Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, oFi napisał:

Ta nowa klasa kompletnie popsuła balans i nagle wszyscy zaczeli tą klasą Knight biegać (czy jak ona tam się nazywała).

 

No nie do końca ogarnęli Death Knighta z początku, to fakt, ale w Cataclysm to było już złoto. Przetankowałem Bloodem całe Cata i to zdecydowanie moje najlepsze wspomnienia z tej gry. Wtedy nawet na dungeonach trzeba było używać CC i ostrożnie pullować moby, w PvP dalej funkcjonowało resilience i był dungeon finder który akurat uznaję za fantastyczny feature.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No nie do końca ogarnęli Death Knighta z początku, to fakt, ale w Cataclysm to było już złoto. Przetankowałem Bloodem całe Cata i to zdecydowanie moje najlepsze wspomnienia z tej gry. Wtedy nawet na dungeonach trzeba było używać CC i ostrożnie pullować moby, w PvP dalej funkcjonowało resilience i był dungeon finder który akurat uznaję za fantastyczny feature.

 

No Dungeon Finder bardzo spoko opcja. Nie wyobrażam sobie teraz pisać na chacie jaki kiedyś i błagać żeby jaki healer się znalazł :nosacz3:

 

Ja wtedy zaczałem grać w RIFT (miał jakoś premierę) i szkoda, że gra nie osiągnęła większego wsparcia marketingowego bo wiele rzeczy robiła lepiej od wowa. 

Później już nigdy nie wróciłem do wowa, community się posypało niestety. 

Odnośnik do komentarza

August 13 at 00:00 CEST. Players with an active subscription or game time on their World of Warcraft account will be able to create up to three characters per WoW...

 

Yey!

Do konca tygodnia maja podac nazwy serwerow, wiec dam znac gdzie rolluje (Ally, tych co horde rowniez zapraszam :P).

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, teddy napisał:

Oby tylko nie trafić na serwer z jakimiś streamerami yebanymi. Wprawdzie najpopularniejsi są że stanów ale i tak się można wbić na imię. No i dobrze by było też tych największych stulejarzy z prywatow uniknąć APES

Taki mam zamiar. Stulejarze z prv to rak i elitism bedzie.

Streamerow w EU nie ma, ktorych mozna sie bac, ze spierdziela serwer na szczescie.

Jedyne co to serwer PvP (PvE jserwer est dla 3letnich dziewczynek :P)

Odnośnik do komentarza

Wątpie, takie triale to chyba tylko blizzard wysyla jak sie dlugo nie logowales. Pewnie nie beda nic rozsylac przed classiciem bo hype jednak zbyt duzy.

 

Co do stulejarzy to moze byc ciezko bo oni chyba raczej nie podadza na jaki serwer wbija. Trzeba bedzie patrzec na stream i szukac. Wiem tylko ze planuja zrollowac alliance i ze jeden typ streamuje, trzeba bedzie stalkowac jak podadza nazwy serwerow :/

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, oFi napisał:

wowik to wiadomix, że pvp. 

 

Ja z hordy undeadem prawodpodobnie będę biegał lockiem, albo warkiem orkowym. 

 

 

Da się jakiegoś triala załapać na 14dni czy coś? Bo patrze cene, a ona nie zmieniłą się od premiery za miesiąc grania :dafuq:

Czyli uwzgledniajac inflacje... stanial ;)

Odnośnik do komentarza

Ale mnie kusi zeby jednak zagrac mimo tego ze dobrze znam ulomnosci classica :fsg:

Jezeli juz bede gral to na pewno Alliance. Chcialbym druidem feral ale ze jest raczej bezuzyteczny to pewnie zagram warlockiem. 

 

13 godzin temu, teddy napisał:

Oby tylko nie trafić na serwer z jakimiś streamerami yebanymi. Wprawdzie najpopularniejsi są że stanów ale i tak się można wbić na imię. No i dobrze by było też tych największych stulejarzy z prywatow uniknąć APES

Nie wiem jak na retailu ale na takim Nostalriusie najwieksza plaga byli Kitajce, doslownie zalewali serwer i nie dalo sie grac.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ornit napisał:

Tylko horda! Warrior tank ale bardziej na luzie do instancji i PVP niż do raidów. W każdym razie za AQ40 czy za Naxxa zabierać się nie zamierzam bo to już za duży hardcore jak dla mnie ;) 

na naxxa ekipka mocarna potrzebna (która zna taktyki btw.).

 

Swoją drogą - czy questy mają być jak pan buk stworzył -> bez trackera i info podane w treści questa? Jeśli tak to będzie trzeba addony montować jak kiedyś :D 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Trochę szkoda, że undead ma tak op racial w pvp i 99% tryhardow to będzie horda.

Wlasnie największe tryhardy z prywatow idą alliance. Zresztą estetyka > raciale, już się o tym przekonałem. I tak nie mam zamiaru robić r14 czy innych debilizmow a zayebanie w mordę undeadowi czy orcowi rekompensuje wszelkie straty spowodowane przez OP hordziarskie raciale :banderas:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, ale nie planuję grać w end-game, więc raczej będę sobie na czillu czytał.

 

Kiedyś na retailu robiłem sobie taki test, że czytałem tekst każdego questa który brałem i jest tam masa ciekawego lore. Niestety, tempo obecnego WoWa sprawia, że cisnę na pałę byle tylko przygotować się na Mythiki lub raidy, a nie zagłębiania się w historię krainy którą właśnie przemierzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...