Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Dobij do 85 i spamuj trade chat mniej więcej tak:

 

/2 lfm8s ICChc free mout run pewpew LOLOLOLOLOL

 

i zbierzesz ekipę altów, z którymi dobrniesz do Arthasa

 

gorzej jak znajdziesz podobnych sobie, bo dojdziecie do profesora i rajd pójdzie się (pipi) kiedy okaże się, że jednak nie będzie z tego mounta :D

 

Co do solowania rajdów to dk ma imo najprosciej.

polecam kanał http://www.youtube.com/user/darkkiller5000

Odnośnik do komentarza

wbilem wczoraj lvl 79... lekko zniechecony zabawa w northern az do czasu dolecenie do Icecrown i robienia questow tam. Niby dalej wyrznij 20 potworow, zbierz iles tam dziadostwa, ale klimat miejscowki i historia opowiesci przedstawiona w questach naprawde sie podobaja. Super sprawa... gdybym dzis nie mial szkoly po pracy to bym zaczal pewnie Cata, a tak to czeka na weekend.

Odnośnik do komentarza

chyba w podstawce jednego bossa trzeba frostem napie,dalac, wiec wszystikimi klasami sie nie da tego skonczyc na solo

 

kurde, ostatnio utknąłem na prywatach z WoLTK :( ale na dniach sciągne catala jak bede mial znow normalnego neta (przedluzenie neo...) i skocze na globala z powrotem

 

mam kilka pytan, co do najnowszego dodatku:

1. jak sie sprawuje hunter po patchu? widzialem, ze niezle buffy dostal, to ostro musial posychac

2. czy da sie wleciec fly mountem do tej miejscowki dkowcow?

3. nadal jest wczytywanie jak sie przelatuje do miejscowek z tbc w azeroth (np. do tej wyspy draenei)?

4. nadal prey wymiata na pvp? i jak z warlockiem?

5. zabił już ktoś garosha z ally? widzialem, ze hardcorową miejscowke mu wybrali w orgri (miedzy ah i bankiem)

 

wiem, troche glupie pytania moga sie wydawac, po prostu ciekawia mnie takie (pipi)y

Odnośnik do komentarza

@alexx-1

 

1. Ludzie strasznie narzekali na huntera MM, więc dostał buffy... ale mój znajomy, w blue gearze robił na Baradin Hold 15k DPSu, więcej niż spora część ludzi w epicach ;p Nie mam pojęcia czym jest spowodowane to narzekanie na MM u huntera... może ludzie nie ogarniają jeszcze do końca focusa zamiast many.

2. Chyba się da... Ale po co ci to? ;]

3. Tak, jest wczytywanie, i w Ghostlands/Silvermoon/Azuermyst/Bloodmyst nie da się używać fly mountów. W ogóle całe TBC mocno odstaje od reszty, dungeony z Outlandów jako jedyne nie mają map.

4. Ciężko mi mówić o PvP, bo póki co okazjonalnie gram tylko w Tol Barad... Ale że jestem rogue, tp żadni preye i lockowie mi nie straszni, jeśli mogę zajść ich od pleców ;]

5. Na pewno gdzieś/komuś się to udało, na mniej zaludnionych serwerach, na dodatek w nocy, nie jest to pewnie nic ciężkiego.

Odnośnik do komentarza

Jest lvl 80... do tego mam nawet fajna paczke w gildii ludzie z ktorymi sobie czasem pogram. Wczoraj pomagal mi jeden 85lvl z grupowymi questami w Icecrown... Icecrown jest absolutnym mistrzostwem. Kapitalne questy, kapitalne akcje, super mi sie levelowalo 79 na 80... teraz jednak powrot do Azeroth i Cata... czas zdobyc jakis fajny gear.

 

Mozecie mi po krotce wyjasnic ocb z glyphami?

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Mozecie mi po krotce wyjasnic ocb z glyphami?

 

To takie dodatkowe talenty. Po prostu montujesz je sobie w zakładce z glyphami i Twoje umiejętności mają dodatkowe właściwości.

 

Kupujesz glyph dla swojej klasy, używasz go, uczysz się go, a potem możesz go sobie wsadzić w wolne miejsce, do wymiany glyphow potrzebne są jakieś dusty (nie pamiętam nazwy) sprzedawane przez inscription vendorów.

Odnośnik do komentarza

@alexx-1

 

1. Ludzie strasznie narzekali na huntera MM, więc dostał buffy... ale mój znajomy, w blue gearze robił na Baradin Hold 15k DPSu, więcej niż spora część ludzi w epicach ;p Nie mam pojęcia czym jest spowodowane to narzekanie na MM u huntera... może ludzie nie ogarniają jeszcze do końca focusa zamiast many.

