Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.02.2019 o 10:25, szejdj napisał:

iPhone X jest dużo lepszy i fajniejszy od XR, pozostaje tylko kwestia ceny, bo X nie jest już dostępny, więc ceny mogą się wahać od 3000 do 4000PLN.

X ma słabsza baterie , słabszy procesor ( a wiadomo jak upy software Apple działają na tel) , ma mniejszy wyświetlacz ale za to lepszy, no i aparat jest słabszy co dobrze widać przy gorszym świetle  . Dla jednego wady będą zaletami i odwrotnie . 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus
10 minut temu, Frost napisał:

Wiadomo cos o tym czy Apple wprowadza, wprowadzi, mysli o wprowadzeniu albo czy nigdy nie wprowadzi rozkladanych wersji iPhonow na wzor smartfonow z Androidem?

 

Wiadomo wiadomo 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam 64GB w swoim tel i pomimo tego że mam kilkanaście albumów w mp3, kilkaset zdjęć i garść aplikacji to zużyłem ok. 50% mojej pamięci. 32GB to może być za mało jeśli nie jesteś oszczędny. Nie masz opcji 64GB?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mam 64GB w swoim tel i pomimo tego że mam kilkanaście albumów w mp3, kilkaset zdjęć i garść aplikacji to zużyłem ok. 50% mojej pamięci. 32GB to może być za mało jeśli nie jesteś oszczędny. Nie masz opcji 64GB?

 

W sklepach jest tylko 32 albo 128.

 

Jeśli chodzi o zdjęcia to też co jakiś czas robię backupy na dysku ale ta dodatkowa pojemność może być wygodna. Tylko ne chcę też kupować droższe opcji a później nie korzystać z tej dodatkowej przestrzeni.

 

Ciężki dylemat.

 

edit: muzyka u mnie to tylko przez spotify.

Edytowane przez MaiorZero
Odnośnik do komentarza

Jeżeli koniecznie chcesz mieć wszystkie zdjęcia i filmy cały czas pod ręką gotowe do obejrzenia na telefonie to weź 128GB, ale jeżeli nie przeszkadza Ci, że telefon musi pobrać zdjęcie z iCloud przed obejrzeniem co trwa ~1 sekundę to weź 32GB i dokup 200GB iClouda. 

Edytowane przez szejdj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem 32 GB. Wykupię iCloud 50 GB a na wyjazdy takie coś https://www.komputronik.pl/productVariantGroup/4606/sandisk-connect-wireless-stick.html w późniejszym terminie.

 

Netflixa nie oglądam telefonie, nie gram już na telefonie. W zasadzie tylko zdjęcia. Filmów też nie nagrywam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...