Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam na 6 działa wi-fi? U mnie na 5s na 7.1.2. wszystko śmigało, po kliknięciu od razu strony w safari były wczytane, wchodziłem na instagrama i od razu były załadowane zdjęcia. Na 8.1 po 3g działa tak samo, jednak na wi-fi wszystko strasznie wolno się wczytuje, działa to prawie jak na ip4, jest to mega irytujące. Na 6 też tak chu.jowo działa?

Odnośnik do komentarza

Bo nie jest. Bateria trzyma krócej, wifi to już napisałem, w dodatku lubi się rozłączyć. Poza tym u mnie jest bug w muzyce, że gdy mam 1-2 pojedyncze kawałki artysty to podpisane są jako utwory kogoś innego (po włączeniu kawałka jego nazwa jest już normalna). Nie wiem jak ma się sprawa na 6, ale na 5s iosowi 8.1 można sporo zarzucić. Jak będę miał więcej czasu to postawie go na nowo, chociaż wątpię, żeby to rozwiązało problem wi-fi [najbardziej irytujący]. To chyba najgorsza aktualizacja z jaką miałem do czynienia, a od ios 4 każdego instalowałem w dniu premiery. 

Odnośnik do komentarza

Raven, z ios 8 czy 8.1 było raczej mniej problemów niż obecnie ma Google z 5.0

Chcesz się na problemy w przedpremierowych betach licytować...? Każdy z nas miałby tony argumentów, a zwycięsko nie wyszedłby nikt. To nie ma sensu.

Na dodatek nie ma sensu też porównywanie tych dwóch platform. Ta opieszałość w aktualizowaniu Androida za którą tak mu się obrywa w porównaniu do iOS ma też jedną zaletę: jeśli Google faktycznie by coś spartoliło przy nowej wersji systemu, to zanim to przejdzie przez producentów i operatorów to nawet u najszybszych mijają jakieś 3 miesiące, podczas których sporo można naprawić i dostosować.

Odnośnik do komentarza

Jak wam na 6 działa wi-fi? U mnie na 5s na 7.1.2. wszystko śmigało, po kliknięciu od razu strony w safari były wczytane, wchodziłem na instagrama i od razu były załadowane zdjęcia. Na 8.1 po 3g działa tak samo, jednak na wi-fi wszystko strasznie wolno się wczytuje, działa to prawie jak na ip4, jest to mega irytujące. Na 6 też tak chu.jowo działa?

U mnie dziala jak blyskawica :Coolface: - pisze powaznie. Bateria, wi-fi, wszystko idealnie. Nie mam zadnych problemow. Po kupnie 19 wrzesnia ios 8 mial u mnie jeden problem - kilka apek mocno zjadalo baterie. 8.01 nie pobieralem, bo w ostatniej chwili natrafilem na info, ze ma blad jesli chodzi o gps. 8.1 poprawil dzialanie baterii i wszystko mi smiga. 

 

 

Ja to zamawialem z Hong Kongu :Coolface: Razem wyszlo jakies 5 fyntow.

Tez kupuje na aliexpress, ale stamtad paczki ida 3 tygodnie ;)

 

Dokladnie, ale przebolalem to, bo pierw tutaj w UK zamowilem inny Ultra Slim ktory nie byl taki Ultra jakbym chcial. Kumpel mial ten z filmiku wyzej zamawiany w Hong Kongu, a ze jest on praktycznie niewidoczny to zamowilem przezroczysty i gdy przyszedl - zmienilem :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Raven. Bardzo dziwne rzeczy piszesz. Pisałem o opinii większości użytkowników. Ogólnej, bo niedotyczącej koniecznie akurat jednej wersji, którą sobie wybierzesz. Od lat iPhone jest kojarzony z szybszym działaniem niż Android.

 

Mówisz, że nowy iOS na iPhone 4S działa słabo. Sam tu o tym pisałem, ale żeby to mialo jakis sens do klocenia sie z tym, z czym sie klocisz, to na analogicznie starym telefonie nowy Android, jak rozumiem, powinien smigac. No fajnie, tylko najpierw znajdz mi taki, ktory w ogóle go wlącza. Na telefonach andkowych, które mialy premierę w tym czasie, raczej Android 4.1 to szczyt.  No nie wiem, ekspertem nie jestem, ale cos czuję, że Andek 5 na Galaxy S2 moze po prostu w ogole nie wyjśc i się nie dowiemy, jakby dzialał. Generalnie nawet 4.1 nie działa na takich telefonach jak złoto. Ale dla ciebie sam fakt, ze cos źle działa na jakimś iPhone'ie, dowodzi, że Android działa lepiej. No w tym rownaniu brakuje jednej zmiennej. Koszmarna logika.

 

 

Tak w ogóle to moj post był o tym, ze ostatnimi ok. 2 laty iPhone sie nieco "androidyzuje" (chocby sposrod wielu przykladow fakt, ze kazda kolejna nowa wielkosc ekranu i rozdzielczość utrudnia robienie aplikacji/os-u tak, zeby na kazdym urzadzeniu wszystko bylo widoczne i wygodne, a w ostatnich latach ich sie szybko namnozylo w rodzinie iOS), a Android "iPhone'izuje" (napisalem wlasciwie doslownie wlasnie to). Więc nie wiem, w jaki sposób chcesz "wyśmiac" moje "śmieszne" opinie (ogolnie raczej malo przez kogo podważane) mowieniem o tym, ze NOWY iOS ma/mial błedy.

 

Chyba nie rozumiesz, co napisalem, bo piszesz o wersji z tego roku, ktorej problemy maja niby potwierdzac, ze od wielu lat zawsze Android byl stabilniejszy, szybszy, plynniejszy, bardziej jednolity, mial mniej błedów itp. od iOS-a.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Po kilku dniach korzystania z nowej zabawki nadal jestem zachwycony. Wykonanie sprzętu pierwsza klasa a o system jest naprawdę spoko. Cieszy dbanie o drobnostki jak choćby to, że np ikonka zegarka pokazuje aktualną godzinę wraz z działającym sekundnikiem. Drobiazg, ale fajny. Integracja z OSX jest rewelacyjna, a odbieranie rozmów i wiadomości na kompie to super sprawa. Podoba mi się fakt, że wreszcie można sobie dodać customowe klawiatury. No i iTunes - narzekać na tę aplikację mogą narzekać chyba tylko ludzie, którzy z niej nigdy nie korzystali.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mam i ja! od wczoraj. roz(pipi)ila mnie plynnosc dzialania, appki nie gina po 10 sekundach od wyjscia, a i ekran pomimo nie az takiej gestosci jak w note 4 jest swietny. wybralem czarnego i sadze ze to jedyny sluszny tym razem wybor, bo ekran wyglada tak jakby sie nie konczyl  :sorcerer:

przeskok z 4s na 6 jest gigantyczny, teraz rozumiem czemu ludzie pisza ze 8 na 4s to sredni pomysl

Edytowane przez Rambo7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no siema cumplu, dyszka poszla i miziamy sie po pisiorkach  :sorcerer:

 

dzis pobawilem sie troche nowa zabawka i najwiecej zabawy dawalo mi sciaganie notification center bez zacinania sie i robienia glupich filmow w slo mo.

a i klawiatura swypowa to dobre guwno, ale to w sumie mialem juz w 4s.

Edytowane przez Rambo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...