Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

mnie na moim nowym lapku w org sie posypaly klatki wczoraj... ale to zaden problem bo to jedyna miejscowka. przy wszystkim na ultra i max resolution leci mi ok 50fps.

 

Malo czasu mialem w tym tygodniu na WoW i tylko 63 lvl... bawie sie teraz w dungeony by jak najlepszy sprzet wyrwac. W bg jak noobilem tak noobie, caly czas majac wrazenie, ze war to najgorsza klasa i wszystkie inne sa duzo lepsze

Odnośnik do komentarza

caly czas majac wrazenie, ze war to najgorsza klasa i wszystkie inne sa duzo lepsze

 

Nie wiem jak wyglda sprawa w Cata, jako, że utknąłem na privach z Wotlk, ale we wspomnianym dodatku Warr miótł literalnie wszystko, bez większego wysiłku.

 

Nie bez powodu nadaliśmy kumplowi przydomek Captain ChargeRendMsBladestorm :D

Odnośnik do komentarza

Malo czasu mialem w tym tygodniu na WoW i tylko 63 lvl... bawie sie teraz w dungeony by jak najlepszy sprzet wyrwac.

Tracisz czas, naprawde. Co pare lvl masz mega skoki jesli chodzi o gear (zwlaszcza co 'expac' quest tier).

PvP... nie oceniaj, az na 85 sie juz ubierzesz w blue set, bo doznania bardzo sie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Malo czasu mialem w tym tygodniu na WoW i tylko 63 lvl... bawie sie teraz w dungeony by jak najlepszy sprzet wyrwac.

Tracisz czas, naprawde. Co pare lvl masz mega skoki jesli chodzi o gear (zwlaszcza co 'expac' quest tier).

PvP... nie oceniaj, az na 85 sie juz ubierzesz w blue set, bo doznania bardzo sie zmienia.

też tak myślę, lepiej trzepać queściory masowo i zostawiać na później te których nie da rady robić solo (grupa vs elite bosik)

dungeony robię tylko te związane z questami, i zostawiam jako ostatnie zadania do zrobienia w danym obszarze

tymże sposobem lvl 68 :turned:

Odnośnik do komentarza

wczoraj zaczalem grac bg z 2 expansion... czapka z glow i uklon przed panami z Blizzard. Pomysly maja zaiebiste, a mnie sie wydawalo, ze bg z burning crusade byl fajny... level 67, ale malo gram ostatni a przepasc expa robi sie coraz widoczniejsza. Z zadaniami grupowymi po prostu udaje sie do miejscowki i czekam az jakis random sie pojawi, proponuje wykonanie wspolne i tak zadanko wpada.

Odnośnik do komentarza

Mówisz o SotA czy IoC? Zresztą oba są bardzo fajne, głównie dzięki pojazdom - chociaż znajdzie się sporo ludzi, którym nie przypada to do gustu.

BTW na twoich screenach widziałem, że masz tylko jeden action bar... Weź może sobie włącz w Options -> Interface -> Action Bars dodatkowe sloty na skille, chyba nie powiesz, że ci się mieszczą wszystkie na tym małym pasku 1 - 9 ;p

Odnośnik do komentarza

też dopiero ostatnio to wyczaiłem :thumbsup: jeszcze mógłby ktoś napisać parę słów o makrach, ewentualnie jakiś link pożyteczny i co dla warriorów

 

http://eu.battle.net/wow/en/forum/874930/

 

Trzeba się niestety przebijać przez masę whine postów, ale to i tak bardzo dobre miejsce na zdobycie podstawowej wiedzy. Poza tym polecam podpatrywać warriorów z gildii rajdujących na armory żeby zobaczyć jakie są najlepsze spece, glyphy, enchanty, itemy

Odnośnik do komentarza

Heh, a nie wierzyłem, że da się zajść tak daleko bez ogarnięcia interfejsu ;p Kilka porad dla początkujących:

-pobawcie się oknem chatu, choćby right-click -> unlock window i już możecie dowolnie zmniejszać/zwiększać okno z wiadomościami ;]

-addony! bez nich nie da się grać! a przynajmniej w późniejszych fazach gry

Recount - mierzy w walce praktycznie wszystko (dps, damage done/taken, healing, interrupty...) LINK

Atlas Loot - z poziomu gry można zobaczyć, co dropi w jakim dungeonie, co można kupić za reputację/honor itp LINK

Deadly Boss Mode - rajdowy obowiązek, ostrzega przed skillami bossów, pokazuje np. czas do zmiany fazy walki itp LINK

Baggins - sortuje ekwipunek, bardzo przydatne, jak zaczynacie się gubić we własnym inventory ;p LINK

Odnośnik do komentarza

wbilem w koncu na lvl 70... teraz zaczyna sie jazda. ~1.2mln expa do 71 :/

 

rozczarowuje mnie to, ze nie mialem okazji pograc zadnych engamowych questow pod koniec wow i burning crusade. Spodziewalem sie jakis fajnych questow ktore mozna porobic samemu, a ktore nie sa raidami. Zrobilem 2 ostatnie dungeony w BC i fajne byly ale znaczenia jako tako fabularnego nie mialy. Mam nadzieje, ze bedzie cos w cata po wbitce na 85lvl. Jasne, moze wyobrazenie mialem z tylka, ale spodziewalem sie czegos takiego... poki co wbilem do northern wczoraj. Zabawa trwa dalej, bg mnie dalej wnerwia bo nie umiem nic zrobic, ale dungeony i questowania dalej sie podoba. Kasy brakuje... trzeba sie porzadnie za profesje wziac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...