2. Chyba się da... Ale po co ci to? ;]

3. Tak, jest wczytywanie, i w Ghostlands/Silvermoon/Azuermyst/Bloodmyst nie da się używać fly mountów. W ogóle całe TBC mocno odstaje od reszty, dungeony z Outlandów jako jedyne nie mają map.

4. Ciężko mi mówić o PvP, bo póki co okazjonalnie gram tylko w Tol Barad... Ale że jestem rogue, tp żadni preye i lockowie mi nie straszni, jeśli mogę zajść ich od pleców ;]

5. Na pewno gdzieś/komuś się to udało, na mniej zaludnionych serwerach, na dodatek w nocy, nie jest to pewnie nic ciężkiego.

 

No tak myslałem, że nie poprawią tych lokacji, pewnie z lotu ptaka nie wyglądaje ciekawie (puste przestrzenie)

 

Co do hunta, to dużo ludzi narzekało na niego w PvP i dlatego dostał takie buffy (jeden skill podniesli mu nawet o 200%)

 

 

Mozecie mi po krotce wyjasnic ocb z glyphami?

 

To takie dodatkowe talenty. Po prostu montujesz je sobie w zakładce z glyphami i Twoje umiejętności mają dodatkowe właściwości.

 

Kupujesz glyph dla swojej klasy, używasz go, uczysz się go, a potem możesz go sobie wsadzić w wolne miejsce, do wymiany glyphow potrzebne są jakieś dusty (nie pamiętam nazwy) sprzedawane przez inscription vendorów.

 

Pierwsze słysze, w Woltk wystarczy że się nałoży na starą, nic nie porzeba

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba powoli bede zegnal sie z WoW'em. Wbilem 85 lvl wczoraj... pobawilem sie w zwiazku z tym dungeonami zaczalem kombinowac nowy gear, ale jakos bez expa nie cisnie mnie by ciagnac dalej. Fajnie sie bawilem przez ostatnie 2 miesiace, ale chyba zawiesze konto i wroce do niego dopiero z premiera nowego dodatku.

Odnośnik do komentarza

Chyba powoli bede zegnal sie z WoW'em. Wbilem 85 lvl wczoraj... pobawilem sie w zwiazku z tym dungeonami zaczalem kombinowac nowy gear, ale jakos bez expa nie cisnie mnie by ciagnac dalej. Fajnie sie bawilem przez ostatnie 2 miesiace, ale chyba zawiesze konto i wroce do niego dopiero z premiera nowego dodatku.

Eeeee, ja tu sie dopatruję raczej zmęczenia materiału ogólnie, a nie winy Cata. Jak mogłes ocenić dodatek w jeden dzień od wbicia levelu is beyond my imagination ;)

Samemu mam właśnie przerwę od WoW (robię sobie takie co kilka miesięcy).

 

 

(...) zupełnie mi się nie podobają dungeony przez co HC nie robię a Item lvl mam 344 więc na raidy za słabo

Teoretycznie na raid wystarczy Ci 346, więc....

Odnośnik do komentarza

Chyba powoli bede zegnal sie z WoW'em. Wbilem 85 lvl wczoraj... pobawilem sie w zwiazku z tym dungeonami zaczalem kombinowac nowy gear, ale jakos bez expa nie cisnie mnie by ciagnac dalej. Fajnie sie bawilem przez ostatnie 2 miesiace, ale chyba zawiesze konto i wroce do niego dopiero z premiera nowego dodatku.

Eeeee, ja tu sie dopatruję raczej zmęczenia materiału ogólnie, a nie winy Cata. Jak mogłes ocenić dodatek w jeden dzień od wbicia levelu is beyond my imagination ;)

Samemu mam właśnie przerwę od WoW (robię sobie takie co kilka miesięcy).

 

 

(...) zupełnie mi się nie podobają dungeony przez co HC nie robię a Item lvl mam 344 więc na raidy za słabo

Teoretycznie na raid wystarczy Ci 346, więc....

 

Więc na nie nie chodzę ...

Odnośnik do komentarza

Chyba powoli bede zegnal sie z WoW'em. Wbilem 85 lvl wczoraj... pobawilem sie w zwiazku z tym dungeonami zaczalem kombinowac nowy gear, ale jakos bez expa nie cisnie mnie by ciagnac dalej. Fajnie sie bawilem przez ostatnie 2 miesiace, ale chyba zawiesze konto i wroce do niego dopiero z premiera nowego dodatku.

Eeeee, ja tu sie dopatruję raczej zmęczenia materiału ogólnie, a nie winy Cata. Jak mogłes ocenić dodatek w jeden dzień od wbicia levelu is beyond my imagination ;)

Samemu mam właśnie przerwę od WoW (robię sobie takie co kilka miesięcy).

