Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja od końca września mam tego X wersję 256GB. Do tego dokupiłem magnetyczny case (bardzo łatwo zdemontować, bo trzymają go tylko magnesy w ramce na przodzie i tyle). Bez case telefon jest OK na wielkość, w etui trochę za duży, ale przez to że cały jest ze szkła, to się boję i jednak go noszę ;_;


Generalnie w porównaniu z SE jest duży przeskok, wiadomo. No, i wszystko bardzo ładnie działa. Tylko ten Hearthstone nie działczy więc mam buldupy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie ma tu akurat co przesadzać i tak zazwyczaj wrzucasz tel na ładowarkę w nocy, zdecydowanie polecam 

https://thinkstore.pl/pl/p/Mophie-wireless-charging-base-ladowarka-bezprzewodowa-Qi-Fast-Charge-do-iPhone-8%2C-8-Plus-oraz-iPhone-X%2C-XS%2C-XS-Max%2C-XR/5772

 

a nawet te są super

https://thinkstore.pl/pl/c/Ladowarki-bezprzewodowe/518/1/default/1/f_producer_188/1

 

Ta dedykowana od Apple przecież  będzie kosztowała ok. 800 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy mogę tutaj pytać o to ale zaryzykuje.
Przymierzam się do kupna IP XS max, więc mój dwuletni IP 7 128gb (czarny mat) poszedłby na sprzedaż. Ile mogę sobie za niego życzyć w granicach zdrowego rozsądku? Cały czas noszony w casie, szybka ochronna z przodu, słuchawki, ładowarka itp. Cały zestaw jak z salonu.

Odnośnik do komentarza

Mój używany z małym pęknięciem ekranu w rogu, ta sama konfiguracja, poszedł za równe 1000 zł jakoś w listopadzie. Więc jak Twój jest w lepszym stanie, to dostaniesz odpowiednio więcej, pewnie ze 200-300 zł dodaj sobie, minus to ile mogła cena od tamtego czasu spaść. 

Odnośnik do komentarza
To trochę słabo. Poniżej 80 telefon już będzie zauważalnie zwalniać. Mogłeś wymienić baterię za 100, była promka do końca roku. 1300 może weźmiesz.


Kurde, nie wiedziałem :( bym wymienił. No trudno. Tak myślałem, że więcej niż 1300 nie dostanę. Czyli trochę lepiej niż 1/4 nowego xs max wystawię, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...