Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

SE to był sposób na pozbycie się części po 5/5S, nie będzie już pewnie SE2.

 

iPhone 8 no spoko, cena to już nic niezwykłego. Chociaż specjalnie ciśnienia nie mam, siódemeczka sprawdza się cymesik cały czas. W pracy się pojawi to się człowiek zastanowi.

Bardziej wkurza mnie fakt, że jest do wyboru albo 64GB albo 256GB. Teraz mam 128GB i jest idealne.

 

Ten iPhone X to beka.

a ja się zastanawiam, czy brac 7 Plus czy zwykłą 8. FORUMKU POMUSZ

weź daj spokój z tymi Plusami, ogromne kloce które w tych ramkach by k,urwa ekran od Switcha mogły zmieścić

 

tylko normalne 6/7/8

Odnośnik do komentarza

6 Plus używałem dobre pół roku, ogromny kloc. Już normalne iPhone'y mają niepotrzebnie wielkie ramki które ograniczają rozmiar ekranu, a co dopiero Plusy, które mają te ramki proporcjonalnie większe. 5,5 cala ekranu a obudowa wielka jakby i 6 cali mogła zmieścić. Bleh. Obsługa tego jedną ręką była możliwa, ale nieźle trzeba było się nagimnastykować.

Odnośnik do komentarza

 

Ja wziąłem teraz 6 z przedłużenia umowy i telefon śmiga jak rakieta. Wcześniej miałem 5s i zamulal często ale prawda jest taka ze to aktualizacje sprawiają ze po 2 latach telefon chodzi jak kloc.

5s ma już 4 lata.

I co z tego? Telefon na premierę tez śmigał ale oczywiście trzeba było jakoś zmusić konsumentów na przesiadkę wiec z każda aktualizacja telefon zwalniał. Tak jest z każdym modelem. Jeszcze wcześniej miałem 4 i tez chodził jak marzenie z pierwsza aktualizacja a co się dzialo pod koniec żywota to brak słów. Jak jakiś samsung z najniższej pułki

Odnośnik do komentarza

 

I co z tego? Telefon na premierę tez śmigał ale oczywiście trzeba było jakoś zmusić konsumentów na przesiadkę wiec z każda aktualizacja telefon zwalniał. Tak jest z każdym modelem. Jeszcze wcześniej miałem 4 i tez chodził jak marzenie z pierwsza aktualizacja a co się dzialo pod koniec żywota to brak słów. Jak jakiś samsung z najniższej pułki

 

 

 

A ty myślisz, że ram i procesor w 5s czy 4 był z gumy?

Odnośnik do komentarza

Iphony?

 

Macie S8, nadchodzi V30 od LG z Oledem, za(pipi)istym DACiem i świetnym apartem (dodatkowo szerokokątny - za(pipi)ista sprawa na wakacjach) + normalnym jackiem.

 

Nie rozumiem serio kupna w tym momencie Iphona. Rozumiem miłość do ios, ale no krwa..

 

 

Te dwa telefony właśnie rozważam, ale ciężko jest czasem z odpowiednikami appek z iOS. No i ten android :/

Odnośnik do komentarza

 

Iphony?

 

Macie S8, nadchodzi V30 od LG z Oledem, za(pipi)istym DACiem i świetnym apartem (dodatkowo szerokokątny - za(pipi)ista sprawa na wakacjach) + normalnym jackiem.

 

Nie rozumiem serio kupna w tym momencie Iphona. Rozumiem miłość do ios, ale no krwa..

 

 

Te dwa telefony właśnie rozważam, ale ciężko jest czasem z odpowiednikami appek z iOS. No i ten android :/

 

W LG możesz zrobić sobie taki układ siatek/ikon, że przypomina to bardzo IOS. Samsungów nie miałem od x lat.

Dodam, że ostatnim IP jakiego miałem była 6 i za nic bym nie wrócił do tego sprzętu. IOS jest super, pełna zgoda, ale wszystko poza nim to niestety 2 gen w tył w porównaniu do konkurencji. Poczekaj na V30 (ja chyba wymienię swoją G5) - zapowiada się multimedialny killer.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...