Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj mój post z góry strony na cdkeys masz najtaniej pre buy . To nieźle akurat po robocie może uda się zalogować . Obecnie Rogue , Death knight , Mage , Monk , Demon Hunter i shaman na 110 lvl . Biorac pod uwage ze dlc ma skupiać się na pvp raczej zacznę zabawę rogalem mimo że ench shaman niesamowity ma feeling . Wiadomo coś o powrocie dynamic cam czy był tylko na chwilkę na sprawdzenie? 

Odnośnik do komentarza

Starhi, kiuurwa dej swój Battle.net to dodam Cię do grupki PSXE w WoWie.

 

@Szarki: a dziękować, zaraz sprawdzę. Mam jeszcze alternatywę w postaci Keye.pl

 

Swoją drogą czym się różnią te wersje?

 

https://www.cdkeys.com/pc/games/world-of-warcraft-battle-for-azeroth-pre-purchase-pc-eu 

 

https://www.cdkeys.com/pc/games/world-of-warcraft-battle-for-azeroth-dlc-cd-key

 

Nie widzę też informacji jak otrzymać te 5% discountu o którym mówiłeś.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Kupiem kod na GamesDeals i okazało się że dostałem upgrade konta ale nie dostałem boosteru postaci do 110. W przypadku Legionu booster był od razu przy liście postaci, tutaj nie mam nic. Czy dałem się przysłowiowo wyroochać czy coś przeoczyłem? Kupiony kod to scan z pudełka z grą, więc legitne.

 

edyta: nvm, wszystko w porządku. Gra potrzebowałą restartu.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mnie kolejkuje do wbicia na serwer, XD

74b0a2ca34516f05med.jpg

 

już latam po zandalarze, jest za(pipi)iście :banderas: te złote dinozaury <3 muzyka <3 to co najlepsze w pandarii jest tu od pierwszej sekundy

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No za(pipi)iscie właściwie, jest bardziej casualowo, masa kontentu do gry solo i masa contentu do raidowania w tym dla tych co lubią wyzwania, ten dodatek skupia się na pvp, jeszcze się nie bawiłem w ekspedycje, dziś przysiądę po 20:00 :) 

nie trzeba nolifeić teraz by dobrze się bawić w wowa, no chyba ze chcesz nolifeić to możesz i będziesz się bawić za(pipi)iscie. Jestem u krwawych trolli i mega klimat tego old goda będzie trzeba upolować <3

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

A no i fabularnie sporo się wydarzyło, podróże międzyplanetarne, alternatywne osie czasu, paru bohaterom się umarło, sporo jest nowych, Lore mocno się rozrosło od wlotk, pod koniec legionu prawie się napyerdalalismy na gole klaty z sargerasem xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

A jak z wymaganiami sprzętowymi? Wiem że wow nigdy dużych nie miał ale jednak setki graczy w mieście / 10-25 w raidzie + spelle potrafiły namieszać.

 

Pcta raczej nie będę składał (chociaż wiem że by było taniej) ale łapek z gtx1050 pewnie starczy?

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...