Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Warriorra sie najgorzej lvluje. Silny w pvp i potrzebny zawsze na tanka. Najlepiej sie leveluje huntera. Z drugiejnstrony duzo hunterow masz na kazdym serverze. Podobnie jak rogue. Druidemmda sie tankowac niektore rzeczy ale i tak prawie zawsze gorszy niz warrior. Za to fajnie sie lvluje druida, tylko na koncu i tak zostajesz healerem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pytanie jak bedzie wyglądać gameplay i cyferki po premierze, imo wątpie by było to doświadczenie 1 do 1 na dłuższą mete.

 

z mojej perspektywy fajnie by było podbuffować jakieś skrajne niegrywalne buildy do poziomu może nie tier 1, ale tier 2 by wprowadzić jakieś urozmaicenie w sosie waniliowym, no bo jak piszecie, kazdy wie juz jak grać, w co inwestować a w co nie, idzie sie po sznurku i jedynym „prawidłowym buildem” imo jakieś przełamanie rutyny by sie przydało

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałbym się jakiś drastycznych zmian. Classic powstał, aby oddać Vanille w jak najwierniejszym stopniu. Mam nadzieję, że idąc za ciosem doczekamy się dalszych legacy serwerów, chociażby tego TBC. Mocno tęsknię za raidowaniem w Cataclysmie. :( 

Odnośnik do komentarza

Też jutro po pracy. Nawet nie łudzę się, że miałbym siłę czekać w kolejce. :pawel: No ale hype udziela mi się bardzo mocno i, co miłe, okazało się, że ziomeczek z biura również wraca do WoWa (grał ostatni raz w WoD). :banderas: Będzie git.

Odnośnik do komentarza

Wstałem rano, przed wyjściem do roboty wchodzę na Shazzrah->5k osób w kolejce, czekanie ~1h. Nie jest źle. Jak wrócę z pracy, zrobię obiad, pobawię się z kotem, poczytam newsy i może po 3h uda mi się zalogować.

Sprobowalem tez Morgraine. Wszedłem bez problemu ale tak jak mówią ludzie na forach te nowe serwery przemienią się w pustynie.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Na Shaz wbiłem w 8 minut jakoś przed 30 minutami. Pięknie wygląda ten żyjący chat, pełna kultura. Widać, że ludzie cieszą się i czekali.

 

Co do serverów które miałyby umrzeć: zakładam, że tak jak wcześniej Blizz oferował będzie darmowy transfer z tych bardziej zaludnionych realmów.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy to okaże się za 3 miesiące. Wiadomo, że hype mocno, ale z drugiej strony w retailu (w zależności od źródła) raiduje na normalu i wzwyż od 10%-30%, więc potencjalnie co 5 osoba sprawdza co obecny WoW ma najlepszego do zaoferowania. Reszta zostaje z (pipi)owym levelingiem i PvP bez resilience.

 

Pytanie czy classicfagi będą chciały rezygnować z porządnego end-game'u na rzecz leveling experience z vanilli?

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...