Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak sobie oleje raidy to moge zapomniec o spocie w cata?

Nie mam tu nic złego na myśli wobec Ciebie ale..... może czas pomyśleć nad zmianą gildii. To już nie jest, imho, granie jak jesteś zmuszany do obecności "bo coś". Układ w gildii typu "masz być albo (pipi)" to już dla mnie przesadne podejście. Elitism w swojej najgorszej postaci. To także świadczy o ludziach. Podejrzewam, że w większości to liceum/studia. A ja osobiście takich nie lubię i nie miałbym zamiaru mieć nic z nimi wspólnego. Wolę dorosłych ludzi którzy mają pracę, i życie, bo mają znacznie bardziej rozsądny, imho, system wartości. Ale może Ty lubisz takie traktowanie więc w sumie to nie powinienem Ci się wcinać ;)

 

 

 

 

PS: jak by Cata miało wyjść za rok to też byś płacił i się zmuszał byle mieć spot?

Odnośnik do komentarza

Widac nie wiesz jak funkcjonuja gildie, ktore trzepia caly content :P.

Zawsze tak jest, ze za slackowanie traci sie spoty, bo zastepuja cie ludzie aktywni.

Mnie nie interesuje raidowanie, gdzie moze zabije LK 25 kiedys, mnie interesuje jedynie gnojenie LK 25 HC (i to mam).

Cos za cos.

Co do wieku... chyba tylko jedna osoba ponizej 18ki jest (nie akceptujemy "dzieci"), a wiekszosc to ludzie na/po studiach.

Jesli zrobilbym sobie przerwe teraz do cata, to dlugo bym musial poczekac sobie na spota lub szukac innej (gorszej) gildii.

Nie wspominajac tego, ze farmie to wszystko juz od jakiegos czasu i jakos nigdy moj loot nie chce dropic co tylko irytuje.

W TBC farmilem KJ dosc dlugo... legenda nigdy nie dropnela dla mojego huntera :/ - i tak w sumie jest zawsze.

No i w dodatku... jak farmisz to content (wlasciwy) czyscisz w jeden wieczor, a Blizz nic nie robi by uatrakcyjnic WoWa, az do samego cata - stad nie mam nic do roboty tam i sie nudze. Dobrze, ze Reach wychodzi 14go.

 

A za wowa nie place, wymieniam golda na gamecardy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Je.bany patch. Ściągnąłem co miałem ściągnąć, mam to okiengo z trzema fazami instalacji (SETUP/AVAILABLE(?)/PLAYABLE czy jakoś tak), gra przechodzi przez fazę setup i zdycha(Updater connection timeout). Googlowałem, ale rozwiązanie ze stron blizzarda nie działa, bo mnie najwyraźniej ten błąd występuje w innym momencie niż innym.

Odnośnik do komentarza

Tak na dobra sprawe to nie napisales co sie dzieje :P

 

Patch ci sie sciagnal czy nie?

Probowales odpalac gre podczas sciagania patcha?

Probowales sciagnac klienta jeszcze raz?

Probowales przegrywac pliki z patchem od kogos innego?

Probowales wylaczac P2P w opcjach downloadu?

 

Napisz dokladnie w czym masz problem :P Z doswiadczenia wiem ze problem stoi gdzies po stronie uzytkownika a nie blizzarda ;)

Odnośnik do komentarza

Nowy update całkiem spoko, znacząco poprawiła się jakość grafiki.

Co do "całkiem spoko" - to albo grałeś baaaaaardzo mało, albo sarkazm, albo opinie na temat jego fragmentu ;p

 

Co do grafy: poprawiła się jedynie woda. w takim IC to niespecjalnie ma znaczenie. Miło, fajnie, ale bez przesadyzmu ;)

Odnośnik do komentarza

Lol.

 

Chyba nie grasz na max detali w takim razie ;)

 

Nie wiem jak sprawa wyglad ana live (bo od dwoch miechow gram na becie), ale grafika jest nieporownywalnie lepsza. Tekstury sa przekozackie, roslinnosc w koncu wyglada tak jak powinna wygladac. Odswiezone lokacje wygladaja po prostu przeslicznie (Ashenvale, Desolace, Northern Barrens).

 

Powiem tak, nie wiem jakim cudem, pomimo kreskowkowej konwencji, udalo im sie zrobic tak ladnie wygladajaca gre. Jezeli o mnie chodzi to roznica jest wrecz kolosalna. A w przypadku zupelnie nowych lokacji (chociazby Lost Isle dla goblinow) to po prostu wymiekam ;]

 

Naprawde, graficznie jest bez porownania lepiej, tylko ze trzeba patrzec na rzeczy nowe (czyli de facto praktycznie cale azeroth) a nie stare (Northrend w tym rowniez ICC).