 

Nie oceniam Cata. Ba, Cata zreszta bardzo mi sie podobal. Ale nie chce mi sie siedziec po x godzin na dzien tylko po to by lepszy gear zdobyc czy by bg zagrac. Za duzo juz czasu stracilem na WoW'a. Alta zdecydowanie nie chce mi sie rozwijac. Do 2 marca mam oplacone, moze wbije do tego czasu pare razy by zrobic jakis dungeon, a moze nawet raid sie uda. Jak w przyszlosci mi sie zachce to najwyzej kupie zdrapke. Ale trzeba powoli sie oduczac WoW'a bo za duzo czasu zjada.

Odnośnik do komentarza

Chyba powoli bede zegnal sie z WoW'em. Wbilem 85 lvl wczoraj... pobawilem sie w zwiazku z tym dungeonami zaczalem kombinowac nowy gear, ale jakos bez expa nie cisnie mnie by ciagnac dalej. Fajnie sie bawilem przez ostatnie 2 miesiace, ale chyba zawiesze konto i wroce do niego dopiero z premiera nowego dodatku.

Eeeee, ja tu sie dopatruję raczej zmęczenia materiału ogólnie, a nie winy Cata. Jak mogłes ocenić dodatek w jeden dzień od wbicia levelu is beyond my imagination ;)

Samemu mam właśnie przerwę od WoW (robię sobie takie co kilka miesięcy).

 

Nie oceniam Cata. Ba, Cata zreszta bardzo mi sie podobal. Ale nie chce mi sie siedziec po x godzin na dzien tylko po to by lepszy gear zdobyc czy by bg zagrac. Za duzo juz czasu stracilem na WoW'a. Alta zdecydowanie nie chce mi sie rozwijac. Do 2 marca mam oplacone, moze wbije do tego czasu pare razy by zrobic jakis dungeon, a moze nawet raid sie uda. Jak w przyszlosci mi sie zachce to najwyzej kupie zdrapke. Ale trzeba powoli sie oduczac WoW'a bo za duzo czasu zjada.

Jak przychodzi ci duzo wazniejszych obowiazkow... to nie masz nawet czasu na WoWa. Przynajmniej ja teraz tak mam - mam duzo do zrobienia w nim, a czasu w ogole.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, z levkiem 85 biegam już trochę czasu i rzeczywiście jest dużo więcej zabawy niż w samym questowaniu, które się robi zwyczajnie monotonne po pewnej ilości dziennie.

 

zrobię sobie blacksmithingiem porządny gear PvE i PvP dla arms warriora? jak tak to gdzie dostać przepisy (typka w Twilight Highlands już po części mam odfajkowanego ze schematów), jak na razie to kompletuje set Bloodied Pyrium, dobre to czy słabizna? czy raczej grać te BG i dungeony i kupić gear'y za te punkty? ciężko mi się połapać w tym zatrzęsieniu itemów, a nie uśmiecha mi się przeglądać dziesiątek stron na wowheadzie

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę, z levkiem 85 biegam już trochę czasu i rzeczywiście jest dużo więcej zabawy niż w samym questowaniu, które się robi zwyczajnie monotonne po pewnej ilości dziennie.

 

zrobię sobie blacksmithingiem porządny gear PvE i PvP dla arms warriora? jak tak to gdzie dostać przepisy (typka w Twilight Highlands już po części mam odfajkowanego ze schematów), jak na razie to kompletuje set Bloodied Pyrium, dobre to czy słabizna? czy raczej grać te BG i dungeony i kupić gear'y za te punkty? ciężko mi się połapać w tym zatrzęsieniu itemów, a nie uśmiecha mi się przeglądać dziesiątek stron na wowheadzie

Sprzęt PvP z crafta to jedynie jakiś bluesy na 84 or so z tego co kojarzę. Porządny PvP to tylko BG, RBG i Areny.

 

Sprzęt PvE jest połączeniem crafta (epici) + dropów z inst + za Justice Pointsy i Valory.

Odnośnik do komentarza

Naszło mnie na pogranie w WoWa. Zainstalowałem podstawkę + TBC, włączyłem ikonkę World of Warcraft, która pojawiła się na pulpicie i zaczęło się pobieranie patcha. Ok, pobrało się, i co widzę - włącza się installer TBC z opcją "Install TBC" (mimo, że wcześniej już go zainstalowałem). No dobra, wkładam CD1 i daję "Install", i co widzę? - zaczyna się pobieranie TBC, którego przecież już wcześniej zainstalowałem. Ktoś wie co stoi na przeszkodzie, abym mógł cieszyć się rozgrywką w WoWie?

Odnośnik do komentarza

Masz stare płyty? Przed wyjściem ostatniego dodatku zasysałem patcha większego niż mój folder wowa, łacznie ze screenami. Świat się pozmieniał itepe, płyty można wyrzucić :thumbsup:

 

 

 

"stare" płyty hehe, nie wiem czy można w ogóle rozjebany świat na płytach kupić?

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...