Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

>szukaj jakiegoś fajnego mounta do zdobycia

>sprawdź, że dropi w raidzie ahn'qiraj

>przedostań sie do silithus przez 45 minut bo nie znasz nowych połączeń transportu

>nie ustaw raid na 25 osób i mythic

>szansa na drop niemal zerowa

>JEST WYDROPIŁ!!!

>doczytaj, że mounta można używać tylko w silithus XD

 

Ja w wowie 2018r

Odnośnik do komentarza

To mounty z AQ to dosc czesto dropia. Rzadkim byl czerwony (jest za to achievement).

Taki aby nim jezdzic sobie po swiecie wystepuje rowniez, ale trzeba zrobic caly quest-chain zwiazany z otwarciem bram do AQ(40). Nie wiem czy mozna jeszcze ten quest w ogole zrobic.

Odnośnik do komentarza

Wiem że to pisałem ale jeśli nie zawiedzie raid content to Battle for Azeroth po prostu pozamiata, CO ZA CINEMATIC!

 

Chciałbym też pochwalić ekipę za chyba jedną z najlepiej napisanych postaci kobiecych w historii. Coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza

Jako, ze niedlugo sprzedze 1.5 miecha w domu to wykupilem sobie abo na 3m (wychodzi srednia tyle co na alledrogo i innych, a cala kasa idzie do Blizza).

Porobie sobie stare raidy, moze dokupie dodatek i wyleveluje i porzuce standardowo ;P

 

Teraz upgradeuje heirloomy... geezas, szkoda, ze nie moge na jednej postaci upgradeowac wszystkiego jak leci, tylko musze bawic sie pod dany typ zbori.

Ringa to chyba nigdy nie zdobede :D

Odnośnik do komentarza

Upgrade heirloomów to studnia bez dna. Nie wiem czy wylevelowałem chociaż połowę z dostępnych, a już poszła prawie cała kasa ze sprzedanego tokena.

 

Swoją drogą spróbowałem klasy Demon Huntera i przyznam że całkiem przyjemnie się nim tankuje chociaż na 103 brakuje mi czasem konkretnego AoE pokroju Shockwave czy Death and Decay.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Orzeszek napisał:

Więcej graczy statystycznie gra hordą.

 

Myślę że w marginesie błędu.

 

Wybór Hordy lub Alliance miał realne przełożenie przed łączonymi serverami wszędzie tam gdzie stosunek graczy przechylony był na jedną z frakcji (u mnie na Terokkarze jest to 3:1 na korzyść Alliance). W dobie mieszania postaci na serwerze i tak grasz jak Ci się podoba i gdzie Ci się podoba. Same frakcje zatraciły nieco swojej tożsamości.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, teddy napisał:

O jezu ale ta horda to dauny xD gdyby nie lepsze raciale to człowiek by dawno zrobil faction change a tak to trzeba się męczyć. Blizz chyba za nimi nie przepada jeżeli chodzi o historie 

Dlatego light Draneie mają aktualnie najlepszą umiejętność pod PVE (średnio 4% dpsu więcej w czasie encountera niż inne rasy) oraz Void Elfy, które dzięki racialowi również bardzo pomogły.

Blizz powoli to wyrównuje.

Odnośnik do komentarza

Ja gram horda glownie z powodu, ze na ally nie ma Taurenow, a to moja ulubiona rasa w WoWie, a gnomow nie moge po prostu zniesc :D

Ogolnie jakos klimat Orgr/TB mi bardziej pasowal od IF/SW.

Jak zaczynalem w 2005 to chcialem grac horda, ale znajomi grali Ally, wiec rollnelem NE.

 

Teraz w Classicu sytuacja sie powtorzy - znowu Ally, a poaltuje sobie przy okazji jakiejs tam jako horda.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...