Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że blizzard dodały realmy w piątek chyba tylko ludzie nie chcą zbytnio się na nich grać, większość ludzi nie ma zbytnio czasu jak kiedyś, zdobycie 20 lvl zajmuje sporo.

Mnóstwo ludzi woli czekać w kolejce po 4 godz albo nie grać w ogóle niż iść na nowy realm.

Pewnie z biegiem czasu realmy low będę full kwestia tygodnia.

 

 

Odnośnik do komentarza

@Raptor widzę, że bardzo optymistycznie podchodzić do przyszłości Classica, ale nie sądzisz, że mniej wprawnym graczom potrzeba będzie maksymalnie roku aby znudzić się/przejść wszystko co chcieli w grze sprawdzić? ;) IMO Shadowlands spowoduje ponowną migrację na retail, bo to wciąż będzie nowość.

Odnośnik do komentarza

Sytuacja się w końcu ustabilizuje i wiele osób się odbije, ale raczej o ilość graczy nie ma co się martwić, ale imo za dużo robią tych serwerów, bo obstawiam, że te nowe szybko wpadną w niską populację. 

 

Co by nie było, jest WSPANIALE, w końcu powrót do MMO, a nie coś na wzór destiny, retail jest niestety dla mnie kompletnie niegrywalny ;(

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ornit napisał:

Mnie mijający ludzie buffują a w instancjach mówią Hi i Ty oraz dzielą się wodą a o skrzynie lecą /rolle.

 

Myślę, że buffują się, bo potrzeba jest żeby przeżyć, a nie dlatego, że Classicowcy to jakiś wzór ogłady czy coś. Sam leczę przypadkowych ludzi jeśli widzę, że są otoczeni przez moby. Tyle, że w retailu robię to samo. Tak samo jak komunikuję się z ludźmi czy zamienię kilka zdań. Nie zauważam jednak jakiejś niesamowitej różnicy w zachowaniu między wersjami gry. 

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie. Raczej widzę wyidealizowany obraz tego co było hypowane tutaj przed premierą lub jestem na dobrym serwerze na retailu. Nie ma w tym bólu dupy, ale mam wrażenie, że Ty do samego Classica podchodzisz bardzo emocjonalnie.

Powiedziałbym nawet trochę Mendrek style.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Hmm ja w retailu nie odczuwam tego samego co w klasyku. Każdy robi swoje, interakcji jest mało, bo świat można generalnie pokonać solo, więc pomaganie jest mniej wymuszone.

Już pomijam, że ciężko kogoś spotkać na świecie. Jeżeli chodzi o świat to różnice są ogromne moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Nie. Chyba, ze mowimy o cwokach co chca zawsze wszystko od razu - to wroca do retaila. Turysci znikna z Classic za 2-6 miechow max.

Czesc sie nudzi i dla zabicia czasu pyka i bedzie wracac od czasu do czasu. Jednak obecnie najwiekszym problemem sa turysci, ktorzy musza w koncu odpuscic i wrocic do retaila.

Zostanie stabilne community, ktore chce grac w Classica i ma wyjebane na Retail.

 

Co do martwych serwerow. Wszystko zalezy jak bardzo duzo ludzi odejdzie (z obecnych mysle, ze z 50%).

Teraz jak serwer ma Medium pop to ma tyle ludzi co Full/High w 2006.

Odnośnik do komentarza

Kto emigruje?:yao: Sorry ale ja nie widzę sensu. Jedynym problemem są kolejki, które w końcu same z czasem znikną wraz z naturalnym odpływem ludzi z classica. Po wyemigrowaniu na mało zaludniony serwer trzeba pamiętać, że stamtąd też z czasem odpłynie w (pipi) ludzi. Poza tym chyba jak ktoś już wcześniej zarezerwował naszą ksywę na tym serwerze to musimy sobie szukać nowej..

 

edit: zaraz...to oni mają otworzyć nowe serwery dla emigracji? To już zupełnie bez sensu

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Mysle, ze duzo turystow lub niedzielnych graczy. Niektore gildie rowniez.

Migracja troche pomoze. Na razie testuja jak to wypadnie w USA, a u nas pewnie za pare dni lub jak zakoncza proces w USA.

 

Ogolnie @ornit Blizzard robi restrykcje na jeden dzien na tych serwerach (to nowe serwey sa/beda glownie), ze nie bedzie mozna tworzyc nowych postaci - tylko z migracji z danych serwerow.

 

Tutaj pelne info:

https://blue.mmo-champion.com/topic/1107972-wow-classic-free-character-moves-realms/

 

Odnośnik do komentarza

Kto emigruje? Każdy kto nie chce czekać 4h na zalogowanie się na serwer? Z resztą wiele z tych low z czasem stanie się high jak mniemam, więc nie widże problemu z tymi transferami.


Chyba, że Shazzrah to jakaś mekka hardcoru to wtedy inna sprawa.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Kto emigruje? Każdy kto nie chce czekać 4h na zalogowanie się na serwer? Z resztą wiele z tych low z czasem stanie się high jak mniemam, więc nie widże problemu z tymi transferami.


Chyba, że Shazzrah to jakaś mekka hardcoru to wtedy inna sprawa.

Nie, Shazz jest no2. Najwieksze dzikusy sa na Geh - tak jak to bylo juz pokazane (1st 60lvl, 1st Rag & Ony) bo tam poszla wiekszosc pserverowcow co cisnela od 15lat.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na NA Stalagg ktory jest high i w sumie to byl dobry wybor bo i tak jestem 6h do przodu to nie loguje sie w godzinach szczytu. Ogolnie to mijam stosunkowo malo ludzi, nie wiem jaki te serwery maja limit ale jak gralem na nostalriusie przy 12k to dopiero byl dramat. Czy to czasami nie jest ten caly layering?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zostaly wlaczone transfery ,ja przeszedlem z morgrain do juggerment z populacja low ,raz kolejki dwa to 

ratio hordy na tym serwerze morgain to chyba 90/10.

Jestes non stop gankowany nie da sie expic jako aliance.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Ten AoE spam w dungeonach jest szalony:yao: Jak już napisałem biegam w resto i tylko co czwarta grupa na instancje złożona jest z innych klas niż magowie. Osobiście mi to wisi kto jak gra, najwyżej po każdym pullu muszę napić się wody ale współczuję graczom bez dobrego AoE bo na czacie widzę tylko spellcleavy.

 

PS Nie grajcie na tych (pipi)owych nowych serwerach. Na Shazzrah teraz w godzinach szczytu czeka się już tylko 1-1,5h. Na tych nowo dodawanych zostaniecie wkrótce sami.

 

PS2 Zauważyłem, że na Shazzrah gra w (pipi) Polaków. W każdej grupie mam przynajmniej jednego typa obrażającego kogoś po polsku.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Ja przeczekuje wlasnie te transfery. Mogli by hiszpanie sobie pojsc w pizdu :D Ogolnie takie kolejki to caly czas za duzo, ale jak turysci odpadna to bedzie dobrze (nadal tloczno, ale i tak dobrze).

Co do polakow to odziwo w miare spoko zachowujacych sie spotkalem (maja polskie nicki, stad wiem) i piszacych po angielsku.

 

Jedyne co srednie to, ze rzeczywiscie jest jakies 65-70% hordy tutaj (przynajmniej takie mam odczucia). Plus taki, ze nie bedzie kolejek do BG, wiec mniejsze szanse na smoki i outdoor jakos moge przezyc dzieki temu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...