 

Nie bylo sensu odswiezac (i zmieniac) tekstur w contencie ktory za 2 miesiace bedzie nieaktualny. Ma to sens w przypadku CALEGO azeroth dlatego ze w catalcys nie bedzie jednego miasta gdzie wszyscy beda siedziec (w koncu!). Dodatkowo archeology (ktore nota bene jest rewelacyjna profesja dodatkowa) motywuje aby odwiedzac stare lokacje. Zmiana grafiki dotyczy starego Azeroth. Kazdy kto spedzil w nim troche wiecej czasu, dozna szoku gdy zobaczy jak sie zmienilo :)

 

A Northrend pozostal daleko w tyle, i dobrze :P

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: Po patchu u wiekszosci ludzi zostaly (defaultowo) powlaczane dodatkowe efekty, ktore mieli wylaczone oraz nowe dodane.

Woda... mialem ja generalnie w du.pie, ale wczoraj wieczorem latalem po STV (ZG mount farm) i rzeczywiscie bardzo ladnie wyglada - zwlaszcza w nocy.

Niestety jak to z kazdym duzym patchem, masa rzeczy jest zepsutych i nie mowie tutaj o addonach :/.

Odnośnik do komentarza

Ale te heirloom itemy drogie się zrobił ;/ może zmienią to bo jak na razie lekka przesada 112 frostów dało mi 1400 justice a heirloom 2500 justice kosztuje koszmar!!

Nie zmienia. Ceny sa dostosowane juz do levelu 85.

Ostrzegali o tym na ok 2 tygodnie przed patchem 4.0.1 (jeszcze na PTR).

Odnośnik do komentarza

Ale te heirloom itemy drogie się zrobił ;/ może zmienią to bo jak na razie lekka przesada 112 frostów dało mi 1400 justice a heirloom 2500 justice kosztuje koszmar!!

Nie zmienia. Ceny sa dostosowane juz do levelu 85.

Ostrzegali o tym na ok 2 tygodnie przed patchem 4.0.1 (jeszcze na PTR).

Hmm, a mnie się wydaje, że Blizz mówił że ma zamiar troche je obniżyć przed wyjściem Cata. Inna sprawa, ze przegłupie by było teraz dostosowywanie cen do Cata dla itemów które przestaną działaś na lvlu 80 ;)

 

Sprawa druga - Heirloomy mają DOKŁADNIE tę samą cenę, jak się wie gdzie szukać :>

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ale te heirloom itemy drogie się zrobił ;/ może zmienią to bo jak na razie lekka przesada 112 frostów dało mi 1400 justice a heirloom 2500 justice kosztuje koszmar!!

Nie zmienia. Ceny sa dostosowane juz do levelu 85.

Ostrzegali o tym na ok 2 tygodnie przed patchem 4.0.1 (jeszcze na PTR).

Hmm, a mnie się wydaje, że Blizz mówił że ma zamiar troche je obniżyć przed wyjściem Cata. Inna sprawa, ze przegłupie by było teraz dostosowywanie cen do Cata dla itemów które przestaną działaś na lvlu 80 ;)

 

Sprawa druga - Heirloomy mają DOKŁADNIE tę samą cenę, jak wie gdzie się szukać :>

Mowisz o Argent Daily wersjach obstawiam.

Odnośnik do komentarza

 

Hmm, a mnie się wydaje, że Blizz mówił że ma zamiar troche je obniżyć przed wyjściem Cata. Inna sprawa, ze przegłupie by było teraz dostosowywanie cen do Cata dla itemów które przestaną działaś na lvlu 80 ;)

 

Sprawa druga - Heirloomy mają DOKŁADNIE tę samą cenę, jak się wie gdzie szukać :>

 

Może to zabieg mający utrudnić niektórym za szybkie dolevelowanie nowych ras ;)

Odnośnik do komentarza

 

Hmm, a mnie się wydaje, że Blizz mówił że ma zamiar troche je obniżyć przed wyjściem Cata. Inna sprawa, ze przegłupie by było teraz dostosowywanie cen do Cata dla itemów które przestaną działaś na lvlu 80 ;)

 

Sprawa druga - Heirloomy mają DOKŁADNIE tę samą cenę, jak się wie gdzie szukać :>

 

Może to zabieg mający utrudnić niektórym za szybkie dolevelowanie nowych ras ;)

Jak utrudnic? :P Niektorzy (jak ja) maja wszystkie mozliwe heirloomy od dawien dawna (poza ringiem z raczej wiadomych przyczyn - do zdobycia w ciagu tygodnia, rano lol) :P.

Ja tam czekam na 4.0.3 by zaczac levelowac alta - tauren paladyna :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...