Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak WOSP- i o jeden dzień dłużej. 

Wedle mnie możesz i 8999 dać za telefon, dla mnie 4,8 za fona to przegięcie i dramat.

Ale jak widać nie tylko dla mnie, bo Apple już przestało podawać wyniki sprzedaży, a prognozy już obniżyli :) Bardzo mnie to cieszy, bo firma odstawia maniane od dłuższego czasu. Zaczynając od półproduktów które wypuszczają, kończąc na ich chciwości (ceny) 

Jedyny ból dupy jaki mam, to o ludzi takich jak Ty, bo to pokazało Apple że ludzie są w stanie wydać tyle hajsu na telefon komórkowy. Do tego cała otoczka "prestiżu" jak się pojawił przy X. 

Ale

Odnośnik do komentarza

Ceny są chore biorąc pod uwagę przewalutowanie. 700$ w normalnych krajach to nie jest majątek taki jak 4500PLN u nas. Moja prognoza jest taka, że Apple wcale nie potanieje za to inne marki zaczną wyżej wyceniać swoje produkty. Już chodzą plotki o Samsungu za 1500 euro, to samo z flagowcami Huawei. 

Jedyny ratunek to zacząć więcej zarabiać. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, apple od momentu wydania tego pożal się boże Macbooka bez portów to jest jakieś nieporozumienie. Tylko mój piękny macbook pro 2015 powstrzymuje mnie przed pluciem na tę firmę.

 

Cenu w górę, usuwanie portów, jakieś (pipi) nocze. Dramat.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No, prawie jak przerzucanie się terafankami w CW, a ty z pewnością widzisz różnicę czy program odpala się w 230ms czy 280ms :pawel: Z resztą, porównanie X/XS z 2019, w cenie dobrego komputera stacjonarnego do telefonu za 1499zł który w czasach swojej świetności dostarczął fantastycznej wydajności, robi dalej świetne zdjęcia i operuje ekranem w technologii którą iPhone wprowadził dopiero w Xie. :nosacz3:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kogo mogą interesować benchmarki. Przecież chodzi o wygodę korzystania z urządzenia. Nie wykorzystujesz chyba telefonu do farmienia bit coinów.

 

Ja ze swojego iPhone'a Xa jestem zadowolony bardzo. Macbooka Pro z 2014 też szanuję, ale rozglądam się co by tu zmienić - może lepszego kompa, może zmienić iPada na nowszego i nie widzę nic ciekawego. MacBooki nowe kosztują jakieś chore pieniądze, a za cenę nowego iPada złożę sobie kompa.

 

Biedny nie jestem, ale jak porównam co mogę za tę cenę kupić na rynku PC to po prostu czuję się ruchany bez mydła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I o tym mowa tutaj cały czas. 

 

3999 za X ujdzie, tyle to powinno dziś kosztować XS max. A oni take ceny dali, że nie ogarniam. 

Do tego zrobili debilny podział- plebs vs prestiż. A i tak wygrywa fon dla plebsu.

 

Benchmarki nikogo, bo nic z tego nie wynika podczas normalnego użytkowania, a jak wiadomo Apple mocno ogranicza w użytkowaniu swoich produktów.

 

Ragus- to były ostatnie dobre sprzęty u Apple.

 

apple-macbook-pro-13-ret-2015-mainfullof

 

13, 15 cali. Grało pięknie, wszystkie potrzebne porty, slot na kartę SD, pracowało na baterii w miarę ok i życie było piękne.

 

Ja pro z 2017 sprzedałem po 1 podwójnym kliknięciu klawisza i bloku. 

Jednorazówki w chorych cenach. Air był idealny, brakowało retiny. No to dali retine z gorszym trochę ekranem (jasność), dodali touchid i kosztuje tyle co PRO, bo różnica marginalna. 

A ten kastrat 12' dalej nie wiem co robi na rynku. Po rozmowie z typem co ogarnia naprawy sprzętu Apple, to mówi wprost- jednorazówki. W nowych pro wymienia się cała dolna obudowę jak jest awaria klawiatury :D Czasy zmiany ramu czy wymiany baterii się dawno skończyły, a jak ktoś siedzi w temacie, to zna dobrze NARZUT za ram u Apple.

Zbłądzili i to ostro. Kupiłem budżetowego/biznesowego Della za połowę ceny Macbooka i nie narzekam nawet na Win 10, bo do teraz to działa normalnie.

W przypadku telefonu zaczynam spoglądać w stronę Chińczyków.

 

Nie ma co, czas opuścić rezerwat- Ale dzielnie walczyłem kilkanaście lat pod przywództwem Jobsa. 

Nie będę wspominać o tych konfach dzisiaj. To jakiś zal.pl Do dzisiaj pamiętam ipod wyciągnięty z jeansów Jobsa, Air który leżał cały pokaz w kopercie. To były konfy..... Nawet wierzyłem w to " One more think" I że coś jest "amazing" bo Apple pokazało coś, co konkurencja ma od roku :D

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...