Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem 3,5k za X'a parę miesięcy temu i jestem mega zadowolony, co prawda ten faceid mógłby działać szybciej, ale jest troche bardziej praktyczny niż touchid. Jeśli zrobią w przyszłości model bez notcha to będzie idealnie, ale nie dam też już nigdy więcej za telefon, o ile nie stanie się czymś w rodzaju hybrydy telefonu i macbooka (czyli żebym mógł go podpiąć do jakiegoś docka i monitora i działać na macos).

 

Macbook? Z lepszego laptopa w życiu nie korzystałem. Oczywiście problem z klawiaturami są irytujące (moja jeszcze jest sprawna), ale dobrze że chociaż długie akcje serwisowe mają.

 

Oba sprzęty natomiast działając w tandemie działają tak fantastycznie, że ciężko mi będzie w przyszłości wyjść z tego systemu, szczególnie kiedy alternatywą są chińczyki na androidzie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Koleś88 napisał:

Może ktoś używa/używał i może polecić jakąś sensowną ładowarkę bezprzewodową w sensownej cenie?

Nie ma zbytnio nic ciekawego. Szkoda, że jeszcze AirPower nie ma. Ale jak chcesz to możesz tę wziąć:

 

https://www.apple.com/pl/shop/product/HLZ32Z/A/podkładka-do-ładowania-bezprzewodowego-belkin-boost-up-special-edition?fnode=97&fs=f%3Dcharger-iphonex%26fh%3D458e%2B45d4%2B4959

Odnośnik do komentarza

Ja mam ten https://ispot.pl/uchwyty-samochodowe/kenu-airframe-black-uchwyt-samochodowy,id-71838#tab_3  

Nie ma problemu z umieszczeniem telefonu, a jest na tyle stabilny, że jeszcze nigdy mi z niego nie wypadł, a wiem, że w tych tańszych tego typu to największy problem. Kiedyś miałem taki za ok.30zł, to w niedługim czasie strasznie się poluzowany te szczęki i telefon wypadał. Ten mam już ok 2 lat. Nie lubię tych na szybę, czy deskę, strasznie mnie dekoncentrują i kable zwisają, a ten jest bardzo dyskretny. Polecam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, mam juz ponad dwa lata Iphone se i nie dlugo bede chcial zmienic. Mam wiec pytanie

-Czy w tych nowszych Iphone mozna wylaczyc rozpoznawanie twarzy i uzywac tylko kodu?

 

drugie pytanie to co polecacie, nie chodzi, aby byl najdrozszy. Myslalem  o XR?

 

pozdro

W dniu 2.02.2019 o 06:17, seb.maz napisał:

Ja mam ten https://ispot.pl/uchwyty-samochodowe/kenu-airframe-black-uchwyt-samochodowy,id-71838#tab_3  

Nie ma problemu z umieszczeniem telefonu, a jest na tyle stabilny, że jeszcze nigdy mi z niego nie wypadł, a wiem, że w tych tańszych tego typu to największy problem. Kiedyś miałem taki za ok.30zł, to w niedługim czasie strasznie się poluzowany te szczęki i telefon wypadał. Ten mam już ok 2 lat. Nie lubię tych na szybę, czy deskę, strasznie mnie dekoncentrują i kable zwisają, a ten jest bardzo dyskretny. Polecam

W makro jest bardzo podobny-no name, ale mam juz dwa lata nie do za(pipi)ania, kosztuje 20pln. Sam nie wierzylem kolega go polecil, i sprawdza sie znakomicie dodam, ze to na taxowce wiec byl charatany czesto.

Edytowane przez kamson11
Literowka
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kamson11 napisał:

Panowie, mam juz ponad dwa lata Iphone se i nie dlugo bede chcial zmienic. Mam wiec pytanie

-Czy w tych nowszych Iphone mozna wylaczyc rozpoznawanie twarzy i uzywac tylko kodu?

 

drugie pytanie to co polecacie, nie chodzi, aby byl najdrozszy. Myslalem  o XR?

Można wyłączyć. Jak się przesiadasz z SE to możesz śmiało podbijać w XR, jak nie chcesz wydawać dużo kasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...