Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nic nie bedzie extra. Zadna z gier nie bedzie miala wplywu na druga ingame i bardzo dobrze.

Czemu mial bys zmuszac jakiegos retailowca do wymordowania sie przy grze, ktora go nie ineteresuje aby dostac mounta w retail?

Takie myki by powodowaly naplyw bydla z retail, ktore by chcialo cos konkretnego i jeczalo ciagle.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc z początku obawiałem się, że znów wróci ten spier,dolony system, gdzie istnieje jeden build i jedna rola dla każdej z klas w ostateczności potwornie spłycając metę, ale teraz mam to w (pipi)u. Będę grał po swojemu. >:D 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, ornit napisał:

Już widzę jak ludzie będą teraz opuszczać te najpopularniejsze servery bo Blizzard straszy przeludnieniem. Murzyna proszę:yao:

 

Ja na Shazzrah zostaję z resto Shamanem.

Zaczna opuszczac za 2-3 miesiace jak beda free realm transfery i community sie dogada co do podzialu.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Raptor napisał:

Zaczna opuszczac za 2-3 miesiace jak beda free realm transfery i community sie dogada co do podzialu.

 

Swoją drogą, nie było mówione o serwerach łączonych? Wolałbym nie, ale wątpię by Blizz zostawił najmniej zaludnione realmy na pastwę losu. :/ 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Swoją drogą, nie było mówione o serwerach łączonych? Wolałbym nie, ale wątpię by Blizz zostawił najmniej zaludnione realmy na pastwę losu. :/ 

Nie ma mowy o tym. Jedyne co to pewnie PvP xrealm, ale jesli balans bedzie ok i nie bedzie duzych kolejek dla jednej frakcji to watpie aby byl xrealm.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
5 minut temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Warek jest strasznie zależny od gearu, przy słabym leveluje się strasznie.
Chyba najgorsza klasa jeśli chodzi o levelowanie, ale za to na pvp zz dobrym sprzętem masakrator.

Tyle doczytałem w necie, ale nie widze sensu na forach

wojownik do dupy bo wolny w lvl i zalezny od gearu

>wojownik drugą najpopularniejszą klasą w wanilii

no nie gra mi to xd jak by było trudno i do doopy to by nie grał jak feral druid.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...