Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wszystko zależy od ceny.

 

Zapewne standardowe 3000 zł +/- 50 zł. Z tym, że teraz ma być podobno 32 GB w standardzie. Nie wiadomo jak z tym szkłem szafirowym, czy dla wszystkich modeli, czy dla większych pojemności.

 

 

Tak BTW to temat na ciekawą dyskusję. Ile musisz zarabiać, lub ile musisz mieć środków wolnej gotówki, by móc sobie pozwolić na telefon za 3 tys. złotych za gotówkę/raty, nie od operatora? Jaki jest pułap, kiedy można powiedzieć, że na iPhone mnie stać lub nie stać?

Odnośnik do komentarza

Ja wystarczająco zatęskniłem za iPhonem i łykam 6 na premierę. Jednak po cichu liczę, że nie będzie tak wyglądał jak na zdjęciach z plotek. Wole mniej 'obłe' kształty.

Sprzedaję Z2 z opaską dokładam trochę i jest ;)

Minimum 32GB, a jak faktycznie plotki okażą się prawda, że 32 będzie wersją podstawową to wezmę 64GB.

Odnośnik do komentarza

Te plastikowe paski z tylu wygladaja slabo, tak samo jak wystajacy aparat z tylu. Z przodu te szklo tez jakos dziwnie sie zlewa z ramka i jak pokazuja 5/5s obok, to jednak on bardziej mi sie podoba.

 

Xperia Z2 designem > iP6

 

Na konfie bedzie oczywiscie cumshot, ze ojej jaki on smukly, cienki, plaski i w ogole.

 

 

Co do rat, to polecam zakup na raty na allegro - wzialem juz tak 2 telefony i wszystko wzorowo. Raty maja w Alior Sync.

Edytowane przez M.Bizon24
Odnośnik do komentarza

Śliczny

Nie podoba mi się ten wystający aparat i paski z tyłu. A tak to nawet ok. Taki pomniejszony iPad. 5s jednak ładniejszy.

Nie bez powodu ten aparat wystaje.

 

Ja osobiście nie kupiłem 5/5sa tylko ze względu na wygląd, długa parowka, nie proporcjonalna, wolałem siedzieć na 4S,ale w tym projekcie, zaokrąglenia to dla mnie plus i ciut szerszy, podoba się zdecydowanie bardziej niż 5s,liczę również na diodę informująca o nie odebranych zdarzeniach.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

No nie spodziewałem się, że Apple zrobi tak brzydkie telefony, straszny design.

 

Miałem dać minusa, a dałem plusa. Spodziewaj się status quo ante. Apple nigdy nie zrobiło nic brzydkiego i tutaj można im ufać. O iPhone 4 też mówiono, że wstrętny, dopóki na żywo się go nie zobaczyło. o iPhone 5 też, że długi, niezgrabny i wywołuje zeza a jak jest każdy wie. 

 

 

 

Nie podoba mi się ten wystający aparat i paski z tyłu. A tak to nawet ok. Taki pomniejszony iPad. 5s jednak ładniejszy.

 

 

 

 
Mnie również, nie rozumiem jaką różnicę odgrywałoby pogrubienie telefonu o te 0.01mm by ten aparat całkowicie schować, ale inżynierem nie jestem to gó.wno się znam. W każdym razie na renderach wyglądaja ładniej, może te paski będą ładniej zamaskowane w sklepowych wersjach, być może czeka je jeszcze jakieś malowanie, lakierowanie or whatever.
 
Zrzut%20ekranu%202014-08-30%20o%2014.25.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...