0_standard_640.0.jpg

 

The original Game Boy turns 25 today. But short of owning an original device or buying the games again on the 3DS eShop, your best bet for reliving Super Mario Land or Pokémon Red is to use emulators. The portable nature of the games and the relatively low hardware requirements needed to emulate Nintendo’s handhelds have made them a perfect fit for modern-day smartphones. While Android users have a variety of choices for emulation, the legally gray area of emulators has kept any apps from making it to Apple’s App Store, leaving apps like gpSPhone and GBA.emu limited only to jailbroken iOS devices.

GBA4iOS, from developer Riley Testut, is different. Using a loophole in Apple’s app installation systems, this emulator can easily be installed on any iOS device, for free. The trick involves setting the device's date back a day, then downloading the app directly from the GBA4iOS website.

 

Aside from its ease of installation, GBA4iOS is simply one of the most polished GBA emulators on any platform, with full Game Boy Advance, Game Boy Color, and Game Boy support, accelerated speed, multiple and locked save states, as well as customizable skins and Dropbox syncing for saves between multiple devices. It also takes advantage of some the latest iOS features, including AirPlay streaming, AirDrop, and Apple’s recent MFI Bluetooth controllers.

What it lacks in advanced emulation features, like video and sound filters, it more than makes up in user-friendliness and accessibility. And a 2.1 update, scheduled for release at the end of the summer, promises to add multiplayer support via Bluetooth/WiFi-Direct.

 

http://www.theverge.com/2014/7/31/5956059/you-can-play-every-game-boy-advance-game-on-your-iphone-right-now

 

Lepiej z timingiem trafić nie mogli. Jutro będą grane Pokemany w pociągu.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info, emulator już ściągnięty, pozniej sprawdze jak spisuje sie w grach

Jak to pobrałeś?

---

edit:

Download chyba już nie czynny:/

---

edit2:

"The main download page for GBA4iOS 2.0 (gba4iosapp.com) is temporarily down due to yet another DMCA notice from Nintendo"

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...