Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny problem to przy zmianie maina reputacja . Jednak mam lekkie pieczenie dupy o to że wszystkie exalted z legionu zostanie na rogalu. Trzeba czekać na update addonów bo nawet recount nie chce mi liczyć dps a jestem ciekaw czy naprawili outlaw rogue. Jak pisałem korci mnie przejście na Palka albo DK albo jednak pod pvp uwielbiam grać rogalem a ten nowy war mode ciekawy się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
1 godzinę temu, Faka napisał:

Hmm, czy ja dobrze rozumiem. Kupując suba na miesiąc, 3 m-ce czy tam na rok i masz dostęp do całego WoWa wraz z dodatkami włącznie z nowym, który niedługo wychodzi?

nie gruszczyk to idiota i nie rozumie promocji blizzarda.

Jak byś od zera chciał zacząć grać w wowa byś musiał kupić battlechesta (30 dni gratis) i potem ew dodatek BoA i prep 60 dni

teraz kupujesz tylko BoA i prepaid.

Ta promocja jest chyba od lutego, więc nie wiem o co halo.

Odnośnik do komentarza

Szkoda żeby za(pipi)iście zapowiadający się dodatek miał zostać pogrzebany przez taki ch.jowy pre-patch. :/ Ja problemów ze skalowaniem nie mam, legacy raidy przeboleję, ale bolą mnie notoryczne lag-spike i to że defaultowa graficzka spadła z 5 na 4. Wszystko wygląda jak gó.wno rozmazane.

 

Nie zauważyłem też żadnych problemów z generowaniem treath, a miało być trudniej.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy jeżeli teraz kupie BOA bezpośrednio z strony blizzarda będę miał dostęp do nowych modyfikacji postaci? Głównie chodzi mi o garbatego orka , kupiłbym BOA i dziś zboostował sobie Orka wojownika ale wolałbym już wyprostowanego.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, SpacierShark123 napisał:

dostęp do nowych modyfikacji postaci? Głównie chodzi mi o garbatego orka

 

Jeśli chodzi o wyprostowanych orków to jest to dostępne już w pre-patchu, nawet bez dodatku. Jeśli masz już orka to możesz go wyprostować u barbera.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę DK w blood buildzie i chyba też go wybieram jako main . Przecież on jest nie do zayebania , allianty rzucały się w kilku a i tak nie byli w stanie mnie powalić bo ciągle wyciągałem żytko z nich. Jedyny ból to ta reputacja i masa transmogów ale jednak rogal już się powoli nudzi.

Odnośnik do komentarza

Zdajesz sobie sprawe, ze OP moze byc przez nastepne 3 tygodnie tylko, a potem balanced? ;)

Co dodatek takie dzikie akcje odchodza jak sie zmieniaja skille/scaling/staty.

 

No chyba, ze testowales na becie na max levelu - to co innego (wtedy znerfia, albo pierwszy tier gear zalatwi sprawe - jak nie to nerf :D).

Odnośnik do komentarza

Gram obecnie dalej na legionie bety nie tykam by nie psuć sobie zabawy. Ogólnie patrząc na klasy DK blood obecnie bardzo łatwy w ogarnięciu też się wydaje podobnie zresztą jak rogal, co innego Demon Hunter przy którym rotacja wygląda dużo bardziej skomplikowanie. Ale i tak wszystko chowa się przy druidzie , którego za nic nie potrafię ogarnąć . 

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Ja chwile polatalem na becie hunterem i druidem, ale jakos mnie to juz nie jara kompletnie.

Odpalilem sobie na chwile Elysium (czy jak im tam) i wbilem pare pierwszych leveli na 1.12... jaka ta gra bylo miodzio <3

Chyba tylko Classic mnie przyciagnie do tej gry ponownie. Troche czasem kusi by pofarmic stare raid tiery na druidzie z TBC oraz glave (brakuje mi 1) na 2ch rogalach i warriorze.

Odnośnik do komentarza

Jakoś w środę wróciłem po 2 latach przerwy, BfA kupione, 110 boost użyty na Warriorze, teraz lvluje Huntera (107lvl na chwilę obecną). 

Kurde jak mi się dobrze gra. Mimo że to scalowanie czasem jest trochę przegięte (pierwszy boss w Ulduar mnie zjechał jak pierwszy raz poszedłem na 110lvlu xD) tak cała reszta na plus.

Pograłem chwilę jeszcze moim warlockiem bo widziałem ze Demonology zostało całkowicie zmienione, to uczucie gdy masz wokół siebie całą armię demonów :obama:

 

Nie mam pojęcia co będzie moim mainem ale jak na razie najprzyjemniej gra mi się Fury Warriorem i Hunterem. Lubię być na samej górze listy dpsów. 

Podczas WoD dużo grałem DK i trochę już mi się znudził. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Starh napisał:

:banderas:

 

O (pipi)a, właśnie zobaczyłem ten film. Co ten Blizzard to ja nawet nie. :obama:  Oczami wyobraźni widzę epicki boss fight z oszalałą z żalu Jainą która spokojnie odpycha atak 25-osobowej grupy używać ja zmianę magii zimna, ognia i arkanu. Na końcu wzruszająca scena gdy duch Jainy spotyka się z Arthasem. Niech mnie ch.j, ten dodatek będzie wyśmienity. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Rozwiązany w momencie w którym zdecydujesz czy w grze chcesz tankować, zadawać obrażenia w zwarciu czy na dystans.

No niestety nie jest to takie proste bo czynnikow skladowych jest wiecej. Wybor chyba jednak padnie na warriora, bardziej mi odpowiada gameplay typu "wal twarza w klawiature" niz utrzymywanie dotow, mimo tego ze lock ma duzo wiecej zalet niz warrior

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...