Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Moldar napisał:

Ja tam na RP i bez kolejek.

 

Jak sprawa ma się z tym RP? Rzeczywiście ludzie wczuwają się w swoje postaci + odpowiedni język? Sam myślałem nie dać szansy takiemu serverowi, zwłaszcza że nie cisnę po max level tylko dla funu.

Odnośnik do komentarza



W starym wowie RP jak najbardziej się zdarzało, ale najczęściej trzeba odwiedzać takie miejsca jak tawerny, kościoły itp. W goldshire często działy się cuda i bywały ciekawe historie.

 

Ciężko powiedzieć jak będzie teraz, póki co wszyscy zachłyśnięci klasykiem i po prostu poziomują.  Dużo osób też wybiera RP ze względu na mniej toksyczne community po prostu.

 

 

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj jak odpaliłem o 16:00 WoWa to czekałem w kolejce na Shazzrah równe 4h. Dziś o piątej server był medium i wszedłem bez queue (ale środa wiec pewnie konserwacja się szykuje). W ogóle wbijam wczoraj a tu typy, których od WoTLK nie widziałem się do mnie odzywają :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Ja zbytnio nie czułem hajpu, bo nagrałem się na privach w classica ale wiadomo xd
Poczytałem forumka, znajomi grają no ta ja też muszę xd
Mamy 10 rano a ja jestem 2k w kolejce...
To jak będę chciał casualowo jak człowiek pograć koło 17 to który będę 25k?...
Classic taki dobry

Odnośnik do komentarza

Ktoś planuje przeprowadzkę? Ja szczerze mówiąc miałem czasu tyle, żeby pograć przez chwilę i wbić 3. lvl. Myślę, że reroll na mniej popularny server nie będzie złym pomysłem, zwłaszcza, że planuję pograć w ten weekend.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Il Brutto napisał:

Wladnie wpadla. Gosc chyba ani jednego questa nie zrobil, tylko grindowal magiem.

W vanilla ani za pol roku nie bedzie mogl tak szybko ta metoda wbic.

Gosc na calego abuseowal layering - zero downtime na farminie mobow.

Jak tylko ubil to robil jump na inny i tak w kolko.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Raptor napisał:

W vanilla ani za pol roku nie bedzie mogl tak szybko ta metoda wbic.

 

No właśnie w szoku jestem, że sie udało tak szybko. Jaki jest standardowy czas na 60 dla wprawionego gracza? 2 miesiące solidnego grania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...